Zaloguj się, aby obserwować  
Gacek07

Silent Hill 2 - Reedycja

78 postów w tym temacie

Heh, racja, ale sądze, że nawet petycja z wieloma głosami nie zmieniłaby nic w planach CDP. Wysłałem już maila z odnośnikiem do tego tematu i prośbą o wznowienie (swoją drogą, ja tę grę kupiłbym nawet za 100zł, czy to naprawdę taki problem wydać parę egzemplarzy? Choćby tylko na Gram.pl), oczywiście odpowiedzi zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienia? No, bo właśnie ja ją mam w zasięgu ręki i chciałbym się cos dowiedzieć na jej temat od gościa, który w nią grał, choć wiele czytałem, to OSOBISTYCH przeżyć jeszcze nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tą grę naprawde warto zagrać, choć trzeba mieć na uwadze, że opowiada ona straszną historię... Ja miałem nieszczęście trafić na najbardziej przygnebiające zakończenie (o ile pamietam nazywało się wymownie "Leave"). Za drugim razem już świadomnie grałem żeby zobaczyć inne też mocne ("Rebitrh") dające do zrozumnienia, że "miłość jest silniejsza niż śmierć"...

No po tych moich chorych tekstach już chyba widzisz jak ta gra zmienia ludzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze bardziej mi się "chce" w nią zagrać, ale chyba w dzień, bo w nocy to się normalnie ze strachu... brrr... A jak tam wrażenia z gry "nocnej"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grywałem wieczorami w wakacje (2 lata temu chyba) w pomieszczeniu nie bylo nikogo oprocz mnie i... powiem jedno - jak się wczujesz w klimat, a to akurat nie jest trudne, to można ześwirować ;D

Dla równowagi wspomnę, że są na tym świecie tacy heretycy którym klimat SH nie podchodzi... Cóż... "takich ludzi też szanujemy" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Silent Hilla 2 na PC szukam już jakieś pół roku, kurcze, rzeczywiście przydało by się, aby CD Project Wydał tą część cichego wzgórza, np. w Platynowej kolekcji, kupiłbym na pewno! ;)
To byłby wypas, więc jeśli jakiś wysłannik CD Projectu czyta tego posta, niech przekaże "wyżej" - LUD GRAJĄCY BŁAGA O REEDYCJĘ SILENT HILLA 2 NA PC! Dziękuje za uwagę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko do władzy CD-Projekt (zobaczymy, czy w ogóle ich ten temat obchodzi :P ). Czy macie prawa do wznowienia tej gry? (choć sądzę, ze oczywiste jest, że je mają, ale pytam dla pewności) Jeśli tak, to czy coś stoi na przeszkodzie, by ją znów wydać? Czy może się Wam po prostu nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 22:06, misiaqu8 napisał:

Czy może się Wam po prostu nie chce?


Tak, napewno po całym biurze CD-P walają się Silent Hille no i nikomu sie nie chce ich pozbierac i wydać - każdy tylko sie leni. Naprawde nieroby w tym CD-P ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twój post zostawię sobie bez komentarza, bo i nic nie wnosi. Nadal jednak chciałbym usłyszeć, co CDP ma do powiedzenia na temat, no bo rozumiem, że można darować sobie badziewka typu Terminator 3, czy inny śmieć, ale TAKIEJ gry jak Silent Hill to po prostu nie do pomyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic sugerować, ale twój post wnosi tyle samo co tysiące postów typu: Dlaczego CD-P nie wyda gry takiej i takiej za tyle i tyle i do tego po polsku...

Zdaniem: "Czy może się Wam po prostu nie chce?" demaskujesz swój tok myślenia. To nie jest tak że CD-P nie wydaje tej gry bo im się tak podoba. Konami czyli producent gry, to specyficzny partner w interesach i prawdopodobnie to tylko on jest przeszkodą w wydaniu Silent Hilla 2 czy innych starszych gier tej firmy po polsku w tanich seriach.
Moim zdaniem napawdę nie jest trudno na to wpaść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2006 o 21:09, BiShopKF napisał:

Dla równowagi wspomnę, że są na tym świecie tacy heretycy którym klimat SH nie podchodzi...
Cóż... "takich ludzi też szanujemy" xD

No to chyba ja jestem tym heretykiem:). Nie grałem jeszcze w SH, ale z pewnością po pierwszym uruchomieniu, odinstalowałbym. Nie nawidzę "japońszczyzny"(te konsolowe sterowanie, kamera, za mocno pokręcona fabuła, brr). Resident Evill 3 usunąłem zaraz po włączeniu, Chaos Legion podobnie, do MGS nawet się nie zabierałem. Wolę jednak gry z innych konynentów, niż Azja(ich produkcję są mocno zakręcone). No ale też się podpiszę. A może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BiShopKF: Z tego co wiem to Silent Hill 2 BYŁ już wydany w polsce(Przez naszą ukochaną firmę ;)). WIęc nie sądzę aby reedycja tej gry była dla CD Projectu problemem, chociaż na ten temat nie reagują, więc jednak coś jest nie tak...
Ale w końcu, 4 część tej serii wydali, to dlaczego nie mogli by z Konami 2 obgadać?(O ile nie mają jeszcze praw na jej wydanie w Polsce, a jak napisałem powyżej - chyba mają)

ShadowG - mam podobnie, ale Silent Hill to w ogóle inna sprawa, skoro ci się nie podobał Resident Evil, wiedz że Silent to gra ZUPEŁNIE inna, nie ma co porównywać, Silent Hill to dzieło sztuki, Resident - totalna, krwawa jatka.
W Cichych Wzgórzach czuć trochę konsolę(kamera...) ale wiedz, że w przypadku tej gry - to imho plus, zagraj chociaż w demo 3 bądż 4, a poczujesz to COŚ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 16:52, Hopeless napisał:

Jestem za - mam 2 (kupioną z rok temu), a chętnie poznałbym także 3 i 4 (bo ,,jedynki" chyba
nie ma i nie było na PC nigdy - a szkoda).


Wiem, że jedynka wyszła w jakieś wersji na pc. Nie jestem pewien, ale chyba była to wersja z PS ze zintegrowanym emulatorem. Mimo sporych trudności dało się grać. Niestety czasem na nowych dobrych komputerach gra działała słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ale oficjalnie 1 na PC nie ma, pewnie to była jakaś amatorska wersja, or somethin like that.
Ale w sumie, jeśli komuś zależy, to na emulatorze da sie spokojnie grać, np. na moim słabiutkim kompie działało ok... wystarczy emulator + płytka(jak ktoś chce zagrać, to może i wersję na PSxa kupić :])
Kurcze, chciałbym aby CD project wydał tego Silenta 2, bo jak tak dalej pójdzie to jeszcze będę musiał szukać tej gry u "alternatywnych" dystrybutorów, a tego bym nie chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człooowieku :] Mamy podobne marzenia...
A CD Project nie reaguje na nasze błagania, mogli by chociaż powiedzieć, czy szansę na reedycję dwójki, bądż Anatologię istnieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 19:43, Sad Statue napisał:

Człooowieku :] Mamy podobne marzenia...
A CD Project nie reaguje na nasze błagania, mogli by chociaż powiedzieć, czy szansę na reedycję
dwójki, bądż Anatologię istnieją...


Och przynajmiej by powiedzieli "niemażcie niema żadnych szans na reedycje SH w Polsce". Ale myśle że jak to ujoł BiShopKF to pewnie głównie Konami średio chce specjalnie "w jakieś tam polsce" wydać trzy Silenty na PC. Choć niewiem w KOJ niepracuje i niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować