Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might & Magic III w rozdzielczości HD dzięki fanowskiej modyfikacji

30 postów w tym temacie

Mi moja ukochana trójeczka nie chce działać na laptopie... Po długich i ciężkich bojach uruchomiłem go na PC (musiałem zmniejszyć rozdzielczość z full hd na hd ready) Małe pytanie do posiadaczy win 7 w wersji 64 bitowej działa wam ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 13:35, Valium napisał:

H3 w HD to H5...


Nie nie nie, nie chodzi o tak daleko idące zmiany ;-) W H5 grywam i są świetne, a H3 w wersji HD - chodzi mi o to by delikatnie poprawili jakość tekstur dopasowując je do wyższej rozdziałki, a nie tylko jak ten mod, który po prostu powiększa wszystko na ekranie :)

Dnia 29.08.2011 o 13:35, Valium napisał:

102Boss102


Dzienx za link, tego właśnie szukałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że wszystko jest mniejsze to tak naprawdę mały problem. W czasach rozdziałki 800x600 i H3, monitory były 15, góra 17-calowe, więc się wyrówna :D

Mam takie pytanko - czy umożliwia on podgląd większej liczby miast i bohaterów? Strasznie mnie to przewijanie wkurzało, zwłaszcza na ekranie miasta, gdzie chyba tylko 3, czy 4 były na raz widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 12:23, Ostrowiak napisał:

Modele 3D występujące w grze były tak ubogie w polygony że większość była zgrzebna i
kanciasta, trójkątna miejscami.

co innego części rysowane...

Ale przecież cała grafa na spriteach była. Ani jednego modelu 3d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo do tego moda radzę dodać NIM (New Interface Mod). Mod podmienia większość elementów interface''u i zależnie od wersji też ikony umiejętności itp. Zalecane jest posiadanie WoG''a.


A tutaj krótka prezentacja.
http://www.youtube.com/watch?v=-TeHcDQEpuk

Glorfindel3
Mi Herosy działają bez problemów na trzech kompach z win7 64 bit. Jedyne czego nie mam to filmy ,ale jest to chyba feler Złotej Edycji bo miałem ten problem również na XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadzieje narobione a tu:
"Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się ponieważ nie znaleziono IFC20.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem."
WTF?! O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować