Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jesienna konferencja CD Projektu – skrót najważniejszych informacji

27 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2011 o 18:39, Pepego napisał:

"dołączy fala listopadowa" - na jakieś 90 % na pewno minecraft

Szczerze w to wątpię.

A co do samej "Grywalności" - NIE MA. NIGDZIE. Może najpierw wydajcie to, co mieliście wydać, zamiast zapowiadać więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to ma być za oferta? Ja tu oczekuję zmasowanej ofensywy w postaci największych hitów wydanych ostatnio, a nie gierek od Disneya i jakichś małych nieznanych firemek. Jak długo będziemy skazani na buble od Cenogi? Kiedyś było tak pięknie, a teraz co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 18:55, Troldihar napisał:

Co to ma być za oferta? Ja tu oczekuję zmasowanej ofensywy w postaci największych hitów
wydanych ostatnio, a nie gierek od Disneya i jakichś małych nieznanych firemek. Jak długo
będziemy skazani na buble od Cenogi? Kiedyś było tak pięknie, a teraz co.


Lepsze od Cenogi niż od EA Partaczy Arts :) W sumie z konferencje nic ciekawego nie wynikło, poza wspomnianym wiedżminem. Liczymy na atrakcje Blizzardowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..i to tyle? a na gogu wielkim newsem jest promocja na wiedźmina oraz inne rpgi (przy czym wyjątkowo mało atrakcyjna) plus konkurs? CDP - mistrzowie wielkiego hałasu o nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program lojalnościowy to payback? Myślałem, że zrobią coś z zalegającymi wPLN''ami a tu nic. Może chociaż jakaś konwersja na punkty payback?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaaak, cdprojekt wyda Guild Wars 2, więc można liczyć na polonizację i ogólne wsparcie(proszę nie wspominajcie już o polaczkach... co mnie oni obchodzą, najwyżej będę grał na dystryktach międzynarodowych czy angielskich, a polska wersja MMO zawsze cieszy, tym bardziej takiego MMO :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 21:00, maniekk napisał:

Ten program lojalnościowy to payback? Myślałem, że zrobią coś z zalegającymi wPLN''ami
a tu nic. Może chociaż jakaś konwersja na punkty payback?


Ja z payback-a w ogóle nie korzystam, nie bawię się w to.
Myślałem ze wymyślą coś zupełnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 21:00, maniekk napisał:

Ten program lojalnościowy to payback? Myślałem, że zrobią coś z zalegającymi wPLN''ami
a tu nic. Może chociaż jakaś konwersja na punkty payback?


Wow, nieźle przysnąłeś. wPLN to był patent za czasów, gdy Gram.pl był sklepem CDP. Po ich rozłące wPLN-y zostały zdewaluowane do CDPunktów, które można wymieniać na gry w GOG.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 18:55, Troldihar napisał:

Co to ma być za oferta? Ja tu oczekuję zmasowanej ofensywy w postaci największych hitów
wydanych ostatnio, a nie gierek od Disneya i jakichś małych nieznanych firemek. Jak długo
będziemy skazani na buble od Cenogi? Kiedyś było tak pięknie, a teraz co.


Ale wiesz, że CDP straciło wiele licencji na dystrybucje? (np. EA, BioWare, Ubisoft i Valve). I to już kilka lat temu... I tak jest lepiej, bo właśnie odzyskali Blizzard, który też do niedawna był w rękach LEM-u.


@ Knicz

Masz lepszą jakość:

http://bi.gazeta.pl/im/5/10337/z10337375X.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 21:28, Vojtas napisał:

Wow, nieźle przysnąłeś. wPLN to był patent za czasów, gdy Gram.pl był sklepem CDP. Po
ich rozłące wPLN-y zostały zdewaluowane do CDPunktów, które można wymieniać na gry w
GOG.com.


W każdym razie żeby coś z tym zrobili ;) a nie zabawa w payback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 18:55, Troldihar napisał:

Co to ma być za oferta? Ja tu oczekuję zmasowanej ofensywy w postaci największych hitów
wydanych ostatnio, a nie gierek od Disneya i jakichś małych nieznanych firemek. Jak długo
będziemy skazani na buble od Cenogi? Kiedyś było tak pięknie, a teraz co.

Podoba mi się, że określasz THQ i Segę mianem "małych nieznanych firemek". A tak poza tym, to w ciągu ostatnich lat wiele firm zaczęło samemu dystrybuować swoje gry, i CDP stracił na tym najwięcej. Złote czasy już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować