Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mortal Kombat Arcade Kollection jeszcze przed końcem wakacji

20 postów w tym temacie

Czyli to znaczy, że Mortal Kombat będzie na Steam? Hurrrrrrrra!!! Bardzo cieszę się z tego powodu, pamiętam, jak z bratem zagrywałem się tym na Amidze. A żeby jeszcze był multiplayer to by był miód!!!! Muszę to kupić, czekam z niecierpliwością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 18:21, Elldrigar_Vallar napisał:

Remasterowane do HD to na pewno nie jest :(

Oby było bo na dzisiejszych monitorach nie wyobrażam sobie gry.... Na telewizorze typu kineskopowym w rozdzielczości 720p wygląda dobrze, ale na monitorze typu 1080p obraz będzie brzydki i rozpikselizowany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 18:27, maciek_it napisał:

> Remasterowane do HD to na pewno nie jest :(
Oby było bo na dzisiejszych monitorach nie wyobrażam sobie gry.... Na telewizorze typu
kineskopowym w rozdzielczości 720p wygląda dobrze, ale na monitorze typu 1080p obraz
będzie brzydki i rozpikselizowany :(


Wersja na Ps3 ma dopisane HD więc jest nadzieja, ze będzie ładnie. Bo na przykład Doom 1 i 2 to straszą na czymś większym niż 15 cali (ale grywalność nadal dobra! :3 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 18:11, maciek_it napisał:

Poprawcie ten błąd.. nie Kollection, tylko Collection :)


Skoro tak, to żeby być konsekwentnym powinniśmy też zmienić "Kombat" na "Combat". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hell yeah! :D
Genialny pakiet w b.dobrej cenie :) Triumfalny powrót królowej bijatyk :)
Jak dla mnie to must have.

Edit:
Jedynie szkoda, że nie będzie wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydębią 35 zł za starą grę i 15-letnią pikselozę będzie można podziwiać na monitorach full hd - czad! Jedyny promyk nadziei to ten tryb sieciowy, ale pewnie to też jakaś fuszerka zrobiona przez 15-letnich programistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że to jedyna szansa przekonać ich, że warto iść w rynek PC? Jeśli tak klasyczne zestawienie się nie sprzeda to i Mortal 9 nie.

Marudzenie na forach nie daje NIC. Rynek kształtuje sprzedaż. Nie ma kolejnych Dungeon Keeperów ani Falloutów klasycznych ani Baldur''sa itd itd, bo gracze woleli piracić i marudzić zamiast kupować.

Minecraft się cudownie sprzedał, to nagle każdy nawet duży developer robi gry casual/indie. A korzystają na tym tylko gracze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 21:56, Lailonn napisał:

Zdajesz sobie sprawę, że to jedyna szansa przekonać ich, że warto iść w rynek PC? Jeśli
tak klasyczne zestawienie się nie sprzeda to i Mortal 9 nie.

Marudzenie na forach nie daje NIC. Rynek kształtuje sprzedaż. Nie ma kolejnych Dungeon
Keeperów ani Falloutów klasycznych ani Baldur''sa itd itd, bo gracze woleli piracić i
marudzić zamiast kupować.

Ja nie marudzę, tylko jestem realistą i widzę kolejną próbę wyciagania kasy od graczy. Cały rynek gier AD 2011 w tym kierunku poszedł, co ze smutkiem mogę stwierdzić. Już nawet nie chodzi o to, że nie robi się juz gier takich jak wymieniles wyzej, tylko to, że wzorem hollywood serwuje się graczom coraz gorszą papkę, i każe płacić wiele razy za to samo. Nie wierzę, że MK Arcade Kollection to próba reanimacji MK na pc, z przyczyn czysto kosztowych: stare mortale chodziły na pc, wiec stary kod można niewielkim nakladem czasu i kasy podrasować (oby coś więcej niż tylko tryb sieciowy) i sprzedać. W przypadku nowych czesci MK takich jak chociazy ostatnia czesc, to nalezaloby zrobic port gry na PC, nie jest to takie juz latwe i swoje kosztuje. Poza tym w USA/Japonii czyli głownych rynkach gier, pc uwazane jest jako przestarzala platforma do gier, dobra na takiego Minecrafta, ale nie na bijatyki z prawdziwego zdarzenia. Tak więc, 35 zl mozna wydac, chwile sobie przypomniec dobre czasy, a nowego MK na pc i tak nie zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coooo? tylko 800 punktów za wszystkie 3 części? :D Ale super :D. Chociaż trochę mnie wkurza, że już raz kupiłem Ultimate Mortal Kombat 3 na Xboxa i usunęli to z XBox Live i teraz nie mogę w to grać :/ i muszę kupić znowu tę samą grę. Trochę mnie oszukano, no ale strasznie lubię MK i 800 punktów to nie jest dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować