Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rage na PC z obsługą Steamworks

16 postów w tym temacie

"Premiera gry Rage odbędzie się 16 września."

Hę? Wszędzie jest napisane, że dopiero w październiku. Nawet u Was w karcie gry widnieje "6.10.2011". Wprawdzie byłbym bardzo szczęśliwy, jakby wyszedł wcześniej, ale... Tak czy owak, pytanie: gdzie jest chochlik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 13:06, Tenebrael napisał:

Hę? Wszędzie jest napisane, że dopiero w październiku. Nawet u Was w karcie gry widnieje
"6.10.2011". Wprawdzie byłbym bardzo szczęśliwy, jakby wyszedł wcześniej, ale... Tak
czy owak, pytanie: gdzie jest chochlik?


Przenieśli z września na październik ;)
Jak jest na steamworks... to pewnie i beda klucze na allewałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rage na Steamie pozwoli zapisywać stan rozgrywki w "chmurze", czyli na serwerach Valve.
Jak tłumaczycie to już wszystko, a nie tylko wybrane wyrazy.
Wściekłość na Parze pozwoli zapisywać stan rozgrywki w chmurze, czyli na serwerach Zaworu.

Jedyna zaleta to właśnie Steam Cloud. Gdyby nie to, to Steam jako system zabezpieczeń byłby na równi z tym od Ubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się demka gry na PC i konsole, gdyż nie potrafię się zdecydować, którą wersję wybrać: na blaszaka czy PS3. Niech przynajmniej podadzą wreszcie oficjalne wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe konsolowe wersja będą posiadały specjalny jednorazowy kod, który odblokuje w rozgrywce jej zawartość. Odsprzedana gra bez kodu to niepełny produkt. Co do wersji PC to cóż... normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 13:29, Harpen napisał:

Data już poprawiona. ;)


Bo u was w sklepie jest napisane,że gra będzie po angielsku. Czy to już pewne? Cenega jeszcze nie powiedziała czy zlokalizuję czy nie. Jak bedzie po ENG to nie kupie RAGE szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie było blokad regionalnych, bo trzeba będzie kupować na jakimś D2D - znając Cenegę to pewnie coś s^%$@# jak zwykle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś stary ten "news", John Carmack już na konferencji zorganizowanej (jak co roku) w ramach Quakecon mówił że że Rage będzie wykorzystywał Steam więc o obłudze Steamworks i Cloud można się było domyślić.
Dlamnie wszystko to jest plusem, Steam''a uwielbiam także nie widzę problemu.
Rage''a już zamówiłem w anglii bo jak narazie wersja PC (poza gramem) nigdzie dostępna nie jest (nie wspominając o Anarchy Edition) a wiedząc że dziady z cenegi to wydadzą (jak wszystkie tytuły Zenimax) wolę nie ryzykowa kolejnego zrąbanego releasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam powiązanie ze Steamem niespecjalnie martwi. Nie jestem fanem wiązania gier z kontami maści wszelakiej, ale że gram głównie w domu, i dostęp do neta mam stały, to raczej nie jest to wielkim problemem. Byle tylko nie było konieczności stałego połączenia - to już jak dla mnie nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 13:17, Growin napisał:

Rage na Steamie pozwoli zapisywać stan rozgrywki w "chmurze", czyli na serwerach Valve.

Jak tłumaczycie to już wszystko, a nie tylko wybrane wyrazy.
Wściekłość na Parze pozwoli zapisywać stan rozgrywki w chmurze, czyli na serwerach Zaworu.

To co podałeś to nazwy własne, a "chmura obliczeniowa" to pojecie techniczne i polska wersja "cloud computing", steam cloud to jedna z wersji chmur obliczeniowych, więc autor nie popełnił błędu, bo miał wybór odnieść się do samej technologii jak i do konkretnego tworu Valve i w obu przypadkach prawdziwość i poprawność zdania są zachowane :)

Co do tematu, to się bardzo cieszę, bo dzięki Steamworks można zapraszać znajomych bezpośrednio ze Steama, a to z kolei oznacza, że MP (o ile będzie dobry), będzie "żył" bardzo długo ;) i ogólnie dużo to wygodniejsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2011 o 19:26, Blasting_Power napisał:

To co podałeś to nazwy własne, a "chmura obliczeniowa" to pojecie techniczne i polska
wersja "cloud computing", steam cloud to jedna z wersji chmur obliczeniowych, więc autor
nie popełnił błędu, bo miał wybór odnieść się do samej technologii jak i do konkretnego
tworu Valve i w obu przypadkach prawdziwość i poprawność zdania są zachowane :)

Mój błąd - myślałem, że "cloud" to nazwa własna technologi opracowanej przez Valve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować