Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

UWAGA UWAGA !!

Dodzwoniłem się w końcu do masterlinka i czego się dowiedziałem???!!!??? Te złamasy wogóle nie zamierzały mi dzisiaj Faction dostarczać, jak mi pan z którym rozmawiałem powiedział: Produkt jest cały czas na magazynie, kurier wogóle go nie wziął....

Jakieś pytania ?? To ostatnia akcja pre-order w CDP w jakiej biorę udział, chyba że zrezygnują ze współpracy z masterlink....

JAK TO JEST MOŻLIWE?????? cholera jasna to jest pre-order!!!!!!!!

dość!!! ide na spacer, przyda się trochę spokoju...... szkoda że CDP tak mnie rozczarował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:03, Astrith napisał:

Acha ale oczywiście ani przepraszam ani pocałuj się w dup... nie usłyszałem!! takiego olewania
klientów jeszcze nie widziałem!!



Krótki ten spacer był :)

Przejdź się do ZUSu to zobaczysz dopiero OLEWANIE KLIENTA :) na szczeście CDP i Masterlinkowi daleko do tego. To tak dla odprężenia, Bo sam od dwóch dni czekam na przesyłkę :( i juz nawet słów mi brakuje na partaninę tych dwóch firm. Jedni olewają wysyłki drudzy doręczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 20:00, macabra2 napisał:

> Dlaczego nie ma w Edycji Kolekcjonerskiej obrazu na płótnie?

Tego niestety jeszcze nie wiem. Poza brakiem obrazu nie maiłem karty aktywacyjnej, u Ciebie
też nie było?


Ja dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:17, Astrith napisał:

to był spacer po balkonie :D jakoś pogoda sie zepsuła :D


pogoda jak i CDP są do .... złe :)
a w prognozie tak ma byc do końca długiego weekendu - to prawie tak jak z moim humorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:20, madjudge napisał:

> to był spacer po balkonie :D jakoś pogoda sie zepsuła :D

pogoda jak i CDP są do .... złe :)
a w prognozie tak ma byc do końca długiego weekendu - to prawie tak jak z moim humorem :D



Cmon mate :D obejrzyj komedie albo jakieś głupie filmiki na necie i sie humor poprawi :D

to masterlink jest do dup...... tak BTW :D
CDP tylko ostro spieprzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:26, Astrith napisał:

> > to był spacer po balkonie :D jakoś pogoda sie zepsuła :D
>
> pogoda jak i CDP są do .... złe :)
> a w prognozie tak ma byc do końca długiego weekendu - to prawie tak jak z moim humorem
:D


Cmon mate :D obejrzyj komedie albo jakieś głupie filmiki na necie i sie humor poprawi :D

to masterlink jest do dup...... tak BTW :D
CDP tylko ostro spieprzył :D


Nie ma nic ciekawego w TV, na necie to zaraz pogram w GW :) oby tylko nie zablokowali mi mojego Assasina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to sie troche narobiło...ciekawe co będzie w moim pudełku :/, którego jescze nie dostałem, ale cóż to mi akurat jest obojętne(cierpliwość to moja mocna strona). A co do płatności przelewem/kartą jestem negatywnie nastawiaony, wole zapłacić przy odbiorze(przyjdzie to zapłacisz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzial moze ktos z Was dzisiaj wersje kolekcjonerska w Empiku, Media Markt??? bo moze tam juz maja to rano pojde do sklepu i oleje kuriera tak jak ja zostalem olany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:42, Zarwa napisał:

widzial moze ktos z Was dzisiaj wersje kolekcjonerska w Empiku, Media Markt??? bo moze tam
juz maja to rano pojde do sklepu i oleje kuriera tak jak ja zostalem olany.


Szczęśliwcy, którzy wybrali (rozsądnie) opcję za pobraniem mogą tak zrobić :)
Ja niestety, uwierzyłem zapewnieniom CDP i opłaciłem swoje zamówienie i teraz czekam jak ten baran przed zarżnięciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 21:56, graczomaniak napisał:

Moja paczka "zgubiła" się gdzies na sortowni i otrzymam ją dopiero jutro ;/. Ech..ta dzisiejsza
poczta...:(


I to poczta ci dała taką informację ?? Czy może kurier czyli Masterlink ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczęscie że domnie o ok. 13 paczka doszła, i szkoda mi osób które jeszcze niedostały przez kochana firmę kurierską, juz wiem by następnym razem dla bezpieczeństwa wziąśc starą zrytą pocztę polska. Ciekawa też zdaje się sytuacja z tym płótnem, który miał byc ale go niema, hmmmm to juz niestety niejest wina Masterlinka. Soleila jak to z tym płótnem wreście jest:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam wybralem wysylke poczta... i to ze troche pozniej ja dostane (4-5 marca) traktuje jako normalna rzecz ;)
a ze premiera gry byla przed dlugim weekendem.. pechowy zbieg okolicznosci :).
ale i tak jest dobrze, w sklepie zaplacilbym 40zl wiecej, a grac nadal moge dzieki kluczu z pre-orderu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no dziś to poprostu się wkur***** - nie dość że nie dostałem paczki, nikt się ze mną nie skontatował z masterlinku w tej sprawie to jeszcze sam się dodzwonić nie mogłem. Jutro znając życie nie dojdzie czyli wychodzi na to że (JAK DOBRZE PÓJDZIE) 2 maja dojdzie :|| BRAWO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dostał odpowiedź od CD Projektu na temat braku płótna, braku karty rejestracyjnej oraz o zniszczonych elementach Edycji Kolekcjonerskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowna pani z Masterlinka powiedziala mi ze moja paczka jest w Warszawie i dojdzie 2 maja

Gratuluje organizacji i znakomitego doboru partnerow w interesach, ze tak powiem
Wiecej nie wepne w preorder

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować