Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść szczegółów o The Elder Scrolls V: Skyrim

41 postów w tym temacie

lepszym wstępem do newsa byłoby "W The Elder Scrolls V: Skyrim nie będzie możliwości tworzenia własnych czarów, ale za to na etapie tworzenia postaci możemy ustawić, by nasz bohater się uśmiechał" - najlepiej oddawałoby to logikę tworzenia gier by Howard&Hines ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 10:24, GR0s napisał:

Wszystko fajnie ale czy wyjdzie po polsku ?


Wydawcą jest Cenega, więc módl się, by gra była po angielsku, bo inaczej dostaniesz technicznego bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pytam. :)
Miałem przejścia z Falloutem NV made by Cenega i powiedziałem sobie nigdy więcej. Ale po polsku to jednak po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to właśnie czekałem, możliwość ukradnięcia miodu i zabijanie pszczół, a już myślałem, że nigdy tego nie zobaczę. Nareszcie spełniło się moje marzenie. A tak na poważnie wszystko to bardzo mi się podoba, zwierzęcy towarzysz? Ja chcę mieć wilka :). Nie mogę się doczekać premiery, ta na szczęście już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Da się wykradać miód z uli i zabijać pszczoły;" - choroba, przekonaliście mnie :D

A tak na poważnie to ciekawie się prezentuję, jeżeli nie będzie tak nudne jak Oblivion to za jakiś czas<po obniżkach> sam kupię. Zatem trzeba poczekać do GC, tam pewnie będzie więcej szczegółów...

@Damianuss1, ale się zgraliśmy z tym "Kradnięciem miodu i zabijaniem pszczół", byłeś szybszy tylko o sekundy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak tworzenia własnych czarów w takim tytule razi. Tak samo jak z Morrowindem i Oblivionem - spróbuje tego tytułu. Może mnie choć trochę wciągnie, niestety jego poprzednikom się to nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 10:44, Headbangerr napisał:

Płatna szybka podróż i brak tworzenia własnych czarów to błąd.

może po prostu zamiast magicznego teleportu wracają do systemu z morka, tzn. sieć przewoźników. Co by nie mówić, miała więcej klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 11:01, dark_master napisał:

> Płatna szybka podróż i brak tworzenia własnych czarów to błąd.
może po prostu zamiast magicznego teleportu wracają do systemu z morka, tzn. sieć przewoźników.
Co by nie mówić, miała więcej klimatu.


Tak, tak już lepiej... Choć gdy przeczytałem to myślałem że płacisz tak sobie, nikomu ale żeby było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 11:01, dark_master napisał:

> Płatna szybka podróż i brak tworzenia własnych czarów to błąd.
może po prostu zamiast magicznego teleportu wracają do systemu z morka, tzn. sieć przewoźników.
Co by nie mówić, miała więcej klimatu.


Masz rację, pod warunkiem, że rzeczywiście dostaniemy przewoźników. Byłoby miło, choć obawiam się, że w dzisiejszych czasach rozwiązania ze "starych, dobrych cRPG" niezbyt się podobają... Po Skyrim spodziewam się raczej uproszczeń i casualizacji, niż powrotu do świetnych tradycji. Ale zobaczymy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Na etapie tworzenia postaci możemy ustawić, by nasz bohater się uśmiechał;

Już widzę barbarzyńcę typu Conan, który przed walką z tłumem orków będzie się do nich szczerze uśmiechał i przy każdym uderzeniu będzie uśmiech coraz szerszy... XD

Ale w sumie to fajnie się zapowiada, choć takie bajery jak wykradanie miodu z uli to jest... bezsensowne... chyba że potem będę miał jakiś perk "pszczelarz" który pozwoli mi robić świeczki z wosku i da specjalny strój do wykupienia za 5$ w DLC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować