Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Counter-Strike Global Offensive

314 postów w tym temacie

Dnia 29.04.2012 o 22:25, lRayl napisał:

Będzie można gdzieś dostać jescze klucz do bety?


Pewnie, na allegro wpisz Counter Strike Global Offensive Beta STEAM GIFT ^^ ;p
(akurat jakiś tani się pojawił za 79zł :D^^)

No ale widziałem jeszcze ludzi rozdających na reddit.com
www.reddit.com/r/sharedota2/new/?sort=new -niby share dota no ale i tak można złapać nawet csa
http://www.reddit.com/r/gaming/new/?sort=new

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2012 o 22:09, Redjevel napisał:

Na allegro pełno tego jest :D
i o dziwo ludzie to kupują!!
Szaleńcy :D albo zagorzali fani.

A ja mam/łem 2, za free: kurcze, od razu czuję się taki...wyjątkowy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem przed chwilą godzinkę. Nigdy nie byłem ogromnym fanem CS''a. Najwięcej godzin spędziłem przy cs:s bawiąc się w zombie mod :). Tak więc jak wygląda GO w moich oczach? Jak reskin zwykłej wersji source + tweaki które mógłby dodać zwykły moder.

Chociaż nadal gra się bardzo przyjemnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak... gra jest ładna , wszystko płynnie chodzi , zero lagów itp.
Aczkolwiek sam gameplay jest zupełnie niepodobny do poprzedniczek... tutaj przede wszystkim jest bardzo dużo ruchu - taki trochę arcadowy styl bym powiedział :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie chwilę w nowego Cs''a. Był to meczyk z botami(na mapie De_Dust2), żeby troszkę rozeznać się w sytuacji. Oto moje przemyślenia od początku uruchomienia gry:

1. Ładne menu startowe. Za to plusik :)
2. Jakiś dziwny bug w ustawieniach. Gdy naciskam "Wstecz" to przerzuca mnie pomiędzy zaawansowanymi ustawieniami a zwykłymi. Pomaga naciśniecie "ESC".
3. Rozgrywki podzielone na cztery tryby - demolka, turniej uproszczony i klasyczny oraz jakiś czwarty(jakiś GunGame, nie pamiętam nazwy.). Plusik za to.
4. Ładny ekran wczytywania z krótkimi informacjami o trybie itp. Plusik
5. Nie można wybrać modeli TT albo CT - w sumie nie robi mi to żadnej różnicy.
6. Ładne menu przy zakupach(nie wiem jaką to ma nazwę) - wszystko intuicyjne.
7. Dlaczego MP4A1 nie ma tłumika?
8. Po 5 minutach gry: nie widzę różnicy w rozgrywce pomiędzy najnowszą częścią a poprzednimi odsłonami.
9. Bardzo ładna grafika, mapa bogata w detale, dźwięk taki sam jak w poprzednich Counter Strike''ach.
10. Granat zapalający może być niezły w ciasnych pomieszczeniach.

To tyle. Bardziej zaznajomię się z grą podczas weekendu, gry będzie zasuwał w sieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam kupilem, gram, powoli odwzyczajam sie od sorsa i co najfajniejsze: minimalne wymagania sa zawyzone :D jak kupilem giere na steamie zorientowalem sie, ze cs go wymaga co najmniej phenoma, a mam athlona (no najmocniejszego jaki wgl wyszedl, ale to dalej athlon). odpalilem giere i zdziwko, na srednich ustawieniach graficznych w natywnej dla monitora rozdzielczosci spokojnie osiaga 60 i wiecej fps. tylko jedno zauwayzlem, podczas rozgrywki gdy otworzy sie czata framerate smoczynnie spada do poziomu kolo 25-30, tuz po zakmnieciu okienka z czatem szybko wskakuje na te przykladowo 80-90fps jak wczesniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zdecydowanie lepsza od CS:S według mnie :) jednakże brakuje jej prostoty z 1.6 :< Tym którzy zastanawiają się pomiędzy CS:S a CS:GO polecam jak najbardziej nowszą odsłonę. Jednakże starzy wyjadacze zagrają dla zabawy ale na dłuższą sprawę pewnie i tak pozostaną przy poczciwym 1.6. Największy plus gry to cena :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ooo tak, 11 euro, w przeliczeniu 46 plnow z groszami :) w sorsa gralem dosc dlugo, ale co najsmieszniejsze, dopiero w cs go nauczylem sie kupowania bez uzywania myszki i wyklepania na blache kombinacji typu deagle, armor, granaty i ak,m4, awp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę w nowego CS''a i wrażenia ogólne są mieszane na plus na pewno zasługuje ulepszone menu kupowania i nowe przedmioty (napalm i wabik), jak również odświeżenie całego interfejsu. Na minus na pewno BRAK TŁUMIKA DO M4A1 czemu valve tak bardzo lubiłem z nim strzelać. Następnie bugi ~raz na godzinę gra wrzuca mnie od pulpitu ok tak. Na naganę zasługują również zmiany w odrzucie broni kolejny maleńki kroczek w storę cod''a czyli "laserowych broni" .

Ale ogólnie nie jest źle i tak to stary dobry CS nie wprowadzili żadnych rewolucyjnych zmian, i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2013 o 11:06, KrisK91 napisał:

Operation Bravo wystartowało. http://blog.counter-strike.net/operationbravo/
Map Pack kosztuje 6$ ale jeżeli komuś nie zależy można poczekać bo pewnie za kilka tygodni
pass będzie do wyrwania taniej.
Ważny do 20 stycznia.


Niech naprawią w końcu wiszący od pół roku albo i dłużej bug z crashowaniem gry przy ładowaniu mapy, a nie mappacki robią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie gram w GO zbyt wiele ale od czasu do czasu wypadają mi weapon case 1, weapon case 2 oraz Bravo weapon case. Przed chwilą np. wypadł mi WC2 i pomyślałem sobie, że może zamiast sprzedać go za kilka groszy warto by było zakupić klucz i sprawdzić co jest w środku. Jak często zwracają się takie zakupy? Sam klucz kosztuje 2 euro a nie chciał bym wpaść w manię kupowania aż do skutku :P

EDIT:
Wpadłem w małą manię zakupów. Jednak szansa na sensowny drop jest niska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemano, mam parę kamuflaży, którymi chciałbym się wymienić. Brak rzadkich rzeczy, ale jeśli mam kilka kamuflaży do jednej broni to bezsensu, zatem można się powymieniać :)

MP7 - Army Recon - Zaprawiona w walkach
MP7 - Army Recon - Przetestowana w boju
UMP-45 - Miejski DDPAT - Lekko używana
UMP-45 - Karmel - Zaprawiona w walkach
Nova - Polar Mesh - Przetestowana w boju
Nova - Predator - Przetestowana w boju
SCAR-20 - Contractor - Przetestowane w boju
MAG-7 - Wydma Piaskowa - Przetestowana w boju
PP-Bizon - Alarm Przeciwpromienny - Przetestowana w boju
MAC-10 - Miejski DDPAT - Przetestowana w boju
XM1014 - Niziny - Przetestowana w boju x2
MAC-10 - Tornado - Przetestowana w boju


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam counter strike global offensive i następujący problem
podczas gry online ściągnąłem kilka map i teraz chciałbym pograć na nich z botami tylko że ich nigdzie nie widzę :/
Gdzie je znaleźć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem nieco poddenerwowany. Bez większego problemu udało mi się dobić do gold nova II. Ale od ostatniej wyprzedaży przegrywam prawie każdy mecz. Spadłem do Silver Elite (bez gwiazdki). Co najciekawsze przegrywam z drużynami mającymi Silver III, Silver II. Wcześniej rzadko kiedy widziałem graczy nie mających chociaż silver elite master. Nie wiem co się stało ale wszyscy nagle zaczęli grać jakby mieli kilkaset godzin na karku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2014 o 18:28, KrisK91 napisał:

Jestem nieco poddenerwowany. Bez większego problemu udało mi się dobić do gold nova II.
Ale od ostatniej wyprzedaży przegrywam prawie każdy mecz. Spadłem do Silver Elite (bez
gwiazdki). Co najciekawsze przegrywam z drużynami mającymi Silver III, Silver II. Wcześniej
rzadko kiedy widziałem graczy nie mających chociaż silver elite master. Nie wiem co się
stało ale wszyscy nagle zaczęli grać jakby mieli kilkaset godzin na karku...

A co to za frajda gankować noobki? Inna sprawa to wartość tych odznak itp. Jak dla mnie CSGO może się gonić z tymi swoimi fikuśnymi modułami community a''la kałoduty, całe życie społeczności CS rozgrywa się na meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o warsztat CS: Global offensive.
Są na nim skurki do broni, chciałbym jakieś pobrać więc dodałem do kolekcji (myślałem że to jest jak Civilization V tam jest coś podobnego i odrazu pobiera i w grze modach można włączyć i działa) wyskoczyło mi że nie posiadam kolekcji i muszę ją utworzyć więc tak zrobiłem. Potem wszedłem ponownie na interesującą mnie broń M4a1-s | Oniio dodałem ją do kolekcji tym razem przeskoczyły i teraz nie wiem co z tym zrobić. Jak zrobić abym miał wygląd broni który dodałem do kolekcji w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować