Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Mailowe kfiatki, kfiatÓszki, czyli .. Ludzie listy piszą! :)

78 postów w tym temacie

Niziołek zdziwił się niemało po usłyszeniu pogróżek WolfClub''a, rycerza w srebrnej zbroi. Z przekory więc, gdyż nie miał wcale zamiaru obrażać imienia panny Soleili, wyciągnął swego Soul Drinkera, uskoczył przed dwuręcznym mieczem rycerzyka, i zanim WolfClub zdążył podnieść go do kolejnego udeżenia wbił własne krótkie ostrze w zbroję ukutą z miękkiego metalu. Przeszło na wylot. Srebro zbroi powoli zmieniało zabarwienie na ciemno-czerwone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 16:57, WolfClub napisał:

malo delikatnie?? ^^
Paine is my second name.
i dont fear pain i love pain i say that if you feel pain that you now you live :]

Rycerz stoi na biurku i brakuje mu co nieco nawet chyba jego zdjęcie byłu w temacie CDP czy ktoś ... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzimy do opowiadan?? ;]
Kiedy niziolek zdolal wbic swoj krociotki scyzoryk w szczeline miedzy plytami zbroji nie zdawal sobie sprawy z tego ze miecz ktorego uniknol juz zmierzal w kierunku szyji tegoz ot malego pokorcza ktory myslal ze zdola pokonac rycerza ktorego slawa jest opiewana w piesnach na calym swiecie.
Narrator : I tym oto sposobem niziolek ktoremu wydawalo sie ze jest w stanie pokonac rycerza lezy teraz miedzy drzewami martwy.
Moral : Nie porywaj sie z motyka na slonce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka błędów:
1. Jak powszechnie wiadomo, srebro jest ciężkie, ale nie twarde.
2. Jak powszechnie wiadomo, miecz dwuręczny jest mieczem ciężkim.
3. Jak powszechnie wiadomo, miecz krótki nie jest scyzorykiem, lecz ma długość minimum pół metra. W innym wypadku byłby sztyletem.
4. Jak powszechnie wiadomo, niziołek złodziej ma zdecydowanie większą zręczność niż rycerz w srebrnej (cho* ciężkiej i nieużytecznej) zbroi.
5. Jak powszechnie wiadomo, nie da się błyskawicznie podnieść miecza po uderzeniu zza głowy (w końcu chciałeś rozpłatać mi czaszkę na dwa, inne uderzenie nie wchodzi w grę).
6. Jak powszechnie wiadomo, osoba martwa nie może nic zrobić. A ja opisałem już twoją śmierć...
7. Jak powszechnie wiadomo, ''nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka'', więc możesz być sławny na cały świat, a i tak kiedyś zginiesz.

Nie uważaj się za niepokonanego, pamiętaj, że niziołków nie wolno niedoceniać i takie morały to sobie w żyć wsadź. Aha, zachowaj trochę realności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 16:34, Snake_GMC napisał:

Aha, żeby nie było, że rzucam słowa na wiatr. Teraz tylko idę poszukać godnego przeciwnika
jak wąż czy królik. Lepiej wąż.


To jest foto real?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 16:42, Soleila napisał:

Tobie za to pasuje Różowa Elfka. :P

Ciesze się, że jeszcze do tej pory nie zostawiłem na forum żadnego mojego zdjęcia, bo jeszcze mógłbym posłużyć Blizzardowi jako model do potwora. :)

@ Snake_GMC --> boisz się kobiet? Dlatego grając Soleilą padniesz po paru ciosach pierwszego lepszego potworka :P Zresztą takie dyskusje to do Loży należą. Zapraszam do Loży! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2006 o 20:37, Snake_GMC napisał:

Odpowiedziałbym, ale boję się kobiet... A Sol już w ogóle stwarza groźne wrażenie. :P


Lepiej przemilczeć tę sprawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyciągam to pytanie z głębin forum, bo mam pytanie do Autorki tego tematu czyli Soleili. Jakiś czas temu napisałem liścidło do CDP, z pewnym dziwnym pytaniem. Brak odpowiedzi, nasuwa mi myśl iż, był to raczej głupi pomysł i spotkał się z odmową, ale wolę się upewnić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do mnie pisałeś ;) Nie mam żadnej korespondencji z Tobą.
Wiesz co? Jak piszesz coś bezpośrednio do mnie na forum, proszę - użyj "odpowiedz", bo tylko przez przypadek zauważyłam Twoje pytanie :) Przepraszam ;>

A teraz odświeżam wątek:

"Ciekawi mnie gra cherous 4 chcialbym miec jejobraz na dysku. Nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem go w internecie. Moj prywatny gdzies zaginoł. Zwracam się z uprzejmą prośbą o nadesłanie mi takowego.Z gury dziękuję."

Ja nawet chyba nie wiem, czy to do końca takie śmieszne :) Ale! Muszę się tym z kimś podzielić.. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:33, Soleila napisał:

"Ciekawi mnie gra cherous 4 chcialbym miec jejobraz na dysku. Nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem
go w internecie. Moj prywatny gdzies zaginoł. Zwracam się z uprzejmą prośbą o nadesłanie mi
takowego.Z gury dziękuję."

Hmmm, załamka, albo szaleńczy śmiech... tylko jeszcze nie wiem co wybrać...chyba śmiech :D:D:D biehehehehe i jakie profesjonalne słownictwo "takowego" buahahaha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:33, Soleila napisał:

"Ciekawi mnie gra cherous 4 chcialbym miec jejobraz na dysku. Nie mogę sobie poradzić ze znalezieniem
go w internecie. Moj prywatny gdzies zaginoł. Zwracam się z uprzejmą prośbą o nadesłanie mi
takowego.Z gury dziękuję."

Ja nawet chyba nie wiem, czy to do końca takie śmieszne :) Ale! Muszę się tym z kimś podzielić..
;]


Przypomniał mi się pewien mail jakiegoś Polaka do pomocy technicznej Waszych czeskich kolegów. :) Pozwolę sobie go tutaj zacytować ;) :

" Ahoj!

could upu plizzz send me crack for football manager 2006, casue I have been looking for it everywhere and I couldn''t find it. You are my last resort!

Nashledanou... "

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 15:46, Arclight napisał:

Ale co on chce żebyś mu przysłała? Obraz, jego prywatny coś? 0_o


Zapewne chodzi o obraz płyty Heroes IV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować