Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Driver: San Francisco – zobacz początek rozgrywki

18 postów w tym temacie

Adam Berlik

Nagraliśmy gameplay prezentujący pierwsze 15 minut z Driver: San Francisco. Znajdziecie na nim krótkie wprowadzenie w fabułę, Tannera, efektowne pościgi, kraksy oraz oczywiście system Shift. Zapraszamy do oglądania! |AKTUALIZACJA|

Przeczytaj cały tekst "Driver: San Francisco – zobacz początek rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że ten gameplay mnie zainteresował i z gry, którą kompletnie olewałem, Driver stał się tytułem, który, jak cena spadnie, zagości na mojej półce.
Jedyne co mi przeszkadza to strasznie częste ładowania. Gra jest po prostu pocięta na drobne kawałeczki. Ok, ja rozumiem, że chcą prowadzić ciekawą historię, ale no kurczę: 1 minuta grania, ładowanie, 30 sekund filmiku, ładowanie, 30 sekund grania, ładowanie, 1 minuta filmiku, ładowanie.... Trochę przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 09:54, Phobos_s napisał:

Muszę przyznać, że ten gameplay mnie zainteresował i z gry, którą kompletnie olewałem,
Driver stał się tytułem, który, jak cena spadnie, zagości na mojej półce.
Jedyne co mi przeszkadza to strasznie częste ładowania. Gra jest po prostu pocięta na
drobne kawałeczki. Ok, ja rozumiem, że chcą prowadzić ciekawą historię, ale no kurczę:
1 minuta grania, ładowanie, 30 sekund filmiku, ładowanie, 30 sekund grania, ładowanie,
1 minuta filmiku, ładowanie.... Trochę przegięcie.

Tylko na początku, gdy gra się już rozkręci loadingów jest znacznie mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 10:02, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Tylko na początku, gdy gra się już rozkręci loadingów jest znacznie mniej :)


A jak tak to ok :) Rozumiem, że potem są dłuższe misje z minimalną ilością przerywników, a jeśli to również dłuższych? :)
To tym lepiej.
Mam tylko nadzieję, że historia jest ciekawie rozwijana przez całą grę i nie robi się później nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem w urywkach bo grę mam zamiar kupić to wolę sam zobaczyć jej początek, ale tak po urywkach wygląd nieźle.
A wiadomo czy komiks w EK będzie w polskiej wersji językowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 10:40, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Wrzuciłem do newsa kilka nowych filmów - miłego oglądania!


"Ucieczka przed policją z telenoweli" rządzi :D "This is Robert, my boss..." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie dotyczące ekranu rozgrywki.. da się może przenieść mapkę w inny rejon niż górny środek? np. na lewy dolny kawałek ekranu? czy jest na stałe przypisana do tego miejsca?
pytam, ponieważ nie wydaje mi sie to zbyt wygodne/intuicyjne, jak tak patrzę na rozgrywkę :)

a gameplaye mnie naprawdę zachęcają.. poczekam, aż gra trochę stanieje i... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 11:43, lygy napisał:

a ja mam takie pytanie dotyczące ekranu rozgrywki.. da się może przenieść mapkę w inny
rejon niż górny środek? np. na lewy dolny kawałek ekranu? czy jest na stałe przypisana
do tego miejsca?
pytam, ponieważ nie wydaje mi sie to zbyt wygodne/intuicyjne, jak tak patrzę na rozgrywkę
:)

a gameplaye mnie naprawdę zachęcają.. poczekam, aż gra trochę stanieje i... ;)

Mi z minimapą w tym miejscu gra się bardzo wygodnie :) Jej położenia na 99% zmienić się nie da, natomiast można zmienić jej rozmiar przytrzymując przycisk "Y" na padzie - dzięki temu widać znacznie większy kawał miasta i można lepiej zaplanować swoją trasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 12:09, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Mi z minimapą w tym miejscu gra się bardzo wygodnie :) Jej położenia na 99% zmienić się
nie da, natomiast można zmienić jej rozmiar przytrzymując przycisk "Y" na padzie - dzięki
temu widać znacznie większy kawał miasta i można lepiej zaplanować swoją trasę.


a ja się trochę tego obawiam, bo nieco mnie rozpraszała ona podczas oglądania. dlatego nie wiem, jak będzie podczas samej rozgrywki, zwłaszcza że jestem przyzwyczajony do mapki po lewej stronie ekranu (co uważam za megawygodne)
no ale, zobaczymy, jak mi się będzie grało z mapką umieszczoną na środku ;)
dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2011 o 10:31, crash807 napisał:

A wiadomo czy komiks w EK będzie w polskiej wersji językowej?

Komiks jest po angielsku.

Sama gra ma polskie napisy i instrukcję. I w wersji na PS3 jako drugi język jest rosyjski. Zmiana języka w XMB nie pomaga, nie da rady mieć angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal mnie ciekawi

Spoiler

jak ta pani przemyciła niepostrzeżenie rpg na pokład helikoptera

, ciekawe gdzie to schowała ? No i ta opancerzona ciężarówka szybsza od challengera... pfft.
Ale jedno trzeba przyznać, przerywniki filmowe są świetne (podobnie jak w driv3rze) , ta skóra, zarost, jak bym patrzył na prawdziwego aktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować