Zaloguj się, aby obserwować  
WolfClub

Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

1629 postów w tym temacie

/.../
Jak długo już masz swoją mp3 ??, Co do baterii to przy wyświetlaczu moze być krócej.
http://allegro.pl/item375335400_mp3_creative_muvo_v100_2gb_nowy_najtaniej_.html
K umpel ma tego i mi bardzo poleca, do tego akumulatorki AAA i rownież długa praca. Nie chcę się przejechać na akumulatorku wbudowanym w odtwarzacz, na początku bedzie git, a potem zleci mi do 5 godzin i zonk. Co myślisz?
W zasadzie mi obojątne, chodzi mi o długio czas działania, no fakt ze bede musiał wydac jeszcze kasę na ładowarke i akumulatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 19:37, marian538 napisał:

/.../
Jak długo już masz swoją mp3 ??, Co do baterii to przy wyświetlaczu moze być krócej.

http://allegro.pl/item375335400_mp3_creative_muvo_v100_2gb_nowy_najtaniej_.html
K umpel ma tego i mi bardzo poleca, do tego akumulatorki AAA i rownież długa praca. Nie
chcę się przejechać na akumulatorku wbudowanym w odtwarzacz, na początku bedzie git,
a potem zleci mi do 5 godzin i zonk. Co myślisz?
W zasadzie mi obojątne, chodzi mi o długio czas działania, no fakt ze bede musiał wydac
jeszcze kasę na ładowarke i akumulatorki.

Domniemam ,że to do mnie skierowany post .Zen Stone mam kilka miesięcy ,ale nie używam go praktycznie wogóle ,chyba ,żę biegam lub mój Zen lub Sansa się rozładują.Miałem nie raz do czynienia z MuVo i bym tego nie kupił .Wygląda beznadziejnie (subiektywnie) ,jakość przeciętna a wyświetlacz to dno.Tak samo jak obsługa odtwarzacza.Co do akumulatorka to ,żeby stracił na żywotności to minie kilka lat (lub kilka tysięcy godzin) i napewno zdąrzysz już wymienić odtwarzacz lub za groszowe sprawy dokupić nowy akumulator.Sam mam SanDisk Sansę e250 już dwa lata i dalej trzyma jakieś 15h może 18 a wyświetlacz ma byczy i żerny.Baterie powiększają wagę i gabaryty urządzenia.Jeśli chodzi o odtwarzacze z akumulatorem to albo są ładowane przez USB mini ,albo mają dołączoną ładowarkę .W przypadku MuVo masz zwykłe paluszki ,więc ładowarki nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dzięki za opinie, co do ładowarki to chodziło mi o tą do akumulatroków :D Wezmę to co mi napisałeś pod uwagę, zwróciłeś mi oczy na parę ciekawych kwestii, jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:01, marian538 napisał:

http://allegro.pl/item376156653_creative_zen_v_2gb_nowy.html
http://allegro.pl/item 370695682_mp3_creative_zen_stone_plus_2gb_radio_fm_vat_wwa.html
Który byś polecił?

Używaj przycisku "odpowiedz".Kiedyś siedziałem w tych odtwarzaczach ,bo chciałem sam sobie kupić Zen V .Długo wahałem się między Sansą i wkońcu ją wybrałem ale nie wiem czemu .Poczytaj recenzje tego sprzętu na polskich portalach poświęconych mp3 .Osobiście brałbym Zen V .Wygląda lepiej ,ma więcej możliwości (video i foto) ,także ma połyskującą obudowę .Bardzo łatwy w obsłudze .Niewiem tylko jak jest z baterią bo nie znam nikogo z tym odtwarzaczem.Niemniej jest godny polecenia i przy takiej cenie brałbym go z pewnością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:14, marian538 napisał:

/.../
Jakoś mi się nie wcisnęło wcześniej :P
http://allegro.pl/item369502356_salon_creative_zen_2gb_lcd_2_5_mp3_film_fm_czytni. html
I teraz w sumie to myślę o tym, bo własnie zgadałem siez kumplem z mieszkania, jego znajomy
chyba kilka dni temu kupił wlasnie tego i jest bardzo zadowolony.

Mam go jakieś pół roku i nie mogę powiedzieć o nim złego słowa .Może bateria nie jest wybitna (przynajmniej nie tak jak w Sansie czy Stone) ale nie można się dziwić po takim wyświetlaczu .Ma świetne wykonanie z błyszczącego plastiku z przodu (który łatwo się rysuje) i matową powierzchnię z "kroplą" z tyłu .Wygląda cudnie po wyjęciu z opakowania.Do tego video dobrej jakości ,radio,foto,organizer,zmienne tapety etc.Nie ga jakoś głośno na firmowych słuchawkach i problem jest z odczytaniem danych na komputerach gdzie nie ma zainstalwoanych sterowników .Do tego ma slot kart pamięci .POlecam do niego skórzane etui wygląda na sprzęt za 500zł.Jest 100zł droższy od poprzednich więc nie zachęcałem cię do niego ,ale jest tego wart .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem nigdy własnego MP3 i nie planowałem raczej kupna takiego odtwarzacza, ale że gratis przy przedłużaniu umowy z Neostradą go dorzucali, to grzech było nie wziąć.

W moje ręce kilka dni temu trafił Creative Zen Stone. Jest to ta najprostsza wersja, pozbawiona wyświetlacza oraz głośnika. Pozytywnie się zaskoczyłem - nie wiedziałem, że aż tak mi się spodoba :) Możliwość słuchania muzyki gdziekolwiek się jest to ogromna przyjemność, ale i tak najlepiej jest sobie puścić jakieś spokojne piosenki, gdy leżymy wieczorem w łóżku. Ze sprzętu jestem bardzo zadowolony - jakość dźwięku jest niezła, słuchawki mają długi kabel, a sama eMPeTrójka jest malutka i bardzo stylowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu mam VEDIA A3 2GB,zakupiłem za 170zł, świetny odtwarzacz, do tego równie dobre słuchawki. Wytrzymuje kilkanaście godzin słuchania, wyświetlacz OLED, jedyny problem to konieczność ładowania i łączenia go z komputerem poprzez mini USB. Za taką cenę wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do wniosku że słuchanie muzyki z telefonu jest męczące i bateria szybko siada i chce sobie kupić odtwarzacz mp3/4 i padło na :

PENTAGRAM Eon Cineo 4GB.

Wady , zalety , porady , uwagi mile widziane :D Coś podobnego i lepszego w tej samej cenie może macie :D Jak dla mnie to chyba najlepszy wybór w tej cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam iPoda Classic ze sluchawkami KOSS Porta Pro i nie zmienie tego zestawu na nic innego. Czysciutki dzwiek, dlugi czas trzymania baterii, ladny design /ipoda, nie sluchawek :P/ - czego chciec wiecej? ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 22:49, Kamiloos napisał:

:P/ - czego chciec wiecej? ?:)


Mercedesa :) Ja mam 1GB MP4 nieznanej mi firmy :) Sporo ją mam, pamiętam jak szpanowałem mając jako jedyny Mp4 :) A teraz, nikt by 20 zł za to nie dał ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 20:55, 143872 napisał:

Wie może ktoś ile omów ma wyjście słuchawkowe Creative muvo v100?
Chodzi mi o impedancję słuchawek.


Jak mi się wydaje 16 Ohm, a przynajmniej EP-630, które na tyle są robione chodziły z V100 bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat mam Creative MuVo TX SE około 20 godzin słuchania wytrzymuje tyle że bez włączanego podświetlania oraz nie za głośno, nie zamierzam go zmieniać tylko muszę słuchawki jakieś kupić bo mi ostatnio padły więc jakby ktoś miał miał coś godnego polecania to z chęcią spojrzę

20080802211653

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować