Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Dead Island w sklepie gram.pl

41 postów w tym temacie

Hohoho Sporo tego. Mnie póki co sama gra nie specjalnie interesuję, ale w innym wypadku warto wg. mnie dołożyć te parę złotych na taką kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka cena za tyle dodatków to fajna sprawa, zapewnie wykonanie doddatków będzie miało wiele niedoróbek ale coś za coś:)wsumie szkoda że nie lubie zagracać sobie mieszkania takimi rzeczami bo bym się skusił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I te wszystkie bajery w cenie 179,90 zł dla pecetowców? Edycja standardowa to koszt 100 zł (79,90 w sklepie gramu) więc te wszystkie gadżety to koszt około 79 zł. Lornetka, torba, scyzoryk, t-shirt, bidon za 79 zł? Obawiam się, że chłopaki z Techlandu za bardzo się zagalopowali - o ile inicjatywa stworzenia survivalowych gadżetów z logo gry jest jak najbardziej w porządku to mimo wszystko ich jakość, a zatem i przydatność będzie raczej mierna. No ale pożyjemy zobaczymy, tak czy siak osobiście (raczej) na ten wysyp bajerów się nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć sam uwielbiam gadżety i chwaliłem EK Więzów Krwi, teraz Techland przesadził. Ilość sprzętu i cena dają do zrozumienia, że najpewniej będą to zwykłe śmieci z logo gry. Sam wolałbym mniej, a lepiej. Cóż, pozostaje edycja Gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo nijakie odczucia co do tej edycji. Sprawia ona wrażenie, że dostaniemy masę gadżetów mizernej jakości... Miałem cichą nadzieję na ładny stalowy box + koszulka, artbook, soundtrack i ewentualnie jakiś solidny gadżet. Jednak chyba zamówię edycje Gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zawartości tej EK, to cóż... rzecz gustu. Osobiście wolę kolekcjonerki, które stawiają na jakość, a nie na ilość. Wolałbym dostać 3-4 mega-wypasione przedmioty, niż kilkanaście średniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 15:46, TobiAlex napisał:

Micro w jakiej grze Techlandu nie ma grywalności?

Długo nie trzeba szukać przykładu, ot choćby CoJ: The Cartel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Micro to Twoje zdanie. To po pierwsze. Po drugie, raz się firmie noga powinęła to na pewno nie powód, aby pisać "próba nadrobienia braku grywalności dodatkami do gry, czyli norma w wykonaniu Techlandu.".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 16:46, TobiAlex napisał:

Micro to Twoje zdanie. To po pierwsze. Po drugie, raz się firmie noga powinęła to na
pewno nie powód, aby pisać "próba nadrobienia braku grywalności dodatkami do gry, czyli
norma w wykonaniu Techlandu.".

W Twojej wypowiedzi brak jakiejkolwiek logiki. Zaczynasz na A, kończysz na B, a i tak nie masz racji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować