Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gamescom 2011 - wycieczka po halach targowych z gram.pl!

81 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2011 o 20:42, BigDaddy534 napisał:

Porównywanie SERIALU który ma kilka tysięcy odcinków do materiału który ma 43 MINUTY
nie jest mądre...



Tak samo, jak twierdzenie, że musisz obejrzeć minimum 1/3, żeby wydać opinię. Ale do kogo ja mówię, przecież sam napisałeś: "Go lofffffffciam,jest bardzo śmieszny :*"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:48, Deathscythe napisał:

Tak samo, jak twierdzenie, że musisz obejrzeć minimum 1/3, żeby wydać opinię. Ale do
kogo ja mówię, przecież sam napisałeś: "Go lofffffffciam,jest bardzo śmieszny :*"


Ale zerknij na czas trwania :)
Dziękuję,dobranoc panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:49, BigDaddy534 napisał:

Ale zerknij na czas trwania :)
Dziękuję,dobranoc panu.


Czemu Twoja wypowiedź nie ma sensu? Miłość uderzyła do głowy. EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:50, Deathscythe napisał:

Czemu Twoja wypowiedź nie ma sensu?


Tak samo twoja, jakby 1/3 tego filmiku trwała dłuzej jak jeden odcinek mody na sukces, ale ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:51, Zgreed66 napisał:

> Czemu Twoja wypowiedź nie ma sensu?

Tak samo twoja, jakby 1/3 tego filmiku trwała dłuzej jak jeden odcinek mody na sukces,
ale ok.


To teraz proporcje:
Moda na sukces ma jakieś 2500 odcinków? Uznajmy to za 45 minut.
800 odcinków to jakoś 1/3? Uznajmy to za 15 minut.
Jeden odcinek to w takim razie kilka/klikanaście sekund.

Dziękuję, że musiałem Wam tłumaczyć analogię. Poczułem się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:53, Deathscythe napisał:

> > Czemu Twoja wypowiedź nie ma sensu?
>
> Tak samo twoja, jakby 1/3 tego filmiku trwała dłuzej jak jeden odcinek mody na sukces,

> ale ok.

To teraz proporcje:
Moda na sukces ma jakieś 2500 odcinków? Uznajmy to za 45 minut.
800 odcinków to jakoś 1/3? Uznajmy to za 15 minut.
Jeden odcinek to w takim razie kilka/klikanaście sekund.
Dziękuję, że musiałem Wam tłumaczyć analogię. Poczułem się lepiej.


To ma ponad 6000 odcinków chyba..
Ale porównywanie serialu do materiału to jest jak porównynanie assasin''s creeda do fify...BEZ SENSU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, zakończone... szczerze chciałem wyłączyć po 2 minutach, ale cóż zdobyłem się na nadludzki wysiłek i obejrzałem całość. Czuję się zgwałcony psychicznie i emocjonalnie, o ile początkowo chciałem okazywać jakikolwiek szacunek (starałem się nie wyszło sorry) to wszystkie te materiały video z udziałem ww3pl, sprawiły, iż staje się to powoli niemożliwe.

Nie jesteś Ace Venturą, nie jesteś śmieszy wybacz.
Nie śmieszy mnie dowcip na poziomie 6 podstawówka/gimnazjum, wręcz przeciwnie irytuje jak cholera.

Cholera zdejmij te okulary wreszcie, nie wyglądasz w nich dobrze, wręcz przeciwnie wyglądasz jak ktoś kto chciałby przyszpanować nie wiedzieć czym. Kogo do cholery w serwisie poświęconym grom obchodzi czy jesteś brzydki czy przystojny? Jak będziesz wciąż powtarzał takie rzeczy to sorry nie oczekuj od ludzi, że będą Ciebie szanować. Bierz przykład z Myszastego czy Lucasa bądź naturalny!

Wybacz nie przyszpanujesz ani językiem francuskim ani językiem angielskim...no chyba, że najpierw nauczyłbyś się ich.

Potężny kawał dobrego materiału, a Ty przez 90% czasu małpowałeś, narzekając na tłum ludzi (Deal with it!) rozmawiałeś z samym sobą pod pretekstem rozmowy z nieistniejącymi gramowiczami czy chwaląc się byciem dziennikarzem (którym nie jesteś).

Powtarzam zachowujesz się jak dzieciak. (Tak wiem, wczoraj dostałem degrad za to samo, ale prawda w oczy kole). Komentując jednym słowem cały materiał dźwiękowy "żałosne".

@AdrianS
Też go nie lubię, ale używaj innych słów... za które i tak dostaniesz degrada, ale przynajmniej inni nie będą na Ciebie krzywo patrzeć.

@BigDaddy534
Dzięki wielkie, jakkolwiek bym go nie zjechał (ww3pl) nie zrobię mu większej antyreklamy niż ty. Idź sobie "loffffiać" gdzie indziej człowieku, proponuję jakiś zwariowany brokacik,4fun tv, super stacja czy inne intelektualne dno. Raz jeszcze dzięki.

@Zgred66
Kolejny para inteligentny komentarz (inteligentny alternatywnie jak wolisz). Dobrze nie będę oglądał jego materiałów, JEŚLI TYLKO będzie do każdego jego materiału alternatywa stworzona przez inną osobę. Za każdym razem gdy ww3pl napisze recenzje, niech ktoś inny napisze drugą poświęconą dokładnie temu samemu tytułowi. Wtedy odchrzanię się.

Do innych, cóż... właśnie widzę, jakie osoby są zwolennikami ww3pl... powstrzymam się od komentarza by nie drażnić jeszcze bardziej Isidlura "+1"

A co do ww3pl, jak długo będziesz brnął w te bagno tak długo będę Ciebie krytykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:53, Deathscythe napisał:

Dziękuję, że musiałem Wam tłumaczyć analogię. Poczułem się lepiej.

Nie łapie tej analogii, kompletenie. Co ma "ściaśnianie" ala KMN, do przemęczenia się 15 min filmiku, nie wiem.

Przeczytaj te swoje posty...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=18

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=21
Gdzie, kto napisał o tej 1/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 20:55, Archacus napisał:

@Zgred66
Kolejny para inteligentny komentarz (inteligentny alternatywnie jak wolisz). Dobrze nie
będę oglądał jego materiałów, JEŚLI TYLKO będzie do każdego jego materiału alternatywa
stworzona przez inną osobę. Za każdym razem gdy ww3pl napisze recenzje, niech ktoś inny
napisze drugą poświęconą dokładnie temu samemu tytułowi. Wtedy odchrzanię się.


Trochę luzu, bliżej ci do jakiegoś fatalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawię się w moderatora:
8 jednozdaniowych wypowiedzi w jednym wątku?
Idź spamować gdzie indziej, jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Ludzie darujcie sobie, to nie jest chat lub gg.
Wypowiedzieliście się OK, ale nie nabijajcie dalej.
Jeśli macie coś do powiedzenia rozpiszcie się na więcej niż to 1 maleńkie zdanie i postarajcie się zawrzeć całą esencję tego co moglibyście chcieć powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor materiału najwyraźniej źle określił sobie grupę docelową, ale dziwi mnie jedno. Dostał dzieciak mikrofon do ręki, pajacował na wideo-reportażach już kilka dni i naprawdę zastanawia mnie, dlaczego nikt z redakcji nie zwrócił mu na to uwagi.

Takie filmy powinny trafiać do ramówki Polsatu w przerwie między wybitnymi serialami "Dlaczego ja?", a "Trudne sprawy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:00, Zgreed66 napisał:

Nie łapie tej analogii, kompletenie. Co ma "ściaśnianie" ala KMN, do przemęczenia się
15 min filmiku, nie wiem.

Przeczytaj te swoje posty...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=18

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=21
Gdzie, kto napisał o tej 1/3.


Przepraszam, czy dokonujesz selekcji przy czytaniu postów?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=70386&pid=18

EDIT: Hint: 15 minut z niemal 45 (43:30) minut to 1/3.

Jak już napisałem raz: EoT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:10, Deathscythe napisał:

Jak już napisałem raz: EoT.


Bez obrazy, ale ciężko z twoim myśleniem... jak ktos ci mówi żebyś się przemęczył z 15minutami filmu, to tylko tymi 15minutami.
Jak przełożyć to na Modę na Sukcesz to obejżyj 15min pierwszego odcinka, a nie 1/3 wszystkiego co wyszło.
To, Ty to źle zinterpretowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do relacji zgadzam sie z ze prowadzacy troche meczyl mimo wszystko obejrzalem calosc i zazdroszcze! za rok jade na 100% ;p dziekuje za "poswiecenie" :P
no i co do niby konkursu...
ww3pl tylko 7 razy powiedzial ze jest fajny lub cos bo ma presspass :D
i 5 razy mowil ze jest z redakcji przeciskajac sie miedzy ludzmi:P

lacznie 12 razy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:16, Zgreed66 napisał:

> Jak już napisałem raz: EoT.

Bez obrazy, ale ciężko z twoim myśleniem... jak ktos ci mówi żebyś się przemęczył z 15minutami
filmu, to tylko tymi 15minutami.
Jak przełożyć to na Modę na Sukcesz to obejżyj 15min pierwszego odcinka, a nie 1/3 wszystkiego
co wyszło.
To, Ty to źle zinterpretowałeś.

Nie no, nie mogę po prostu!! ROTFL !!! A słyszałeś o czymś takim jak 1/3 z całości materiału (1/3 ze 100% = 33,3(3)%) ????? Moda = xxxx odcinków (nie ważne ile, zalozmy 1000), 1/3 z 1000 = 333 odcinki i 0,33(3) następnego. Materiał z ww. artykułu to ~45 minut. 1/3 z 45 minut = 15 minut! Dżizas, czy po 2006 roku (kiedy to zakończyłem moją przygodę z placówkami MEN) coś się zmieniło w szkołach ?? Przestali uczyć matematyki ??? A może myślenie boli ???

Żeby nie offtopować, co do materiału, z ciekawości bo poczytaniu tej zażartej dyskusji, oglądam i niestety ale jestem około 3:45 i autor filmiku mówił z sensem i rzeczowo przez jakieś 10 sekund może, reszta to niestety mało zabawne "dowcipy" i ogólne robienie siary. Nie chcę tu obrażać, czy wszczynać awantur, ale takie jest moje zdanie. Dziękuję! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak narzekacie na ww3pl to czemu nie wyłączycie dźwięku? Bo za nawijaniem ww3pl niczego więcej właściwie nie usłyszymy.

A co to kwestii zatrudnienia tego to jest to kwestia gramu - i po za relacjami z różnych targów (które przecież nie dobywają się co tydzień) płacą mu głównie za teksty. I ni jak nie widzę w jaki sposób jego zachowanie miało by mieć wpływ na ich jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:24, wojteq-pol napisał:

??? A może myślenie boli ???


Jak się nie potrafi czytać, to na pewno. Przeczytaj cały wątek. To będziesz wiedzieć o co mi chodziło.
Jak narazie urwałeś się z choinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2011 o 21:26, Zgreed66 napisał:

> ??? A może myślenie boli ???

Jak się nie potrafi czytać, to na pewno. Przeczytaj cały wątek. To będziesz wiedzieć
o co mi chodziło.
Jak narazie urwałeś się z choinki...

A, to dzięki za wyjaśnienie, bo właśnie nie wiedziałem skąd się wziąłem. ;D Dzięki wielkie!!! pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej edukacji !! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę przeklinać, ale ODPIE**OLCIE SIĘ od ww3pl! Co wy chcecie od faceta, nie wiem czy wy bylibyście tacy poważni będąc na takich wielkich targach gier, gdzie na każdym kroku wspaniałe gry, niesamowite samochody :/ Mogę się założyć że MOJE reakcje były by 10x bardziesz szalone... Ale trudno... Haters gonna hate...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować