Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep gram.pl - żetony na darmową dostawę

109 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 17:21, Soleila napisał:

Hej,

Pamiętajcie tylko proszę, że dostawa za free była promocją! A promocje mają to do siebie, że
się kończą :> (są to akcje czasowe)
"Żetony" to swoista kontynuacja wyżej wspomnianej promocji. :)


no nieee, to jak zloze zamowienie na kwote powyzej 150 zl to musze zaplacic za przesylke lub wykupic zeton za 10 wPLN? a co z edycja kolekcjonerska heroes 5? ci, ktorzy zlozyli zamowienie musza dokupic zeton, zaplacic za przesylke czy jest darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zróbcie żeton za 20zł, ale znieście ten limit 150zł
limit jest najgorszy w tym wszystkim.

ps. a gdzie mogę kupić żeton ? nie widzę nigdzie opcji do kupowania żetonów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


aktulne oferty nie ulegna zmianie!! jesli przy grze zostala umieszczona informacja, ze jest darmowa przesylka to tak wlasnie bedzie.

w sklepie beda stale pojawiac sie wszystkie dostepne promocje - zaznaczam jednak ze czesc z nich jest ograniczona czasowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:43, Tuddrussel napisał:


aktulne oferty nie ulegna zmianie!! jesli przy grze zostala umieszczona informacja, ze jest
darmowa przesylka to tak wlasnie bedzie.

w sklepie beda stale pojawiac sie wszystkie dostepne promocje - zaznaczam jednak ze czesc z
nich jest ograniczona czasowo.


Już dawno chciałem się o to zapytać.

Czy jeżeli z grą, która jest objęta darmową przesyłką jednocześnie zamówię inne gry,
które nie mają takiej promocji, zostaną one wysłane bezpłatnie z grą, dla której taki rabat przysługuje?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może juz ktos to napisał [nie czytałem wszystkich komentarzy], ale to jest na nasza niekorzyc, bo ostatnio była zasada ze jak przekroczysz 150 zł to masz dostawe za free...
a żeto powinnismy moc kupic i wykorzystac niezaleznie od kwoty w koszyku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:36, Michu89 napisał:

Być może juz ktos to napisał [nie czytałem wszystkich komentarzy], ale to jest na nasza niekorzyc,
bo ostatnio była zasada ze jak przekroczysz 150 zł to masz dostawe za free...
a żeto powinnismy moc kupic i wykorzystac niezaleznie od kwoty w koszyku.....


Tamto było ale się skończyło, Zapomnieli po prostu napisać, że to była PROMOCJA ograniczona czasowo :)
Teraz dają żetony. Niby fajne ale dla nas to kork wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:03, mar156 napisał:

cd projekt to coraz wieksze sępy. kiedyś chyba można było nawet zapłacić za gre dowolną ilością
wPLN...


nigdy tego nie było, zawsze był limit !!
a że sępią to oznaka, że "źle się dzieje w państwie duńskim" jak mawiał KWINTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:08, madjudge napisał:

> cd projekt to coraz wieksze sępy. kiedyś chyba można było nawet zapłacić za gre dowolną
ilością
> wPLN...

nigdy tego nie było, zawsze był limit !!
a że sępią to oznaka, że "źle się dzieje w państwie duńskim" jak mawiał KWINTO

Były promocje na gry za 1 zł. a reszta wirtualne pieniążki , tak więc ten limit był niewielki , chociaż trzeba przyznać , że tych gier było niewiele.Poza tym mi osobiście wydaje się , że warunki zakupu i ceny ( biorąc pod uwagę również wpln) są coraz lepsze , a nie gorsze.Jak jest w Polsce wydawca bardziej dbający o graczy ( co nie wyklucza porządnego zarabiania na grach) to ja go nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:14, KrzychW napisał:

Były promocje na gry za 1 zł. a reszta wirtualne pieniążki , tak więc ten limit był niewielki
, chociaż trzeba przyznać , że tych gier było niewiele.Poza tym mi osobiście wydaje się , że
warunki zakupu i ceny ( biorąc pod uwagę również wpln) są coraz lepsze , a nie gorsze.Jak jest
w Polsce wydawca bardziej dbający o graczy ( co nie wyklucza porządnego zarabiania na grach)
to ja go nie znam.


nie widziałem promocji za 1 zł ( znowu mnie coś omineło) ale fakt jest faktem że całej gry za wirtualne kupić się nie dało nigdy :)
Ceny, przy wykorzystaniu wirtualnych pieniędzy, są REWELACYJNE, tylko co z tego, skoro na zamówiony towar muszę czekać dłużej o TYDZIEŃ niż gościu który kupi ten sam towar w sklepie i da 10 zł więcej !! szczególnie chodzi mi o pre-ordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:18, madjudge napisał:

nie widziałem promocji za 1 zł ( znowu mnie coś omineło) ale fakt jest faktem że całej gry
za wirtualne kupić się nie dało nigdy :)

Zaraz po uruchomieniu gram.pl były takie gry.Co prawda żadnej nie kupiłem bo akurat nie interesowały mnie te pozycje i było ich co najwyżej kilka.

Dnia 28.04.2006 o 21:18, madjudge napisał:

Ceny, przy wykorzystaniu wirtualnych pieniędzy, są REWELACYJNE, tylko co z tego, skoro na zamówiony
towar muszę czekać dłużej o TYDZIEŃ niż gościu który kupi ten sam towar w sklepie i da 10 zł
więcej !! szczególnie chodzi mi o pre-ordery.

Jak do tej pory moje zamówienia jechały do mnie 2 dni za każdym razem.Mam nadzieję , że nie wywołałem kłopotów i dalej też tak będzie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pomyślcie inaczej. Macie w GRAM ceny nominalne oscylujące wokół średnich polskich cen. DO TEGO, dla stałych klientów, istnieje możliwośc "zbicia" ceny, używając wPLN. Obniża to cenę gry o ok. 1/4 do 1/5. Teraz, jeśli wydasz na przesyłkę 10 wPLN (które, w porównaniu do innych wydawców, są bonusem - bo czy Cenega wprowadziła taki patent?) to i tak masz jedne z niższych cen w kraju. A żeton ma swoje zalety - używasz wtedy, kiedy chcesz. Czasami nie opłaca się opłata za przesyłkę gry, np. Extra Klasyka. Z wPLN kosztuje niecałe 15zł, a z przesyłką powyżej ceny sklepowej. A poza tym, Można tego używac w drugą stronę? Tj. do wysyłania płyt do wymiany.
(a ja zamówiłem Heroes V EK tydzień temu na free przesyłce...:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:42, KrzychW napisał:

Jak do tej pory moje zamówienia jechały do mnie 2 dni za każdym razem.Mam nadzieję , że nie
wywołałem kłopotów i dalej też tak będzie.:-)


Jak zamawaiłem towar który był w sprzedaży od jakiegoś czasu to realizacja jest szybka, poblemy zaczynają się przy PRE-ORDERAch. Godne polecenia, ale zapewnienia o terminowości są lekko mówiąc wątpliwe. Nigdy nie bierz u nich nic w przedpłacie - nie warto. Wiem bo sam zamówiłem i czekam jak łoś. inni co zamowili za pobraniem już mają, a ja dostanę może 4 maja !!! (chodzi o GW: Faction)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:46, Bartold-1991 napisał:

To pomyślcie inaczej. Macie w GRAM ceny nominalne oscylujące wokół średnich polskich cen. DO
TEGO, dla stałych klientów, istnieje możliwośc "zbicia" ceny, używając wPLN. Obniża to cenę
gry o ok. 1/4 do 1/5. Teraz, jeśli wydasz na przesyłkę 10 wPLN (które, w porównaniu do innych
wydawców, są bonusem - bo czy Cenega wprowadziła taki patent?) to i tak masz jedne z niższych
cen w kraju. A żeton ma swoje zalety - używasz wtedy, kiedy chcesz. Czasami nie opłaca się
opłata za przesyłkę gry, np. Extra Klasyka. Z wPLN kosztuje niecałe 15zł, a z przesyłką powyżej
ceny sklepowej. A poza tym, Można tego używac w drugą stronę? Tj. do wysyłania płyt do wymiany.
(a ja zamówiłem Heroes V EK tydzień temu na free przesyłce...:))))


I obyś dostał w GWARANTOWANYM TERMINIE PRZED PREMIERĄ :)
bo po tym co wyprawaiają z moimi zamówieniami już im nie wierzę, to czysty chwyt marketingowy, a nie coś pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 15:47, KkOoMmAaRr napisał:

dla tych którzy nie zrozumieli: mając w koszyku 150 zl mozesz kupic zeton i go wykorzystac
w INNYM zakupie, a to ze za towary powyzej 150 zl nie ma przesylki ciągle jest


jak jest jak nie ma - kupowalem wczoraj, nawrzucalem do koszyka tyle, ze mialem w zywej gotowce do zaplacenia 190zl i za przesylke mnie skosili. powtarzam - nie obowiazuje juz stara promocja, ktora przy zamowieniach powyzej 150zl dawala wysylke za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na wczesniejsza promocje (150 i wysylka free), nie udalo mi sie zalapac. aktualna (150 + 10w na zeton) nie-promocja, jesli zagosci na stale, tez ujdzie - wole wydac 10w na kuriera niz placic za niego 14.9 zywa gotowka.

czy granica 150zl jest za wysoka? no nie wiem, ja raczej nie biore na mniej - wtedy bardziej oplaca mi sie isc do empiku czy innych idiotow i kupowanie pojedynczych gier na promocjach. wiem, ze nie wszycy maja taka mozliwosc (wylozenia na raz tyle gotowki, albo nie maja u siebie sklepow z grami) - moze uwagi klientow cos w tej sprawie zdzialaja.

podejrzewam, ze jesli sklep bedzie dalej dobrze prosperowal, moze za jakis blizej nieokreslony czas, zagoszcza zasady jak w inbook.pl czy merlin.pl (wydaj w pierwszym zamowieniu X, by dostac darmowa przesylke, wydaj Y w kazdym nastepnym zeby miec darmowa wysylke, jesli wydasz w ciagu roku Z w naszym sklepie, to kazda wysylke masz gratis itd). problem tylko w tym, ze sprzedajac same gry nie ma takich obrotow jak ''uniwersalne'' sklepy internetowe, wiec trudniej dawac lepsze warunki.

na razie czekam na homm5, zobaczymy jak wyglada obsluga preorderow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować