Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSN odżyło! Afera przysporzyła usłudze popularności?

19 postów w tym temacie

Sporo osób pewnie założyło sobie drugie konto, tak jak ja. A tak na wypadek jakby znów był cyrk z PSNem i dawaliby potem gry w ramach zadośćuczynienia. A część kont pewnie faktycznie jest real...

Co nie zmienia faktu, że bida z nędzą piszczy w PSNie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 18:00, KhazarOne napisał:

Co nie zmienia faktu, że bida z nędzą piszczy w PSNie.


Możesz rozwinąć, tą jakże twórczą, wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 18:00, KhazarOne napisał:

Co nie zmienia faktu, że bida z nędzą piszczy w PSNie.


A cóż to takiego biednego jest w tym PSNie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo skromniejsze apdejty względem zachodu, aktualizacje jak były raz na miecha tak są dalej, zawartość droga i badziewna. Nawet jak masz tego PSN+ to promocje nędzne, chyba że lubi się gry aka z komórki z "ceną jak za benzynę". W wyglądzie się nic nie zmieniło, jedynie cieszę się, że funkcja dodanych ostatnich nowości jakkolwiek działa...bo np sprawdzić czy są nowe demka wcześniej trzeba było robić wertując całą listę. Xklocka nie mam, ale z tego co się orientuję tam takiej bidy nie ma i coś się dzieje, nie mówiąc o tym, że jakoś tam to XBL wygląda.

Co nie zmienia faktu, że lepsze gry wychodzą na peesa i pod tym względem jestem dumny z posiadania konsoli. Wystarczą mi GoW''y, Killzone''y, Uncharted''y, Infamousy, GT5 i wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 19:22, Henrar napisał:

Na Xkolcku bidy nie ma? Widać, jak go posiadasz :) Na Polskim XBL jest sto razy gorzej
niż to, co jest na europejskim PSNie.


No to chyba ty mało wiesz... Co niby masz gorsze na polskim niż na amerykańskim? Ciągle dochodzą nowe gry na żądanie, wszystkie DLC, demówki są dostępne o czasie. Więc pytam: co jest biedne na XBL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie konsole, więc mam porównanie:
marketplace.xbox.com/pl-pl/
marketplace.xbox.com/en-us/

Teraz masz porównanie? Brak gier indie, brak gier z Xbox Classics, brak części trailerów i zawartości gier (zwłaszcz tych Cenegi - porównaj zawartość Bioshocka, RAGE''a czy Obliviona). Dodatkowo brak ciekawych promocji w porównaniu do tego, co jest na amerykańskim XBL i kompletna olewka ze strony MSy. Odpalam Xboksa i co widzę? The Writer do Alana Wake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 19:12, kyuko napisał:

może teraz hakerzy robią klony albo "widma" klientów, aby przeciążyć sieć.. haha ;d


Wydaje się, że to akurat dosyć logiczne wyjaśnienie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khzaraone - mam pytanie - czy odwiedzałeś PSN od jakiś hmmmm 1-2 lat od kiedy to się prawie całkowicie wyrównało? Bo to, że nie wiesz o tym, że update jest co środę to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh tak jak ze wszystkim, im jest więcej szumu tym ludzie tam bardziej biegną do tego, dużo się mówiło o PSN to pewnie ludzie byli ciekawi.Chyba że nie kumam tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale wiedziałem, że Sony nie straci nic a nic na tej całej aferze. Wprawdzie nie spodziewałem się tak wielkiego wzrostu nowych użytkowników, ale jest jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mówię, że jest źle, ale parę arcadówek i gier z pierwszego PS bym chętnie zakupił, a na europejskim ich nie ma:( Będę musiał bujać się paypalem i ebayem.
Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSN jak dla mnie to najbardziej badziewna usługa na rynku ( nawet X-Pudło ma lepsza usługę ).

Nie mam zamiaru porównywać PSN do steam bo to by było kopanie leżącego z autyzmem.

Japońce muszą się jeszcze wiele nauczyć o dystrybucji cyfrowej.

PS:

Żeby nie było jestem posiadaczem PS3 i PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a może sony wpadło na pomysł: "Może by tak sobie zhakować swoją usługę, zrobi się o niej głośno, będą o niej mówić w mediach, ludzie co kompletnie o niej nie słyszeli tylko dla niej niej kupią naszą konsole, będziemy mieli więcej subskrybentów." Bo nie powiem, ale baardzo głośno było o tym "ataku" w mediach, nawet nie tych branżowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 18:46, KhazarOne napisał:

/.../

Względem zachodu czyli czego? Niemcy? Dostają mniej gier od nas, ze względu na cenzurę - szczególnie dema brutalnych gier całkowicie ich omijają.
A poza tym w kwestii gier dostajemy absolutnie to samo, co reszta Europy, a ostatnimi czasy, może z małymi wyjątkami, to samo, co NA.
PS+ - 20% zniżki na wszystkie gry z oferty PLAY, to od ~miesiąca mogę sobie grać w betę Resistance 3, a po weekendzie pewnie zacznie się Assassin''s Creed Revelations. Do tego gier z PS+ mam tyle, że biorąc pod uwagę okazyjne zakupy z mojej strony, kolejne oferty co miesiąc + niespodzianki w trakcie, pewnie nigdy niektórych nie ukończę. Z połowy gier z listy tytułów PSN nawet nie włączyłem, bo nie chcę mieć 30x 0-10% na liście trofeów. BGAE kupiłem ze zniżką w maju i nie miałem czasu nawet włączyć.
Naprawdę nie wiem, gdzie Ty tu widzisz biedę - ja jestem zadowolony. Jasne, ceny mogły by być bardziej na poziomie amerykańskim, ale ten problem to nie tylko PSN.

Co do gier - nie wiem gdzie masz problem. PSN dostaje pewnie ~80% tego, co XBLA + własne exclusive.
Za 3 tygodnie bodaj wychodzi The Heist jako ex - gra którą prasa zachwycała się podczas E3.

A jeżeli mówiąc "bieda" masz, na myśli brak VidZone itd. to z pretensjami do naszych władz/organizacji zajmujących się licencjonowaniem tych materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdumiewajace jakimi ludzie sa idiotami. Jesli utrata X milionow danych osobowych i kart kredytowych przyciaga ich do uslugi to ubolewam nad przyszloscia tego swiata. Czekam na reklamy nowych samochodow koncernu VW - "nie masz szans przezycia zderzenia czolowego, wiec kup nowego Volkswagena".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować