Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Złóż i opłać zamówienie w sklepie gram.pl, a otrzymasz za darmo jeden rozdział Wybuchających Beczek

33 postów w tym temacie

Książka bardzo ciekawa i dobrze napisana. Jak komuś przeszkadza to, że za robienie niczego dostaje coś za darmo, to niech wpłaci na moje konto 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będę tak gry zamawiał i opłacał to może sobie złożę w końcu całą książkę :). Rzecz jasna, gdyby do wyboru były inne rozdziały :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zamówiłem sobie gry a tu patrze że dostałem coś gratis.Rozdział bardzo fajny, By może zakupię sobie całą książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dla sprostowania to ta promocja mnie nie kręci ale samą książkę prędzej czy później kupię. Mam już jakąś o projektowaniu (800str. :D ) ale po niej kupię następną o podobnej tematyce. W końcu, ile mamy w polsce takich książek? Trzeba promować granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej a co z zamówieniami przedpremierowymi co to ma być :P Mam na liście zamówień BF3 i tylko dlatego, że nie wysłaliście jeszcze prośby o zapłatę to nie mogę skorzystać z promocji? Moglibyście chociaż z tej okazji dać możliwość opłacenia tych przesyłek przez panel zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro o projektowaniu to pewnie "Projektowanie Gier. Podstawy" Ernesta Adamsa :P
Pile, zależy co masz na myśli pisząc "takich książek", bo w Polsce książek o grach komputerowych już trochę jest ;) W końcu pierwsze polskie pojawiały się już ponad 12 lat temu, więc to specjalnie nic nowego xD

Ja właśnie zamówiłem "Wybuchające Beczki" z przyczyn naukowych i dostałem, w ramach prezentu, darmowy rozdział tejże książki :D
Super, ale aż taki niecierpliwy nie jestem, poczekam na przybycie wersji papierowej, trzeba dbać o oczy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jak by było Złóż zamówienie i wybierz sobie gre za 20 zł. Za zamówienie premierowe lub inne gra dodatkowa do wyboru z pośród 20 wystawionych przez sklep.

To wtedy była by promocja :)

Albo złóż zamówienie powyżej np. 200 zł a otrzymasz 10% rabatu lub przesyłkę gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować