Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl hasło - zdobądź sławę i grę!

260 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2006 o 19:50, jaruczek napisał:

dzieki za odpowiedz , mail poszedl juz poprawnie :)

Proszę niech potem nie mówią, że ja im na złość te konkursy wygrywam... :) Pomagam konkurencji, więc gram Fair Play, więc nie róbcie mi potem wyrzutów na gg, że mam plecy w CDP, bo takowych nie mam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do jakiegoś moderatora/admina :>
Czy jest jakakolwiek możliwość sprawdzenia, czy hasła z poczty dochodzą do was ? Wysłałem jedno hasło ale nie wiem cz doszło, onet.pl wieeelee razy mnie zawiodło :( A hasło nadzwyczaj fajne :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam podobny problem jak World War3PL niewiem czy doszło moje 10 hasełek powiniście zrobić takie coś zebyscie odsyłali e-malila z odpowiedzią np. Dziekujemy za udział w konkursie :=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 09:29, Phelela napisał:

powiniście zrobić takie coś zebyscie odsyłali e-malila z odpowiedzią np. Dziekujemy za udział w konkursie
:=)

I teraz postaw się w sytuacji pracownika/pracowniczki ;) CDP. Już wiadomo, że haseł napłynie tyle, iż ich sprawdzanie zajmie ~ tydzień. Jeśli nie miałeś żadnych problemów przy wysyłaniu maila, to masz pewność, że doszedł i zostanie przeczytany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wez przeczytaj DOKLADNIE informacje o konkursie. Dlugi ten material nie jest, wiec sobie poradzisz, a jestem pewien, ze znajdziesz ta informacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi się wczoraj coś pomysliło, bo myślałem że te hasła trzeba wysyłać do niedzieli. Wczoraj wieczorem chcąc wysłać maila do CDP nie mogłem wejść na stronę gram ;( ( mniej więcej od godz 22.00 ) Ale dziś zobaczyłem dopiero, że konkurs trwa do poniedziałku, dokładnie do północy więc wysłałem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ufffff poszło :) to byłą moja druga trudno dzisiejsza robota :) Pierwszą był format który musiałęm zrobić po otwarciu przez mojego brata nieporządanego mejla...no ale nie offtopując - hasełko wysłałem, skadało się AŻ z 6 słów :P. Chciałbym wygrać, ale w to nie wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze zapomniałem o konkursie, miałem pomyśleć w sobotę, niedzielę i wypadło mi z głowy no ale kilka mam i całe szczęście że czas do północy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 11:45, Piotrek K. napisał:

Wez przeczytaj DOKLADNIE informacje o konkursie. Dlugi ten material nie jest, wiec sobie poradzisz,
a jestem pewien, ze znajdziesz ta informacje...


nie pytalem czy mam czytac czy nie tylko kiedys sie konczy wieC NIE SPAMUj i mgoles juz odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:35, ArtuRPGpl napisał:

> Wez przeczytaj DOKLADNIE informacje o konkursie. Dlugi ten material nie jest, wiec sobie
poradzisz,
> a jestem pewien, ze znajdziesz ta informacje...

nie pytalem czy mam czytac czy nie tylko kiedys sie konczy wieC NIE SPAMUj i mgoles juz odpowiedziec

1 maja 23.59, zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 14:35, ArtuRPGpl napisał:

nie pytalem czy mam czytac czy nie

Korzystania z informacji na stronie gram.pl tez Cie nie uczyli? Do jakiej szkoly chodzisz?

Dnia 01.05.2006 o 14:35, ArtuRPGpl napisał:

tylko kiedys sie konczy

Podalem Ci miejsce gdzie mozesz znalezc ta informacje. Na wiecej nie miales co liczyc...

Dnia 01.05.2006 o 14:35, ArtuRPGpl napisał:

wieC NIE SPAMUj

HAHAHAHA!! O dzieki za wskazanie mi wlasciwej drogi rozumowania :D. A czystym spamem jest wlasnie Twoj post nie moj. Kiedys to zapewne nauczysz sie wyszukiwania potrzebnych danych - zwlaszcza jak sa podane jak na tacy. Jak nie, bedzie Ci w zyciu naprawde ciezko

Dnia 01.05.2006 o 14:35, ArtuRPGpl napisał:

i mgoles juz odpowiedziec

A Ty mogles przeczytac informacje o konkursie.

PS> Nie musisz odpowiadac na tego posta, choc ja wiem, ze to zrobisz ;-). Ja na Twojego juz nie odpowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 09:29, Phelela napisał:

właśnie mam podobny problem jak World War3PL niewiem czy doszło moje 10 hasełek powiniście
zrobić takie coś zebyscie odsyłali e-malila z odpowiedzią np. Dziekujemy za udział w konkursie
:=)

Jeżeli kożystasz z takiego programu jak Outlook Express to wystarczy podczas pisania maila kliknąć na przycisk: Zażądaj potwierdzenia otrzymania maila (jest w którejś z górnych zakłade)k. I jak tylko ktoś z CDP otworzy wiadomość program automatycznie wyśle do ciebie że twój maila zostal przeczytany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:07, Piotrek K. napisał:

>



tak tak ucza mnie w szkole jak korzystac z serwisu gram...załosne, ehh te dzieci z wiosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2006 o 15:27, ArtuRPGpl napisał:

tak tak ucza mnie w szkole jak korzystac z serwisu gram...załosne, ehh te dzieci z wiosek

W szkole uczą korzystać z informacji, które Ci wtykają pod nos! A obraza tu nie jest tolerowana, wiesz? Jak nie potrafisz odpowiedzieć inteligentną i kulturalną ripostą to się nie wypowiadaj. I naucz się pisać i czytać- Zdanie rozpoczyna się z dużej litery, a kończy kropką. A w kwestii czytania, to wystarczyło zajrzeć, mnie to zajęło równo 25 sek. i wcale mnie to nie bolało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:27, ArtuRPGpl napisał:

tak tak ucza mnie w szkole jak korzystac z serwisu gram...załosne, ehh te dzieci z wiosek


Widzę, że mamy tu MIASTOWEGO RASISTĘ !!
Lepiej zwróć uwagę na to co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2006 o 15:27, ArtuRPGpl napisał:

> >


tak tak ucza mnie w szkole jak korzystac z serwisu gram...załosne, ehh te dzieci z wiosek


Wiesz człowieku to jest lekkie przegięcie.
Po 1 -może byś nie wrzucał a jeśli musisz to kulturalnie.
Po 2 - jest coś takiego jak archwium na głównej stronie więc można tam od czas do czasu zajrzeć wiesz? Archiwum NIE GRYZIE.
Po 3 - założe się, że 3/4 dzieci z wiosek ma większe IQ niż Ty.

To na tyle, chciałem tylko dać swoją odp na temat, ale nie offtopujmy juz może ;) To jest info o konkursie a nie kto jest ze wsi a kto z miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już swoje propzycje wysłałem :D Ciekawe czy mi się poszczęści. Ostatnio też podszedłem do tego całkowicie sceptycznie, a wygrałem Guild Wars :) - nigdy nie wiadomo, co zadowoli Sol ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować