Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na niesfornego gracza broń palna...

62 postów w tym temacie

omg jakby starszy wyskoczyl z gnatem do mnie to chyba bym na kolanach blagal o przebaczenie :(
Bez przesady, gosciu jebniety chyba ze taka sytuacja sie powtarzala przez pare lat -.- To bym tez sie wkurzyl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he ... potwierdzam ... az przypomnial mi sie trzeci tydzien unitarki, jak w "killing house", kapral wystrzelil ze slepakow serie kolo nas. Wpadlismy na siebie z chlopakami, zupelnie oglupiali, nikt nie spodziewal sie tego, nikt nie wiedzial co sie dzieje, ani co zrobic ... koncowka byla taka ze padlismy splatani na ziemie z wycelowanymi w bele co karabinami, a towarzyszacy plutonowy walnal nas kazdego po helmie mowiac "trup, trup ... cholera same trupy ... dupy z was nie zolnierze ... wlasnie pozwoliliscie zginac kolegom z drugiej grupy". Mielismy dotrzec do punktu zbornego gdzie "ostrzeliwala" sie nasza kolejna grupa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bartold-1991 zgadzam sie z tobą. Kiedyś na strzelnicy kumpel wycelował we mnioe bron a ja jak wryty. Jak nacisnął spust po prostu zgłupiałem ( chciałem go zastrzelić ), na szczescie rece zbyt mi drżały zeby strzelic a kumpel zrobił mi zwykły dowcip z karabinem na kulki :/ Może dzieki temu wydarzeniu ludzie przestana palić papierosy? Bo w końcu skoro gra doprowadziła do czegoś takiego to papierosy to juz wogóle ( szkodzą tobie i osobom w twoim otoczeniu - nie zdziwiłbym sie gdybym jutro w sklepie na grze znalazł taki napis na czarnym tle )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że nie w jednym komencie ale mi sie przypomniało i przy okazji zapytam tutaj : Jak sie edytuje tekst na gram.pl i odpisuje?? ( chodzi mi o to ze jest tekst kogoś na szaro a pod nim mój )???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego pojawil mi sie usmieszek na twarzy... Śmieszna wstawka przed Hakkarem (gra - WoW). Taka mala uwaga... Kiepsko strzelal ten ojciec... Metr to bardzo duzo... a przypuszczam, ze niedaleko syna stal. Btw. Moj ojciec tez strzela, ale na szczecie nie do monitorow tylko do tarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakis idiota z tego typa. Ma 22 lata i skoro ojciec sie tak wkurzyl to musi byc maniakiem. Sam byc moze taki niedlugo bede i tez sie ojciec wkurza na mnie ale nigdy bym nie pozwolil zeby go wzieli do wiezienia a jak powie mi zebym cos zrobil to zazwyczaj predzej czy pozniej zrobie. Pewnie by moj staruszek nie strzelal do monitora nawet jak by mial bron ale roznie sie ludzie zachowuja. Tamten facet pewnie teraz jest zadowolony ze moze spokojnie sobie pograc. Nawet jak glupi tata to nie usprawiedliwia zdebilalego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tutaj rodzi sie pytanie. Dlaczeego stary mail w domu broń. Nie sądzę źeby miał zezwolenie, bo źeby takowe dostać musiałby przejść testy, m. in. psychologiczne. Ale w sumie w stanach wszystko jest możliwe:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już nieaktualne. Twierdzenia o tym, że dzieciaki w Stanach są głupsze, to tylko mity jeszcze od czasów późnego Gierka. Pocieszać się można, ale to my tam emigrujemy, a nie odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować