Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might & Magic III w rozdzielczości HD dzięki fanowskiej modyfikacji

30 postów w tym temacie

Adam Berlik

Alexander Barinov opublikował na swojej stronie internetowej nową wersję modyfikacji, która umożliwia uruchomienie gry Heroes of Might & Magic III w rozdzielczości nawet 4000 na 4000 pikseli. Zainteresowani?

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might & Magic III w rozdzielczości HD dzięki fanowskiej modyfikacji" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracować, grać w HoMM3, pracować, grać w HoMM3....nic, zagram sobie wieczorem w Deus Ex''a :P Nie dam HoMMOwi 3 mi więcej życia zjeść - przynajmniej na razie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że od niedawna gram znowu w trójeczkę, a że monitor już na większych rozdzielczościach niż w podstawówce... jak znalazł :)

A dla Pana Alexandra wielka skrzynia wirtualnego piwa za modyfikację :) Oby działała z WoGiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba czas wrócić do HoMM3 i przy okazji sprawdzić tego moda. Swoją drogą śmieszna jak na dzisiejsze czasy jest waga tego moda ;), ale waga całej gry która nie zajmuje całego CD też jest śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 11:12, TTTr96 napisał:

Sprawdzał ktoś czy mod działa z In the Wakes of God(w skrócie WoG)? Bo gram głównie na
takiej wersji Heroska 3. :)


Nie wiem czy akurat ten sam mod ale działa przynajmniej mi. Masz plik heroes3hdsetup.exe uruchamiasz go i masz do wyboru czy zwykłą wersję czy wog. Działa pod win 7 64 bit.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 11:12, TTTr96 napisał:

Sprawdzał ktoś czy mod działa z In the Wakes of God(w skrócie WoG)? Bo gram głównie na
takiej wersji Heroska 3. :)

Działa, działa. Przed chwilą sprawdzałem :) W opcjach wszystko ustawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh rewelka. Marzy mi się co prawda, aby twórcy wzięli na warsztat gierkę i wydali oficjalnie H3 HD, z poprawionymi teksturami. Ale i takie coś dobre bo mi w H3 na lapku ciągle sypała się rozdzielczość i cały pulpit w H3 przy tych ich makabrycznie niskich rozdziałkach w oryginale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tekstury pozostają niezmienione, to trudno mówić o HD :/. Kiszka, ot co. A już myślałem, że będę mógł pograć znowu w HOMM3 z piękną, bajkową grafiką w wysokiej rozdzielczości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z tego moda od jakiegoś czasu i jestem nim zachwycony. Prezentuje się rewelacyjnie, a i sam w sobie poza upiększeniem gry dodaje także kilka nowych funkcji (podgląda statystyk jednostek bezpośrednio z poziomu mapy bez konieczności otwierania okna bohatera, w ten sam sposób można też zmieniać miejsca jednostkom). Do tego działa zarówno z wykorzystaniem GameRangera, a i Xfire''a można zmusić do wykrywania tak zmodyfikowanego Hirka. Jednym słowem: bajka. Jedyne zastrzeżenie jakie mam to problem z wyświetlaniem filmików w kampanii, ale nie wiem niestety, czy wina stoi po mojej stronie, czy modyfikacji, czy posiadanego przeze mnie wydania Heroes of Might and Magic III (Złota Edycja w polskiej wersji językowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Zaraz będę znowu grał, ale jeszcze tymczasowo pogram na zwykłej Złotej Edycji, obczaić czy wolę grać na starej rozdzielczości, czy na pełnej rozdzielczości którą oferuję mi monitor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 11:48, Ostrowiak napisał:

H3 bez hardkorowo żałosnej, rozmytej, trójkątnej grafiki to nie H3.



Jedno pytanie. Jak to trójkątnej? Przecież Herosi 3 byli w 2D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O
Co prawda ta "minimalizacja obrazu" występuje, ale mi ( w rozdzielczości 1280x1024 ) wcale nie przeszkadza... I jeszcze działa z WoGiem ^^ Wielkie dzięki za info !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 11:34, TheFlyingDutchman napisał:

Oh rewelka. Marzy mi się co prawda, aby twórcy wzięli na warsztat gierkę i wydali oficjalnie
H3 HD, z poprawionymi teksturami. Ale i takie coś dobre bo mi w H3 na lapku ciągle sypała
się rozdzielczość i cały pulpit w H3 przy tych ich makabrycznie niskich rozdziałkach
w oryginale ;-)


H3 w HD to H5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
W piątce były behemoty ? Bo jakoś sobie ich nie przypominam... I była taka bardziej realistyczna grafika, czy bliżej bajkowej/kolorowej ? Może i z balansem było lepiej, ale piątka mnie od siebie odrzuciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować