Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Razer Battlefield 3 - bogaty zestaw akcesoriów i gadżetów

32 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2011 o 16:00, absmak napisał:

> O chryste, zaraz się zacznie wojna, kto kogo śledzi i z jakich pobudek.
> Przecież moja wypowiedź była jedynie odpowiedzią na trolla.

Ja tylko grzecznie poprosiłem o dowody na to, że szpieguje mnie firma, z której systemu
korzystam i Google, z którego wyszukiwarki i oprogramowania korzystam. Twoje oskarżenia
są dosyć mocne, więc poprosiłem o dowody :] I nie chodzi mi oczywiście o dopasowywanie
reklam na podstawie odwiedzanych/wyszukiwanych stron (nie traktuje tego, jako naruszenia
mojej prywatności, a jako udogodnienie), ale o przeczesywanie mojego dysku twardego,
tak jak to podobno robi Origin :]

Dowodów nie ma. Sprawa umorzona. Troll zdeklasowany.
Powiem jednak, że znany jest mi jeden przypadek ''inwigilowania'' naszego komputera przez MS - mam na myśli program Ipla oraz ową słynną "Indywidualizację komputera". Ale nie zagłębiałem się specjalnie w tę sprawę, więc nie powiem dokładnie w jakim stopniu następowało naruszenie prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torba i opakowanie na iPhona, to całkiem fajne bajery...
Reszta cóż jak ktoś chce sprzęt na, którym przez najbliższe parę miesięcy będzie grał,
a potem wymieni... to spoko.

Ale ja tam wolę sprzęt, który nie jest powiązany z czymś konkretnym (oprócz firmy =)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vojtas Osobiście miałem 2 ich myszki.
Szlag je trafił w okolicy pół roku użytkowania.
W jednej zepsół się scroll a w drugiej sensor
który od początku był dziwny a po pewnym czasie
myszki nie dało się praktycznie używać. Ten sam model i ten sam problem
miał mój kumpel tylko że on zareagował zbyt impulsywnie i roztrzaskał ją o ścianę.
Dlatego też ja od nich już nigdy nic nie kupię. Używam aktualnie Steelseries
i jestem bardzo zadowolony. Może nie ta ergonomia ale w końcu coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:36, calwert napisał:

Podkładka prezentuje się super.Ale musiało by mnie nieźle walnać żeby wydać na nia około
330 zł.Podkładka w cenie myszki,nie złe przegięcie.


Jak tobie wyszło 330zł to nie wiem... 40€, w polsce Scaraby chodzą po 125zł około...

Ogolnie jeżeli chodzi o sprzęt to fajna sprawa jest z tym, że wszystkie te produkty co są na licencji po pewnym okresie mocno są przeceniane w polskich sklepach, dla przykładu Razer Banshee ze Starcrafta 2 kosztowało w okresie premiery 450zł a teraz można kupić za 250zł po roku czasu.

Podkładka ok, ale wole szmaciaki (Qck, Goliathus, Taito),
Myszka słaba wole Deathaddera,
Klawa Blackwidow Ultimate to chyba najlepsza klawiatura mechaniczna na rynku tylko kosztuje prawie 500zł, może za rok jak będzie tańsza to się skusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Razera, ładnie zdzierają kasę w wystarczyło w BlackWidow Ultimate zrobić 16m kolorów jak w Anansi, ale po co leepiej wydać ta samą klawe w innej szacie graficznej i do każdej gry wydawać kolejną kasę na klawę bo ma inne podświetlanie i szarę graficzną, troche to chore.

Zamiast tego powinni popracować na jakością bo niestety nie idzie to w parze z ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 18:38, Bulkers86 napisał:

Jak tobie wyszło 330zł to nie wiem... 40€, w polsce Scaraby chodzą po 125zł około...


Przecież napisał w kolejnym poście, że się pomylił.

Z akcesoriów bardzo podoba mi się myszka i podkładka, klawiatura - zgodzę się z resztą, beznadziejna(wizualnie). No i oczywiście ceny dla szlachty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:02, Lisun napisał:

Ja sam mam Deathaddera - co prawda nie psuje się (lol) ale zbiera brud tak bardzo, że
co tydzień wymaga gruntownego czyszczenia.

A może po prostu trzeba pokój sprzątać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować