Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Ja dostalem dzis w ciagu dnia CE czy jak wolicie po polsku EK bez problemow. Kurier byl tylko zdziwiony, ze nie musialem mu placic, bo mowil, ze rozwozi dzis duzo takich podobnych przesylek za pobraniem :). To chyba swiadczy o dobrej skali, ktora po prostu sparalizowala chyba kazda z firm uczestniczacych w procesie.

Jest tylko pare spraw:

1. Unique Ritualist Cloth Picture - czy to jest po prostu rysunek z pudelka czy brakuje plotna ? :)

2. nie ma nic po polsku (to tak mozna sprzedac bez chocby naklejki?) - nie liczac faktury - instrukcja mi jest potrzebna jak zajacowi dzwonki, ale co z zarejestrowaniem gry ? nie ma punktow ? gwarancji ?

Prosze o odpowiedz w obu sprawach na forum, bo juz inni to zauwazyli. Pisze tutaj jednak, bo chce cos jeszcze dodac.

PRZESADZACIE LUDZIE! Widac jednak kto kupuje gry i robi piane - troche chillout. Ja zamowilem gre CE (EK) w niedziele - tak w te niedziele! W poniedzialek dostalem klucz preorder, potem oplacilem elektronicznie. Status sie zmienial na zamowieniu i jak zobaczylem raz 4 maja to sie przerazilem. Napisalem do nich i po paru godzinach dostalem odpowiedz, ze paczki wyjda i to byl blad zapisu w systemie or sth. No i potem wszystko poszlo jak z platka. Albo macie pecha albo po prostu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:39, szablo napisał:

Ja dostalem dzis w ciagu dnia CE czy jak wolicie po polsku EK bez problemow. Kurier byl tylko
zdziwiony, ze nie musialem mu placic, bo mowil, ze rozwozi dzis duzo takich podobnych przesylek
za pobraniem :). To chyba swiadczy o dobrej skali, ktora po prostu sparalizowala chyba kazda
z firm uczestniczacych w procesie.

Jest tylko pare spraw:

1. Unique Ritualist Cloth Picture - czy to jest po prostu rysunek z pudelka czy brakuje plotna
? :)

2. nie ma nic po polsku (to tak mozna sprzedac bez chocby naklejki?) - nie liczac faktury -
instrukcja mi jest potrzebna jak zajacowi dzwonki, ale co z zarejestrowaniem gry ? nie ma punktow
? gwarancji ?

Prosze o odpowiedz w obu sprawach na forum, bo juz inni to zauwazyli. Pisze tutaj jednak, bo
chce cos jeszcze dodac.

PRZESADZACIE LUDZIE! Widac jednak kto kupuje gry i robi piane - troche chillout. Ja zamowilem
gre CE (EK) w niedziele - tak w te niedziele! W poniedzialek dostalem klucz preorder, potem
oplacilem elektronicznie. Status sie zmienial na zamowieniu i jak zobaczylem raz 4 maja to
sie przerazilem. Napisalem do nich i po paru godzinach dostalem odpowiedz, ze paczki wyjda
i to byl blad zapisu w systemie or sth. No i potem wszystko poszlo jak z platka. Albo macie
pecha albo po prostu ...


Chodzi o to ze ci sie udalo dostac ,a jak setki osob nie dostaje to cos musi w tym byc, tez moge grac, ale chodzi o zasady i tepienie zlodziejstwa , ukladow, ukladzikow, kolesoiostwa i wszystkich takich akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wraz z grą nie powinienem dostać plastikowej karty z kodem? Bo u mnie jej NIE MA. Zamówiłem 2 pudełka(tzn. Factions i pakiet dodatkowy), w jednym z nich<teraz nie kojażę, w którym> był kod na białym papierze. Podejżewam, że jednak był od tylko po to by dostac te dodatkowe bronie, co potwierdza chociażby fakt,że u mnie nie wchodzi jak próbuje nim zaktuwalizować konto. Poza tym dostałem klucz do rejestracji na gram.pl, ale po plastikowej karcie ani śladu : ( : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:22, Smaug_PRAWDZIWY napisał:

Fajnie, wlasnie przeczytalem, ze ktos kto nie mial karty z kluczem aktywacyjnym dostanie go
mailem.


Mógłbyś napisać gdzie to przeczytałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

salvadore: jakie setki osob ? macie wiecej czasu na bicie piany na forum niz na spokojne zalatwienie sprawy i uwazne czytanie. Ja nie kupilem pakietu dodatkowego, bo przeczytalem co tam jest - i co ? CDP chcialo mnie oszukac? namowic i wcisnac? co to bazar jest ? Nie ! Proponowali a ja nie rozwazylem i tyle.

Pamietajcie, ze firma to ludzie - konkretni ludzie. Jak paczka Wam wyszla to sprawdzcie jej status. Jak jest napisane, ze u kuriera to telefon do centrali regionu, numer i wyciagniecie namiarow na czlowieka co z nia jezdzi. W ostatecznosci paczka wroci do magazynu i sami na upartego podjedziecie po nia. Pomyslcie, co bylo kiedys gdy nie bylo trackingu paczek, komorek - troche pokory, bo nie jestescie jedyni w Ascalonie czekajacy na dostawe :).

Zamiast robic trolle na forum badzcie konstruktywni. Setki osob ? No ubawilem sie... Masz statystyke ile wyszlo paczek, ile juz zaginelo i ile kurierow zaspalo itd. ? Nie robcie paniki tam gdzie jej nie ma, a problemy zalatwiajcie bez piany na ustach, bo tylko Wam drzwi trzasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:57, Piotrbov napisał:

Dlaczego nie ma w Edycji Kolekcjonerskiej obrazu na płótnie?


Tego niestety jeszcze nie wiem. Poza brakiem obrazu nie maiłem karty aktywacyjnej, u Ciebie też nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:59, HenDrake napisał:

Czy do gry dodawana jest plastikowa karta z kodem? Może ktoś odpowiedzieć?


Tak. Ale z tego co czytałem wcześniej to ktoś też jej nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w CE (EK) dostalem plastikowa karte, wielkosci kredytowki, z kodem (zdrapka z tylu). Ten klucz dorzucamy do konta i mam fulla i swietne tance rytualisty i zabojcy (komenda /dancenew). Jest tez jeszcze drugi kod kopercie od CD-Audio - pozwala uzyskac licencje na dodatkowy material dzwiekowy z DirectSong - standardowo sie to robi. Slowem wszystko smooth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamowiłem pre-older. Wysłali mi go dopiero w czwartek, a dostane ZA TYDZIEŃ. Kicha poprostu. A było napisane, że wysyłają w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raider7: kazdemu wysylali w czwartek ! Mi tez ! Jesli wziales przesylke kurierska sprawdz tracking paczki - moze sam sobie z centrali odbierzesz jak kurier Cie nie zlapal or sth. Do boju !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:56, szablo napisał:

salvadore: jakie setki osob ? macie wiecej czasu na bicie piany na forum niz na spokojne zalatwienie
sprawy i uwazne czytanie. Ja nie kupilem pakietu dodatkowego, bo przeczytalem co tam jest -
i co ? CDP chcialo mnie oszukac? namowic i wcisnac? co to bazar jest ? Nie ! Proponowali a
ja nie rozwazylem i tyle.

Pamietajcie, ze firma to ludzie - konkretni ludzie. Jak paczka Wam wyszla to sprawdzcie jej
status. Jak jest napisane, ze u kuriera to telefon do centrali regionu, numer i wyciagniecie
namiarow na czlowieka co z nia jezdzi. W ostatecznosci paczka wroci do magazynu i sami na upartego
podjedziecie po nia. Pomyslcie, co bylo kiedys gdy nie bylo trackingu paczek, komorek - troche
pokory, bo nie jestescie jedyni w Ascalonie czekajacy na dostawe :).

Zamiast robic trolle na forum badzcie konstruktywni. Setki osob ? No ubawilem sie... Masz statystyke
ile wyszlo paczek, ile juz zaginelo i ile kurierow zaspalo itd. ? Nie robcie paniki tam gdzie
jej nie ma, a problemy zalatwiajcie bez piany na ustach, bo tylko Wam drzwi trzasna.


Słuchaj człowiek. To że ty dostałes, nie oznacza że inni dostali !! Ja zamówiłem GW: Faction 3 marca a opłaciłem w PIĄTEK 21 kwietnia, a ty zamówiłeś w niedzielę i juz dostałeś. I śmiesz mi wciskać, że bym był spokojny !! Kostrukcyjnie to sobie mosty buduj a nie wciskaj ludziom kitu na forum. Pianę na ustach mam po takich wypowiedziach jak twoja. Wyobraź sobie, że nie lubię jak byle dziady mnie olewają, a juz szczególnie takie które wcześniej wzieły odemnie pieniądze. Co do pakietu dodadkowego, to napisali co on daje, i okazało się że dwa pierwsze punkty to oszustwo marketingowe, bo to gwarantował preorder. To że ty czegoś nie chesz nie znaczy że innemu się to nie podoba. Co do "konkretnych" ludzi to prawda, ale niech te barany co nie nadały przesyłek z CDP sie podpisują na formum, bo póki co winna jest cała firma.
Co do Masterlinka to pragnę zauważyć, że najprawdopodobniej odbierają oni paczki z CDP wieczorem, to CDP pisze sobie że nadał paczkę np. o 9:30 (to jest czaskiedy oni zamkneli zamówienie, a nie czas kiedy kurier fizycznie odebrał paczkę z CDP) . I to najczęściej z tąd bierze się większość pyskówek i kłopotów z Masterlinkiem. Bo dopóki kurier nie odbierze paczki z CDP i nie dowiezie jej do swojej siedziby nie figuruje ona w systemie komputerowym firmy MASTERLINK. I wszelkie telefony do Mastelinka w sprawie paczki to groch o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:17, szablo napisał:

Raider7: kazdemu wysylali w czwartek ! Mi tez ! Jesli wziales przesylke kurierska sprawdz tracking
paczki - moze sam sobie z centrali odbierzesz jak kurier Cie nie zlapal or sth. Do boju !


Nie każdemu, było toniestety kolejne KŁAMSTWO pracownika sklepu GRAM.PL
Moja paczka została nadana dopiero dzisiaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować