Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2006 o 17:54, madjudge napisał:

> Poza tym CDprojekt mial za mało egzemlarzy gier i potem wmawia, że to Masterlink...

Bez obrazy, ale akurat CDP nie ponosi odpowiedzialności za to, że dostali za mało towaru. Tylko
dlaczego się do tego nie przyznają !!!



Ponieważ to nie jest prawdą. Co więcej - GW w dalszym ciągu jest w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:08, BlackTemplar napisał:

Kazdemu moze sie zdarzyc...


"Zdarzyć się" to sie moze spoznic na obiad do babci. Rozmawiamy o pieniadzach i umowie sprzedazy z wieloma klientami - i wydawalo by sie powaznymi firmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym zbytnio na to Raven ale nadzieje możesz mieć.
Mi nie chodzi nawet o to, że sie zdenerwowałem, chodzi o brak profesjonalizmu z załatwieniem tej sprawy i kompletne nie liczenie sie z tym czy ktoś będzie mogł np odebrać przesyłke 2 czy ma jakieś inne plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:08, Soleila napisał:

> > Poza tym CDprojekt mial za mało egzemlarzy gier i potem wmawia, że to Masterlink...

>
> Bez obrazy, ale akurat CDP nie ponosi odpowiedzialności za to, że dostali za mało towaru.
Tylko
> dlaczego się do tego nie przyznają !!!


Ponieważ to nie jest prawdą. Co więcej - GW w dalszym ciągu jest w sprzedaży.


TO DLACZEGO DO K**** ****Y NIE DOSTAŁEM SWOJEGO ZAMÓWIENIA. OZNACZA TO ŻE ZOSTAŁEM PO PROSTU OLANY. To już wolałem wersję że zabrakło Wam towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:11, Ravnen napisał:

> Kazdemu moze sie zdarzyc...

"Zdarzyć się" to sie moze spoznic na obiad do babci. Rozmawiamy o pieniadzach i umowie sprzedazy
z wieloma klientami - i wydawalo by sie powaznymi firmami.


zapomnialem dodac,ze to byl sarkazm...

dwie rzeczy wiem napewno:

1. Nie korzystac z uslug Masterlink (o dziwo, z poprzednimi firmami kurierskimi nie mialem problemu)
2. Nie zamawiac gier z Gram... jaja sobie robia i tyle, *Preorder* - spozniony, dzien premiery, gry jeszcze nie mam, a z tego co czytam niektorzy maja rowniez zastrzezenia co do zawartosci pudelek... fajnie, wole pojsc do Empiku i miec produkt odrazu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurier miał byc do 17.....masterlink cały czas nie odpowiada - niby zajęte....sie barany wystraszyły, kurde jak sie dodzwonie odrazu zarządam rozmowy z kierownikiem. TO JEST NAJBARDZIEJ NIEPOWAŻNA FIRMA Z JAKĄ MIAŁEM DO CZYNIENIA. Przykro mi, że CDP trafił na takich wszawych buraków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przed chwilą dzwoniłem do masterlinka (odział w Płocku) powiedzieli mi że awaria samochodu-> tak dziwnym fartem nie mogli mi przywieść o 12 jak mojemu koledze który także mi zamawiał...no cóż pogodzilem sie już z tym że nie dostane dziś gry i polecam wam też tak zrobić przespac sie napełnic siły na jutro (jak tylko jutro dostane to gram 24/24 godz.) albo wiecie co wyjdzmy wszyscy na świerze powietrze...

Wiem że mnie zaraz wybluzgacie że wychodzę z taką inicjatywą ale nie ma co sie oszukiwać już dziś nie pogramy w GWF koniec i kropka (ide na dwór) cya!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie otrzymałem przesyłke z grą i teoretycznie powinienem być zadowolony ale gdzie u diabła jest cdkey ???
Paczka była nienaruszona, pudełko z grą ładnie zaklejone jak trzeba, w środku teoretycznie wszystko jest nawet jakaś kartka z resztkami kleju po zdrapce, której nie ma :( co mam teraz zrobic ??????????
Dodam, że oczywiście dzwoniłem gdzie trzeba ale prędzej bym się do prezydenta dodzwonił jak do sklepu :(, maila również wysłałem tylko że po wysłaniu napisało mi abym się nie spodziewał wcześniej odpowiedzi jak w poniedziałek w co raczej wątpie bo są święta.

W tym momencie CZUJE SIĘ OKRADZIONY........ ktoś mi pomoże ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:21, sobie? napisał:

ja przed chwilą dzwoniłem do masterlinka (odział w Płocku) powiedzieli mi że awaria samochodu->
tak dziwnym fartem nie mogli mi przywieść o 12 jak mojemu koledze który także mi zamawiał...no
cóż pogodzilem sie już z tym że nie dostane dziś gry i polecam wam też tak zrobić przespac
sie napełnic siły na jutro (jak tylko jutro dostane to gram 24/24 godz.) albo wiecie co wyjdzmy
wszyscy na świerze powietrze...

Wiem że mnie zaraz wybluzgacie że wychodzę z taką inicjatywą ale nie ma co sie oszukiwać już
dziś nie pogramy w GWF koniec i kropka (ide na dwór) cya!


Wątpię, że te "wszawe buraki" :D będą chciały ruszyć dupę w sobotę, aby przywieźć nam paczki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:21, sobie? napisał:

ja przed chwilą dzwoniłem do masterlinka (odział w Płocku) powiedzieli mi że awaria samochodu->
tak dziwnym fartem nie mogli mi przywieść o 12 jak mojemu koledze który także mi zamawiał...no
cóż pogodzilem sie już z tym że nie dostane dziś gry i polecam wam też tak zrobić przespac
sie napełnic siły na jutro (jak tylko jutro dostane to gram 24/24 godz.) albo wiecie co wyjdzmy
wszyscy na świerze powietrze...

Wiem że mnie zaraz wybluzgacie że wychodzę z taką inicjatywą ale nie ma co sie oszukiwać już
dziś nie pogramy w GWF koniec i kropka (ide na dwór) cya!



Oj nie ja Cię nie wybluzgam, dobry pomysł z tym świerzym powietrzem, ile mozna sie denerwować, wystarczy ze patrez na telefon to mnie od razu gula w gardle sie pojawia.....współczuje kurierowi bo niestety jemu sie oberwie za niekompetencję przełożonych

........no bo jak to jest mozliwe?? wiedzieli ile bedzie tych zamowień, więc dlaczgo spaprali sprawę ??, miałem do czynienia z różnymi firmami kurierskimi ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem !!!!!!!!!! uuuuuuch dobrał bym się im do d...y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:21, Li5 napisał:

Witam

Właśnie otrzymałem przesyłke z grą i teoretycznie powinienem być zadowolony ale gdzie u diabła
jest cdkey ???
Paczka była nienaruszona, pudełko z grą ładnie zaklejone jak trzeba, w środku teoretycznie
wszystko jest nawet jakaś kartka z resztkami kleju po zdrapce, której nie ma :( co mam teraz
zrobic ??????????
Dodam, że oczywiście dzwoniłem gdzie trzeba ale prędzej bym się do prezydenta dodzwonił jak
do sklepu :(, maila również wysłałem tylko że po wysłaniu napisało mi abym się nie spodziewał
wcześniej odpowiedzi jak w poniedziałek w co raczej wątpie bo są święta.

W tym momencie CZUJE SIĘ OKRADZIONY........ ktoś mi pomoże ??


Ja chętnie ale nie mam jak :P Może na forum siedzi ktoś z CDP? i pomoże ci w tej sprawie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.04.2006 o 18:23, s-killer napisał:

Wątpię, że te "wszawe buraki" :D będą chciały ruszyć dupę w sobotę, aby przywieźć nam paczki...
:/


W sobote??? Masterlink???? W sobote w masterlinku maja przeciez wolne. Ze nie dostarczone paczki ? Ze nie dotrzymana umowa? A kogo to obchodzi. Wolne jest, nie? Aha, w poniedzialek to tez wolne, wiec PANI Z MASTERLINK powiedziala ze paczke otrzymam we WTOREK. Pre-order hehehehe. Cala moja gildia ( na ich szczescie nie sa z polski ) , juz dawno ma swoje kopie. A ja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:21, Li5 napisał:

Witam

Właśnie otrzymałem przesyłke z grą i teoretycznie powinienem być zadowolony ale gdzie u diabła
jest cdkey ???
Paczka była nienaruszona, pudełko z grą ładnie zaklejone jak trzeba, w środku teoretycznie
wszystko jest nawet jakaś kartka z resztkami kleju po zdrapce, której nie ma :( co mam teraz
zrobic ??????????
Dodam, że oczywiście dzwoniłem gdzie trzeba ale prędzej bym się do prezydenta dodzwonił jak
do sklepu :(, maila również wysłałem tylko że po wysłaniu napisało mi abym się nie spodziewał
wcześniej odpowiedzi jak w poniedziałek w co raczej wątpie bo są święta.

W tym momencie CZUJE SIĘ OKRADZIONY........ ktoś mi pomoże ??



naprawdę współczuję:( to niestety może spotkać każdego, nawet w sklepach tak bywa (mój znajomy tak miał) tylko ktoś z CDP może CI pomóc, niestety trafiłeś na długi vikend, cóż mogę powiedzieć ...

ps. dziękuję za uznanie za "wszawych buraków", oj należy im się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:26, Ravnen napisał:

W sobote??? Masterlink???? W sobote w masterlinku maja przeciez wolne.

Bzdura, doręczają. Podobnie w poniedziałek, jak życzyłem kurierowi miłego długiego weekendu, to mało mnie wzrokiem nie zabił i wymamrotał "Ale ja pracuję...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:29, Krejt napisał:

> W sobote??? Masterlink???? W sobote w masterlinku maja przeciez wolne.
Bzdura, doręczają. Podobnie w poniedziałek, jak życzyłem kurierowi miłego długiego weekendu,
to mało mnie wzrokiem nie zabił i wymamrotał "Ale ja pracuję...".



... i niech wini swoich szefów jak nie potrafią odpowiednio zaplanować pracy!!!! mam w tym niejakie doświadczenie i do takich "akcji" jak wysyłka tak ogromnej ilości kopii trzeba się odpowiednio przygotować, jak widać nawalili na całej linii!!!!

Każdemu może zdarzyć się błąd czy wpadka, jesteśmy tylko ludźmi, ale to już dawno wyszło poza takie ramy to jest TOTALNA KATASTROFA, mam nadzieję że CDP przemyśli dalszą współpracę z tą pseudo-firmą !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:29, Krejt napisał:

> W sobote??? Masterlink???? W sobote w masterlinku maja przeciez wolne.
Bzdura, doręczają. Podobnie w poniedziałek, jak życzyłem kurierowi miłego długiego weekendu,
to mało mnie wzrokiem nie zabił i wymamrotał "Ale ja pracuję...".


Bzdura? To dlaczego w masterlinku najwczesniejsza zaproponowana mi data dostrawy byl 2gi maja??? Moze twoj znajomy kurier ma na to jakas odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować