Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: beta Diablo III w tym miesiącu; dodatki w planach

28 postów w tym temacie

coz ja wlasnie zalozylem konto...dodalem 2moje gierki (D2 + dodatek) i wykonalem preferencje udzialu w becie... wiec czekam... mzoe sie dostane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 16:18, ZubenPL napisał:

Od początku pewne było że Diablo 3 będzie miało dodatki dotąd wszystkie gry z tej serii
je miały.

Teraz tylko czekać na komentarze wszelkich narzekaczy, że Blizzard Diablo 3 jak Starcrafta 2 podzielił na części a kiedyś tak przecież nie robił(przy pominięciu faktu, że poprzednie gry Blizzarda miały po dodatku :P).

Odnośnie newsa - takiego ekranu logowania właśnie się spodziewałem. Prosty, przejrzysty a że podobny trochę do tego z WoWa to nie jest nic złego ani dziwnego (poza tym i WoW miał bardzo proste, więc równie dobrze można się przyczepić do innej gry, że ma podobne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 18:49, feardrag napisał:

Beta w tym miesiącu i 6 miesięcy później czyli w marcu premiera gry:D


6 miesięcy to trochę dużo jak na testowanie i poprawianie klienta i serwera. Bo ta beta przecież nie ma na celu balansowania i szukania setek bugów, a raczej wydajności gry w sieci. Przynajmniej tak wszędzie mówią, więc ja ciągle obstawiam premierę na grudzień tego lub styczeń przyszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Posiadam w laptopie 2 karty graficzne, zintegrowana Intela 3000 cośtam i Radeona HD 6770m. I teraz jak ściągam z battle.net program do wykrywania specyfikacji kompa to niestety w rubryce karta graficzna jest Intel. Nawet jak sterach Radeona zaznaczam, aby ten program (systemcheck tak sie chyba nazywa) działał na Radeonie to i tak wykrywa tego Intela. Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 20:17, Libre napisał:

Mam pewien problem. Posiadam w laptopie 2 karty graficzne, zintegrowana Intela 3000 cośtam
i Radeona HD 6770m. I teraz jak ściągam z battle.net program do wykrywania specyfikacji
kompa to niestety w rubryce karta graficzna jest Intel. Nawet jak sterach Radeona zaznaczam,
aby ten program (systemcheck tak sie chyba nazywa) działał na Radeonie to i tak wykrywa
tego Intela. Jakieś pomysły co z tym zrobić?

Wejdź do panelu sterowania Catalyst CC i zmień ręcznie na wyświetlanie pulpitu za pomocą Radeona. Ja mam podobnie, tylko z GF. Cała operacja zajmuje 1 minutę. Po przełączeniu odpal aplikację Blizzarda. Po załadowaniu ustawień do profilu zmień z powrotem na ustawienia automatyczne.

Dodatek do Diablo??? Ludzie, jeszcze gra nie wyszła, a Activision myśli o dodatkach. Typowo korporacyjne, pazerne myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej się upewnić, że na Bnecie wszystko dobrze ustawione w tym profilu betatestera, czy jak to się nazywa.

Ale samej gry raczej nie kupię. Jak by świetna nie była, i tak przegra z Torchlightem 2 (który jest ze 3x tańszy i jest grą indie, więc na bonus do fajności) i Guild Wars 2 (które pewnie będzie kosztować tyle co Diablo, a będzie MMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 20:37, Feallan napisał:

Lepiej się upewnić, że na Bnecie wszystko dobrze ustawione w tym profilu betatestera,
czy jak to się nazywa.

Ale samej gry raczej nie kupię. Jak by świetna nie była, i tak przegra z Torchlightem
2 (który jest ze 3x tańszy i jest grą indie, więc na bonus do fajności) i Guild Wars
2 (które pewnie będzie kosztować tyle co Diablo, a będzie MMO).


Nie sądzę, żeby te gry miały większe szanse na pokonanie Diablo. Guild Wars to MMO, całkiem inny gatunek i raczej nie będą bezpośrednio konkurować. A Torchlight to nie umniejszając jego wartości tylko podróbka, która napewno nie przerośnie orginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 01:58, tab16 napisał:

Nie sądzę, żeby te gry miały większe szanse na pokonanie Diablo. Guild Wars to MMO, całkiem
inny gatunek i raczej nie będą bezpośrednio konkurować.


MMO wyrosło właśnie od Diablo. Eksterminowanie potworów ze znajomymi, zdobywanie lepszego ekwipunku, wykonywanie questów... Całkiem inny gatunek? To raczej Diablo 3 będzie takim bieda-MMO. Miałby swoje szanse, ale w GW2 nie będzie abonamentu. :)

Dnia 04.09.2011 o 01:58, tab16 napisał:

A Torchlight to nie umniejszając
jego wartości tylko podróbka, która napewno nie przerośnie orginału.


Podróbka? Ten sam gatunek, ale żeby zaraz podróbka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 14:06, Feallan napisał:

MMO wyrosło właśnie od Diablo.


Niezupełnie. MMO swoje korzenie ma w MUDach (Multi-User Dungeons). Diablo było jedynie etapem pośrednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 14:19, Ring5 napisał:

Niezupełnie. MMO swoje korzenie ma w MUDach (Multi-User Dungeons). Diablo było jedynie
etapem pośrednim.


Może masz rację. Ale założę się, że ogromna część ludzi, którzy te 10 lat temu grało w Diablo 2, przesiadło się na WoW-a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować