Zaloguj się, aby obserwować  
Gacek07

Silent Hill 2 - Reedycja

78 postów w tym temacie

Jak widać odzewu ze strony CDP brak ;/ Mogliby by chociaż powiedziedzieć,że nie ma szans, przynajmniej byśmy się nie łudzili. Ostatnio dwa Silent Hill 2 poszły na allegro po 100 zł za sztuke. Dobrze by było gdyby wyszła na PC wspomniana wyżej kompilacja 2,3,4. Na allegro ten pakiet na PS2 bardzo dobrze się sprzedaje. Pozostaje nam mieć nadzieje,że CDP to wyda lub zacząć szturmować Cenege,żeby postarała się o licencje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może powinniśmy zaproponować wydanie przynajmniej Silent Hilla 2 w Nowerj Extra Grze, albo w XKN. Bo tematach włanie o tych seriach powinniśmy uzyskać większy odzew od pracowników CDP, bo to już drugi temat o reedycji SH 2 i nie ujrzeliśmy tego wyczekiwanego odezwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marzycie o SH w Nowej Extra Grze? Marzenie ściętej głowy... Może coś wreszcie ruszyło w uzgodnieniach CDP - Konami, ale wątpie... Wszystkie premierowe SH były po 159 zł, w wersji English, i taki nagły skok w kierunku Nowej Extra Klasyki i spolszczenia, bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, cdp nie pozwolenia na umieszczanie gier konami a w szczegolnosci lagowych tytulow w tak niskich cenach a juz w szczegolnosci gier ktore sa w 100% angielskojezyczne. I zreszta prawdopodbinie 99.7% tu piszacych nie ma pojecia o tym ze sh2 na problemy z dzwiekiem na ostatnio kupowanych ukladach dzwiekowych i trzeba sie bawic troszke by oprocz muzy slychac bylo w grze reszte dzwiekow. a sh z lichym dzwiekiem to nei sh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja należę do tych 0.03% wystarczy wejść na jakiekolwiek forum polskich tron o SH, żeby wiedzieć o lobbującym dźwięku i patcha, który u części użytkowników problemu ów nie naprawia. A także o problemie nieświecącej latarki na kartach ATI z nowymi sterownikami. Chodziło mi bardziej o to, że jeśli by się wpisać do jakiegoś bardziej znanego tematu o serii gier z CDP, to być może tym pomysłem zainteresował by się jakiś pracownik ów wydawnictwa. Bo przykładowo o serii Fajna Cena konkretnego tematu nie ma. Mogłaby się przynajmniej u nas w kraju znaleźć dostawa anglojęzycznej wersji SH2 w cenie np.: 50 zł(w sklepie ultima jest taka cena jednak towaru nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 11:38, Gogemitr napisał:

To ja należę do tych 0.03% wystarczy wejść na jakiekolwiek forum polskich tron o SH, żeby wiedzieć
o lobbującym dźwięku i patcha, który u części użytkowników problemu ów nie naprawia. A także
o problemie nieświecącej latarki na kartach ATI z nowymi sterownikami. Chodziło mi bardziej
o to, że jeśli by się wpisać do jakiegoś bardziej znanego tematu o serii gier z CDP, to być
może tym pomysłem zainteresował by się jakiś pracownik ów wydawnictwa. Bo przykładowo o serii
Fajna Cena konkretnego tematu nie ma. Mogłaby się przynajmniej u nas w kraju znaleźć dostawa
anglojęzycznej wersji SH2 w cenie np.: 50 zł(w sklepie ultima jest taka cena jednak towaru
nie ma)

prywatna firma-sklep a oficjalny dystrybutor towaru w kraju wyznaczajacy gorny pulap cenowy dla swich towarow. 3 lata temu sh2 i sh3 mozna bylo nabyc w empiku po 29 zl w ramach pozbywania sie towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 15:35, Indrid Cold napisał:

prywatna firma-sklep a oficjalny dystrybutor towaru w kraju wyznaczajacy gorny pulap cenowy
dla swich towarow. 3 lata temu sh2 i sh3 mozna bylo nabyc w empiku po 29 zl w ramach pozbywania
sie towaru.

Chodziło mi o przykładową cenę. Bardzo dobrze wiem, że sklepy obniżają ceny, robią promocje, wyprzedaże, aby pozyskać sobie klientów. Jeśli nadal można kupować gry z tej serii na PS2, to czemu by nie sprawić, aby na naszych rodzimych półkach sklepowych znów pojawił się ten wspaniały tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie jestem tu nowa,a sprowadziła mnie tutaj chęć zakupu Silent Hill,niestety rozczarowałam się.Nawet tu jej nie ma...Dawałam już ogłoszenia na innych forach,że chętnie kupię grę,ale brak odzewu,tak,że popieram Wasz apel o reedycję Silent Hill,rzeczywiście chyba najlepszym wyjściem byłoby wydanie kolekcji SH,tak jak na Playstation i w podobnej cenie.Na Allegro widzę,że się dobrze sprzedają,a utrafienie tanio 2,lub 3 części SH graniczy z cudem.
Może tak by ktoś z pracowników CD odpowiedział czy są jakieś szanse na wznowienie tego tytułu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem kilka dni temu do cdp - działu obsługi klienta. Napisałem im, że jest wiele osób, które chętnie zakupiliby SH 2 (przynajmniej), podałem dwa tematy na forum jako przykłady, jednak dostałem jedynie króciutką odpowiedź: na mamy w planach ponowne wydanie tego tytułu. No to możemy się pożegnać z zakupem oryginalnej wersji SH 2 z terenu naszego kraju. Przecież niektórzy nie lubią kupować na aukcjach internetowych np:. allegro, ebay. Na ewenementem jestem ja sam. Po prostu boję się okantowania. No cóż może jeszcze kiedyś pracownicy firmy zwrócą uwagę na ten temat :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giovanna zajrzyj na forum strony www.psxzone.opalnet/Podstrony/Silent_Hill/ w dziale kupię powinnaś się zapytać może tam coś utargujesz. Bardzo mnie denerwuje to, że niektórych dość młodych gier(można kupić równie stare lub starsze gry od SH 2 czy 3 w sklepach) nie można kupić, bo ma się "pecha". Ten "pech" polega na tym, że zbyt późno dowiadziałem się, że gierka jest fajna. No panowie, przecież "klient nasz pan", więc mamy jakoś prawo do zakupu gry.
Ps. przepraszam modków za to, że piszę dwa posty pod rząd ale ten temat nie jest zbyt często odwiedzany, a musiałem po prostu to napisać. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się do petycji w sprawie reedycji SH. Chętnie bym kupił 2 i 3 w rozsądnej cenie. Zastanawiam się nad 4, bo teraz jest promocja i kosztuje tylko 60zł ;)
Mam nadzieję, że CDP zweryfikuje swoje plany wydawanicze i dołączy ten tytuł do reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam SH 2,3,4 na Ebay,mam nadzieje,że mnie nie okantują.Jedyny mankament to to,że nie ma oryginalnych pudełek,szkoda.No i SH 2 jest na pięciu płytach CD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:31, natanadler napisał:

Jestem za. Mogła by być jakaś wypasiona reedycja z wszystkimi od 2-4 może i jedynka by się gdzieś znalazłą.


A moze to jedna z sag, ktore zapowiadal migem w eXtra Grze. Wszyscy sie spodziewaja Baldura albo Icewind Dale, a tu surprise i saga Silent Hill. Taa... optymista ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:38, Klimos napisał:

> Jestem za. Mogła by być jakaś wypasiona reedycja z wszystkimi od 2-4 może i jedynka by
się gdzieś znalazłą.

A moze to jedna z sag, ktore zapowiadal migem w eXtra Grze. Wszyscy sie spodziewaja Baldura
albo Icewind Dale, a tu surprise i saga Silent Hill. Taa... optymista ze mnie ;)


Oj co ja by dał aby twe przewidywania się spełniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2006 o 10:38, Klimos napisał:

> Jestem za. Mogła by być jakaś wypasiona reedycja z wszystkimi od 2-4 może i jedynka by
się gdzieś znalazłą.

A moze to jedna z sag, ktore zapowiadal migem w eXtra Grze. Wszyscy sie spodziewaja Baldura
albo Icewind Dale, a tu surprise i saga Silent Hill. Taa... optymista ze mnie ;)


Oj jak by dali sagę SH to by musiała być na 3-4DVD ale jak by dali to bym na kolanach do Empiku na pielgrzymkę poszedł żeby kupić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby co,to jestem za! Zawsze miałem słabość do gier konsolowych (pewnie dlatego, że sam konsoli nie mam) i chętnie zakupiłbym Silent Hill 2 w np. Platynowej Edycji. A co do spolszczenia, to taki Pro Evolution Soccer ma być wydany po polsku i w przystępnej cenie, to dlaczego Silent Hill nie może być tak wydany? Jestem pewien, że akurat tej grze polonizacja przydałaby się znacznie bardziej (choć tu raczej chodzi o dorównanie EA, która to także spolszczyła komentarz w swojej flagowej sportówce) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować