Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims Social nie wytrzymało naporu chętnych do gry zaraz po premierze

24 postów w tym temacie

Mateusz Kołodziejski

(Zaktualizowano) Zdania co do tego, czy Simsy powinny trafić na Facebooka były podzielone. Fanów serii takie wątpliwości nie dręczyły, czego dowodem jest fakt, że liczba osób, które chciały dołączyć do The Sims Social przekroczyła możliwości serwerów Electronic Arts.

Przeczytaj cały tekst "The Sims Social nie wytrzymało naporu chętnych do gry zaraz po premierze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście simsy mi nic nie przeszkadzają, bo 1, 2 i sedniowiecze [ w 3 nie grałem] były naprawdę dobrze zrobione. a jak ktoś powie że to gra "dla dziewczyn" to z góry mogę go wyśmiać. Podobnie jest z grami dla wii. dużo gier na pierwszy rzut oka są dziecinne albo dla dziewczyn. a jakoś mało ludzi narzeka że gry na wii są do dupy...

ps. eragon... to takimi tekstami internet schodzi na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 14:28, eragon23456 napisał:

głupie msimsy na głupim facebooku. internet zaczyna schodzić na psy

I co ci przeszkadzają te Simsyi i Facebook? Nie chcesz nie korzystasz, a nie piszesz głupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupie simsy, bo są głupie, a jeszcze głupsze, bo na głupim fejsbuku, na którym są głupi ludzie myślący, że mając fejsbuka są fajni. Rzygać mi się chce jak widzę coraz więcej takich tekstów. Fejsbuk jest be, bo jst fejsbukiem i jest popularny. Zupełnie jak Avatar, to tak na marginesie.

Czy sukces sims social wpływa jakoś na gry z konsol czy PC? Nope, więc po co płakać. Po prostu nie grać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 15:12, Kraju napisał:

Jak coś już działa. :D


Rzeczywiście, dzięki za cynk. :) Niestety u mnie uruchamianie kończy się na ekranie tytułowym. Mimo to czas na aktualizację newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 15:15, Zordon88 napisał:

Jak można grać w takie badziewie, liczy się BF3 i inne prawdziwe tytuły.

jeszcze chwila i bf i cody doczekaja sie wersji na facebooku, zapamietaj moje slowa :)
5mln "graczy" w 1 dzien? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 15:15, Zordon88 napisał:

Jak można grać w takie badziewie, liczy się BF3 i inne prawdziwe tytuły.


Dla wydawców liczy się tylko zysk, więc im obojętne na jakich grach zarabiają. A skoro BF doczekał się swoich produkcji F2P, to i na Facebooka przyjdzie pora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 15:08, Witka1995 napisał:

> głupie msimsy na głupim facebooku. internet zaczyna schodzić na psy
I co ci przeszkadzają te Simsyi i Facebook? Nie chcesz nie korzystasz, a nie piszesz
głupie komentarze.


Akurat tutaj się zgadzam, też sądzę iż internet schodzi na psy. Na większości witryn widnieje napis Lubię to ! - a dostaje cholery jak takie coś widzę. A facebook, hmm Anonymous chce ich zaatakować. Jak sami mówią facebook wie o tobie więcej niż rodzina (czytałem na cdaction ) http://www.cdaction.pl/news/21106 - info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie, skończcie już z tym hejtem na Facebooka. ja rozumiem, że on jest tylko dla popularnych ludzi i możecie zazdrościć, że nikt nie lubi waszych statusów i do was tam nie pisze, ale ja na przykład bez tego portalu nie wyobrażam sobie życia - niezawodne źródło kontaktu ze znajomymi, platforma wymiany ciekawych linków i informacji, źródło wiedzy o wydarzeniach kulturalnych i okazja do poznania lepiej ludzi i ich zainteresowań. a jeśli przy okazji można pograć w the sims? czemu nie? czym to się różni od grania w "prawdziwe gry"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przykładowo facebooka używam jako dodatkowe źródło informacji o tematyce która mnie interesuje. Wiem co się dzieje, nie wchodząc nawet na strony, na które powinienem wejść aby uzyskać potrzebne informacje. Aż tak uzależniony od facebooka nie jestem, abym nie mógł bez niego żyć, ale na pewno dużo łatwiej jest z fb niż bez. A dodatkowo że są gry to tylko plus i nie rozumiem marudzenia na to. Nie chcesz, nie graj. Przed The Sims nie odpaliłem żadnej gry na fb. Skusiła mnie dopiero beta Simsów i gra mnie się bardzo spodobała, choć nie oszalałem na jej punkcie i nie spędzam każdej wolnej godziny życia na granie w tą produkcję. Chociaż z 2-3 razy dziennie wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dlatego ja mam swoje zdanie, je popieram ale nie zamierzam się kłócić z jakimś hejterem. Wolę spokojną konwersację z kimś kto nie będzie widział samych wad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 16:56, Kraju napisał:

Ja przykładowo facebooka używam jako dodatkowe źródło informacji


Tak samo robię. Swój profil zlewam, a czytam wyłącznie profile firmowe/tematyczne, gdzie zamieszczane są newsy bądź ciekawe linki. Często szybciej niż gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować