Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs Gears of War 3 – wygraj Xboksa 360 i gry!

248 postów w tym temacie

Cóż, hasło oczywiście zgadłem już dawno, ale zgadza się - nie powinno być "Bracia aż do końca", bo to brzmi jakoś dziwnie, z reguły mówi się "aż po grób", przynajmniej w Polsce. Nawet w oryginalnym trailerze chodziło tu bardziej o grób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 17:53, TobiAlex napisał:

Cóż, hasło oczywiście zgadłem już dawno, ale zgadza się - nie powinno być "Bracia aż
do końca", bo to brzmi jakoś dziwnie, z reguły mówi się "aż po grób", przynajmniej w
Polsce. Nawet w oryginalnym trailerze chodziło tu bardziej o grób.


Grób nie zawsze da się wykopać w warunkach wojennych - sam się nad tym zastanawiałem, ''do końca'' brzmi mi jednak bardziej prawdopodobnie i sensownie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nakręcajcie się bo i tak nie wygracie. A co do pytania to lepiej by brzmiało; kto sie nie zakwalifikował... wiec raczej nikt normalny nie bedzie publikował takiej listy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że hasło takie proste. Po 3 literkach można było hasło odgadnąć (B,R,A - tak się ułożyły). Oczywiście, bez googla by się nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 21:35, MrGregorA napisał:

Po 3 literkach można było hasło odgadnąć (B,R,A - tak się ułożyły).

To Tobie tak się ułożyły. Konkurs miał to do siebie że nie każdy musiał znajdować litery w tej samej kolejności. Mi się np. nie ułożyły w ten sposób jak Tobie (miałem BAC na początku) i odgadłem hasło dopiero po 11 literkach kombinując trochę.
@bosson1990 - Jak to jak? Każdy będzie widział czy może wziąć udział w drugim etapie i na tej podstawie chyba będzie wiedział czy przeszedł do drugiego etapu czy nie, logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 20:48, cydrodryg napisał:

Nie nakręcajcie się bo i tak nie wygracie. A co do pytania to lepiej by brzmiało; kto
sie nie zakwalifikował... wiec raczej nikt normalny nie bedzie publikował takiej listy.
;)

A skad ty to mozesz wiedziec madralo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 17:55, Daelor napisał:

> Cóż, hasło oczywiście zgadłem już dawno, ale zgadza się - nie powinno być "Bracia

> do końca", bo to brzmi jakoś dziwnie, z reguły mówi się "aż po grób", przynajmniej
w
> Polsce. Nawet w oryginalnym trailerze chodziło tu bardziej o grób.

Grób nie zawsze da się wykopać w warunkach wojennych - sam się nad tym zastanawiałem,
''do końca'' brzmi mi jednak bardziej prawdopodobnie i sensownie ;]


Tylko, że w stwierdzeniu "aż po grób" nie chodzi dosłownie o grób tylko o śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2011 o 13:08, TobiAlex napisał:

Tylko, że w stwierdzeniu "aż po grób" nie chodzi dosłownie o grób tylko o śmierć.


W "aż do końca" też chodzi o śmierć. ORAZ unikamy całej rozkminy o kopaniu grobu.
Same plusy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:10, knopfler napisał:

> Po 3 literkach można było hasło odgadnąć (B,R,A - tak się ułożyły).
To Tobie tak się ułożyły. Konkurs miał to do siebie że nie każdy musiał znajdować litery
w tej samej kolejności. Mi się np. nie ułożyły w ten sposób jak Tobie (miałem BAC na
początku) i odgadłem hasło dopiero po 11 literkach kombinując trochę.
@bosson1990 - Jak to jak? Każdy będzie widział czy może wziąć udział w drugim etapie
i na tej podstawie chyba będzie wiedział czy przeszedł do drugiego etapu czy nie, logiczne?


A sprawdzałeś po datach? Ja wszystkie niusy otwierałem chronologicznie i wyszło mniej więcej BRDACIA (coś około)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, a jednak. Dzisiaj sobie przypomniałem o konkursie, ale hasło, które wymyśliłem po 3 pierwszych literkach okazało się właściwe.
No nic, nie pójdę do drugiego etapu, ale życzę powodzenia =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 16:12, Berkel napisał:

Hahaha, a jednak. Dzisiaj sobie przypomniałem o konkursie, ale hasło, które wymyśliłem po 3 pierwszych literkach okazało się właściwe.

A można wiedzieć jakie miałeś te trzy pierwsze litery? Tak z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 15:50, MrGregorA napisał:

A sprawdzałeś po datach? Ja wszystkie niusy otwierałem chronologicznie i wyszło mniej
więcej BRDACIA (coś około)

No nie, właśnie o tym mówię że nie szukałem w ogóle chronologicznie tylko tak bardziej dowolnie. Pewnie dlatego że zacząłem szukać w czwartym dniu po starcie konkursu. Ja miałem jakoś BACCIAD więc nic mi z tego tak od razu nie wychodziło :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować