Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego Starcraft II od CD Projektu będzie kosztował aż 199,99 zł?! Znamy odpowiedź

82 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 17:04, Steelshadow napisał:

(...)

Fakt 25 funtów to była niesamowita promocja, ale i 30 nie jest złą ceną. Sugerowana na amazon.co.uk to 40 funtów. Tyle, że to dla nas kupujących nie jest istotne. Liczy się cena w sklepie. Niezły truizm co nie? :) 10 funtów rabatu na Amazonie to prawie standard dla nowych gier (niestety zazwyczaj nie dotyczy edycji kolekcjonerskich). U nas nie widziałem rabatu przekraczającego 5 funtów. Do tego jeszcze darmowa wysyłka kurierem (a to pewnie obniża zysk sklepu o dodatkowe kilka funtów). W sumie to oni często mają niesamowite ceny. Za Deus Ex AE dałem 122 zł (u nas chyba 179).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 11:17, logray napisał:

> (...)
Fakt 25 funtów to była niesamowita promocja, ale i 30 nie jest złą ceną. Sugerowana na
amazon.co.uk to 40 funtów. Tyle, że to dla nas kupujących nie jest istotne. Liczy się
cena w sklepie. Niezły truizm co nie? :) 10 funtów rabatu na Amazonie to prawie standard
dla nowych gier (niestety zazwyczaj nie dotyczy edycji kolekcjonerskich). U nas nie widziałem
rabatu przekraczającego 5 funtów. Do tego jeszcze darmowa wysyłka kurierem (a to pewnie
obniża zysk sklepu o dodatkowe kilka funtów). W sumie to oni często mają niesamowite
ceny. Za Deus Ex AE dałem 122 zł (u nas chyba 179).

Śmieszne jest to że możliwe że na Amazonie sprzedaje się więcej gier niż w Polsce więc Amazon byłby bardziej wartościowym partnerem niż Polski dystrybutor i miałby większy wpływ na cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować