Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedynek Roku na gram.pl rozpoczęty! Kto zwycięży?

136 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2011 o 12:54, Reffanov napisał:

Trzeba Ci przyznać że trollowanie opanowałeś od perfekcji. Gratuluję!


:) co nie ? :)

ja chciałbym tylko wam uświadomić że wśród strzelanek też mamy w tym roku ogromny wybór. Może i jest to tylko news i może gram.pl ma jakiś autorytet ale trzeba być ślepcem żeby nie zauważyć że tego typu akcje mają na celu tylko zwiększenie sprzedaży i jest to najzwyczajniej w świecie "darmowa" reklama! każdy fan CODa powie że BF to shit, każdy fan BF powie że COD to shit... a reszta świata uważa że obie gry to shity albo mają to gdzieś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:20, Laid_back napisał:

Mamy duży autorytet - jako jeden z największych serwisów w Polsce i największy sklep
internetowy z grami - to fakt :)


tak, tak :) pani w kiosku też jest autorytetem w dziedzinie prasy politycznej :) w końcu sprzedaje ją całe życie :) nie mylmy zawodu z autorytetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:21, arborek napisał:

biorąc to pod uwagę to fani Battlefielda w Polsce to bezmózgie zombie najarane zwiastunami którzy mają jeszcze kupę w gaciach

A mógłbyś wyrażać swoje opinie na temat innych ludzi w ciut bardziej kulturalny sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:20, arborek napisał:

tak, tak :) pani w kiosku też jest autorytetem w dziedzinie prasy politycznej :) w końcu
sprzedaje ją całe życie :) nie mylmy zawodu z autorytetem :)

Nie mylmy porządnej ironii/riposty z głupotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:23, Karharot napisał:

A mógłbyś wyrażać swoje opinie na temat innych ludzi w ciut bardziej kulturalny sposób?


Mógłbym :) jednak nie jest to moja opinia o innych ludziach :) sam lubię Battlefielda i gram dość często :) jak wyłapiesz kontekst to zrozumiesz że chodzi mi o to że jeśli przyjmiemy uproszczony model myślenia mojego przedmówcy którego cytuje to równie dobrze moglibyśmy tak nazwać fanów Battlefielda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:23, EjPii napisał:

Nie mylmy porządnej ironii/riposty z głupotą.


możesz mi zaznaczyć pogrubioną czcionką ironię i kursywą ripostę bo mi się niestety mylą :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:45, Piterixos napisał:

A czy można wiedzieć co w praktyce oznacza 93% do 7%? Ile łącznie egzemplarzy zamówiono
na razie?


Podejrzewam, że zamówienia pre-order na BF 3 + zamówienia na preorder MW 3 to 100%. Z czego tyle przypada na pierwszą grę, a tyle na drugą. Co do pojedynku to cóż nie lubię strzelanek i pogodzę fanów BF 3 i MW 3 - po prostu żadnej z tych dwóch nie kupię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2011 o 13:48, Wojman napisał:

Podejrzewam, że zamówienia pre-order na BF 3 + zamówienia na preorder MW 3 to 100%. Z
czego tyle przypada na pierwszą grę, a tyle na drugą. Co do pojedynku to cóż nie lubię
strzelanek i pogodzę fanów BF 3 i MW 3 - po prostu żadnej z tych dwóch nie kupię. :)


Wyczuwam delikatną ironię...

Oczywiście, jeśli ktoś by nie zrozumiał to mówię od razu, że chodzi mi o to ile konkretnie egzemplarzy tych gier zostało zamówionych. Bo my tu tak się podniecamy tymi procentami, a co jeśli się okaże iż w rzeczywistości mówimy o trzy lub niskich 4 cyfrowych wartościach?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iilość sprzedanych egzemplarzy nie świadczy o jakości danej gry :D
To że COD sprzeda się w większej liczbie nie oznacz że jest to jakościowo super gra wręcz odwrotnie :D
Nadal jest to jedna wielka lipa którą ludzie kupują ze względu na markę jaką sobie COD wyrobił przez te lata.
Gdyby ActiDolarMoney wsadziło zamiast płyt DVD gów** to znając zapotrzebowanie i tak by się znalazło :D
W końcu to COD !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:02, LipaJakNic napisał:

Nie ilość świadczy o jakości :D
To że COD sprzeda się w większej liczbie nie oznacz że to jest to jakościowo super gra
wręcz odwrotnie :D
Nadal jest to jedna wielka lipa którą ludzie kupują ze względu na markę jaką sobie COD
wyrobił przez te lata.
Gdyby ActiDolarMoney wsadziło zamiast płyt DVD gów** to znając zapotrzebowanie i tak
by się znalazło :D
W końcu to COD !


Ja osobiście nie rozumiem nadal tego zachwycania się CoDem. przecież w porównaniu nawet do BC 2, ta gra wydaje się najzwyczajniej w świecie ograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:04, Piterixos napisał:

Ja osobiście nie rozumiem nadal tego zachwycania się CoDem. przecież w porównaniu nawet
do BC 2, ta gra wydaje się najzwyczajniej w świecie ograniczona.


pozwól że odpowiem Ci na to pytanie drobną anegdotką :)

Przychodzi do domu w środku nocy mąż. Kompletnie pijany, odbija się od ściany do ściany. Wychodzi żona i mówi:
-Ja nie rozumiem jak ty możesz tak chlać co noc!
-To co dyskutujesz o rzeczach których nie rozumiesz?!

Paint w porównaniu do Gimpa również jest ograniczony czy to znaczy że powinniśmy przestać go używać :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2011 o 14:11, arborek napisał:

Paint w porównaniu do Gimpa również jest ograniczony czy to znaczy że powinniśmy przestać
go używać :D?

No jakbym chciał sobie obrobić zdjęcie to bym używał Gimpa, a painta to nie używam w ogóle więc to porównanie jest jak dla mnie marne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:11, arborek napisał:

Paint w porównaniu do Gimpa również jest ograniczony czy to znaczy że powinniśmy przestać go używać :D?

Tak. Powinniśmy. Akurat fatalny argument wybrałeś. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować