Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 bez edycji Prestige

13 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2011 o 11:38, Damianuss1 napisał:

Sam nigdy nie byłem zainteresowany tymi wydaniami. Drogie i szczerze powiedziawszy zbędne.


Mam takie same odczucia. Jak ktoś ma dziecko, to zdalnie sterowany samochód jest może i fajnym gadżetem, ale dorosłe chłopy chyba się już tym nie bawią :) a gogle noktowizyjne? Nie wiem, może jak jakiś myśliwy chce sobie nocą w lesie postrzelać do zwierzyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 13:01, pepsi napisał:

a gogle noktowizyjne?
Nie wiem, może jak jakiś myśliwy chce sobie nocą w lesie postrzelać do zwierzyny...


Albo nastolatek popodglądać dziewczyny.

Mnie tam jakoś wcale nie smuci, że MW3 nie będzie miało takiej edycji. Trochę były one przegięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2011 o 13:01, pepsi napisał:

Nie wiem, może jak jakiś myśliwy chce sobie nocą w lesie postrzelać do zwierzyny...

W tych goglach to ten myśliwy chyba jedynie siebie by upolował :p. Prawdziwe gogle noktowizyjne to jest ciężka kasa. Najtańsze są zdaje się te w formie jednookiej lornetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie kupił, teraz Prestige MW2 kosztuje w cenie gry na konsole. A zdalny samochodzik z mikrofonem i obrazem video z black opsów jest w deche. Jak ktoś lubi zabawę to takie gadżety są niezłe ;) Szkoda tylko, że cena w Polsce to cena z marsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować