Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 - zobacz gameplay trailer Operation Guillotine z wersji na Xboksa 360

39 postów w tym temacie

Adam Berlik

Battlefield 3 na PC wygląda po prostu świetnie, ale wersje konsolowe również prezentują się wyjątkowo dobrze, o czym można przekonać się oglądając nowy materiał wideo z edycji na Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Battlefield 3 - zobacz gameplay trailer Operation Guillotine z wersji na Xboksa 360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No myślę że ten gameplay jest trochę oszukany. Dlaczego? Battlefield 3 na konsolach ma chodzić w stabilnych 30FPS a to w filmiku wygląda mi na 60FPS:D

Ale mimo wszystko pre older na xboxa zamówiony:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:33, piesio77 napisał:

No myślę że ten gameplay jest trochę oszukany. Dlaczego? Battlefield 3 na konsolach ma
chodzić w stabilnych 30FPS a to w filmiku wygląda mi na 60FPS:D

Ale mimo wszystko pre older na xboxa zamówiony:D

Jak potrafisz wyłapać więcej niż 30 klatek na sekundę, to znaczy, że twoje trzecie oko na środku czoła działa świetnie.
Poza tym - w 0:41 widzimy przycisk "B".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:41, papadorson napisał:

Jak potrafisz wyłapać więcej niż 30 klatek na sekundę, to znaczy, że twoje trzecie oko
na środku czoła działa świetnie.

Akurat różnica między 30 a 60FPS jest widoczna bez problemu.

Dnia 17.09.2011 o 13:41, papadorson napisał:

Poza tym - w 0:41 widzimy przycisk "B".

Wiesz, obecnie 99% gier obsługuje pada od Xboksa i po jego podłączeniu pojawiają się przyciski od pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:41, papadorson napisał:

Jak potrafisz wyłapać więcej niż 30 klatek na sekundę, to znaczy, że twoje trzecie oko
na środku czoła działa świetnie.
Poza tym - w 0:41 widzimy przycisk "B".


Bzdura i krętactwo, oko ludzkie widzi znacznie wiecej niz 30 fps, nawet do 100fps możliwe widoczne różnicę,
proponuje zobaczyc klatkujace 25fps filmiku z bbc:
http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm

Różnicę pomiędzy 30fps a 60fps nie trudno wyłapać. Dopiero WZWYŻ są problemy z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:41, papadorson napisał:

Jak potrafisz wyłapać więcej niż 30 klatek na sekundę, to znaczy, że twoje trzecie oko
na środku czoła działa świetnie.
Poza tym - w 0:41 widzimy przycisk "B".


To że widzimy przycisk B od xboxa to jeszcze nic nie znaczy:) Tacy ludzie co robią zwiastuny trailery itp. są mistrzami złudzenia, i przeróbki filmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 13:38, Fimbulvinter napisał:

3... 2... 1... PC trolls attack!

Co do filmu to ładnie wygląda.


Troll alert.Konsolowcu,prowokacja nie udana!A co do filmiku to ładna ta wersja pc;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 17:58, weronika265 napisał:

Jakoś nie wierzę w ten filmik, bo porównywałam sobie tamten klip (zakładam, że jest
z PC) i to nowsze wygląda lepiej... To jest nie możliwe.

Tamten też był z konsol ( podajże z ps3 ale mogę się mylić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 18:21, MiSiU3112 napisał:

Tamten też był z konsol ( podajże z ps3 ale mogę się mylić)


I się mylisz.Tamten trailer był z pc.Jak trailer jest z konsolowej wersji to zawsze to podkreślają tak jak w tym przypadku że jest to wersja xboxowa.Ale dam se rękę uciąć że jest to wersja pc-towa a nie konsolowa bo jest zbyt ładna!Po prostu tylko napisali xbox360;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yep, to wersja konsolowa. Cały ten post-processing i pierdyliard efektów wyglądają ładnie, ale przyjrzyjcie się tylko teksturom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Yep, to wersja konsolowa. Cały ten post-processing i pierdyliard efektów wyglądają

Dnia 17.09.2011 o 19:43, ww3pl napisał:

ładnie, ale przyjrzyjcie się tylko teksturom.



Otóż to. No ale przyznać trzeba, że DICE sie postarało przy porcie, skoro nawet taki pecetowy troll jak Kajmal twierdzi, ze to nie może być wersja konsolowa :) Zdaje się więc, że jedynym zgrzytem wersji konsolowej będzie okrojony tryb conquest (mnniej graczy - max 24).

A co do ucinania ręki, to bym się tak nie rozpedzał - od razu mi się tu przypomina ten słynny tekst z filmu "Chłopaki nie płaczą" - Czarek Pazura też by mało co zostal bez ręki, a tu się Kajmal nie uczy na błedach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować