Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 na E3!

30 postów w tym temacie

Coś mi się zdaje, że Pro Evolution Soccer idzie w ślady FIFY. Co rok będzie kolejna część nie różniąca się od poprzednich niczym prócz grafiki. Ale i tak jest to najlepsza symulacja piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grałem w 3 - byłem zadowolony z zakupu
grałem w 4 - słaba karta graficzna, grafika przycinała
grałem w 5 - to na ps2 i co? SUPER :D
zagram w 6 - na ps3 czy na kompie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialem filmiki z PES 6 i nawet nawet ale i tak PES ma duzo bugow ktore powinni zrobic bo czasami mozna sie naprawde mocno zdenerwowac. PES 4=PES 5 ja nie widze roznicy w jednym i drugim, ba w 5 jest przegiecie ze mam 17 fps w menu? O_o a no i robiac wersje na PC ustawia sie klawisze pod Klawe a nie pod Pada O_o 3 wersje na PC zrobione i dalej ta ciagna? Konami cos sie nie umie nauczyc robic gier na PC, ale poczekamy zobaczymy jak to bedzie z 6 oby bylo lepiej ;]
duzo brakuje PES-owi do tego zeby byc dobra gra narazie jest srednia oby nie bylo juz gorzej i zamiast ulepsza grafe niech ulepsza game-play

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwile w PES-a 6 (JPN-Patch-USA) na PS2 i jestem zaskoczony różni się od PES-a 5 całkowicie między innymi:fizyka realna jak na żywo,brudzi się boisko od fauli,brudzą się piłkaże,fajna muza w tle,są nieraz siniaki,sedzia już jest normalny nie tak jak w PES 5 że co chwile faule,sędzie tym razem jest ostry za ślizg od tułu albo od boku czerwona odrazu. itd.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pograłem chwile w PES-a 6 (JPN-Patch-USA) na PS2 i jestem zaskoczony różni się od PES-a 5 całkowicie między innymi:fizyka realna jak na żywo,brudzi się boisko od fauli,brudzą się piłkaże,fajna muza w tle,są nieraz siniaki,sedzia już jest normalny nie tak jak w PES 5 że co chwile faule,sędzie tym razem jest ostry za ślizg od tułu albo od boku czerwona odrazu. itd....."
WE10 to nie PES6... to tak jakby wersja beta pro evo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa...jeszcze jedno...WE to identycznie to samo co PES, tyle, że ten pierwszy jest wydawany zdaje się tylko w Japonii. ew. różnice, to różnice kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2006 o 21:01, L0ck3 napisał:

aaa...jeszcze jedno...WE to identycznie to samo co PES, tyle, że ten pierwszy jest wydawany
zdaje się tylko w Japonii. ew. różnice, to różnice kosmetyczne.

WE wydawany jest także w USA i różni się od PES''a tym, że wersja europejska jest zawsze w maksymalnym stopniu uwolniona od wad, bugów zauważonych w WE, niekiedy zmieniona zostaje dynamika (szybkość) rozgrywki i niekiedy zmieniona animacja - sesje motion capture są wzorowane na stylu gry zawodników w europejskich ligach a nie J legue jak jest w WE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW! Czekałam na szsóstą częsc i chyba moje marzenie się spełni. Seria PES to najlepsza kopana doastępna na PC. FIFA przy PES to FIFKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować