Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Ten caly MASTERLINK to jakies wielkie nieporozumienie !

Razem ze swoim chlopakiem zamowilismy 2 x guild wars na ten sam adres tyle ze w dwoch paczkach bo na 2 rozne nazwiska. Sledzac po numerach listow przewozowych wynikalo ze obie trafily do sortowni masterlink 27 kwietnia niemalze w tej samej minucie. Na drugi dzien 28 w piatek o godzinie 15 przyszedl kurier z jedna z paczek. W zwiazku z tym ze planowalismy wyjazd wieczorem na 2 tygodnie postanowilam zadzwonic do masterlink i spytac o te druga paczke. Pani z masterlink powiedziala ze druga paczka znajduje sie w magazynie i zupelnie nie ma pojecia dlaczego do tej pory nie zostala wydania kurierowi do dostarczenia, a najblizszy termin dostawy planowany jest najwczesniej na wtorek 2 maja ( w najlepszym przypadku bylby to 2 maja gdyby nie nastapily kolejne niewyjasnialne zjawiska ze strony masterlink). Niestety aby zdazyc z odbiorem paczki przed wyjazdem musielismy jechac 2 godziny przez cale miasto na Okecie na Mineralna po odbior osobisty.

Jesli oni maja takie problemy z dostarczaniem przesylek na terenie Warszawy to co dopiero maja powiedziec ludzie z innych miast czy jakichs mniejszych odleglych miejscowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo miła pani z CDP właśnie odpisała na moją wiadomość, wynika z tego że nie wiedzą czemu Masterlink ich oskarża o nie nadanie paczek. Jedno pytanie - czy któś komu rzekomo paczka nie została wysłana ją otrzymał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:23, Fagno napisał:

bardzo miła pani z CDP właśnie odpisała na moją wiadomość, wynika z tego że nie wiedzą czemu
Masterlink ich oskarża o nie nadanie paczek. Jedno pytanie - czy któś komu rzekomo paczka nie
została wysłana ją otrzymał?



Czyżby ta miła Pani to ja :)))
Obawiam sie że Ci wszyscy, którzy dostali grę już tu nie zaglądają :)) tylko grają i grają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:42, medoc napisał:

> bardzo miła pani z CDP właśnie odpisała na moją wiadomość, wynika z tego że nie wiedzą
czemu
> Masterlink ich oskarża o nie nadanie paczek. Jedno pytanie - czy któś komu rzekomo paczka
nie
> została wysłana ją otrzymał?


Czyżby ta miła Pani to ja :)))
Obawiam sie że Ci wszyscy, którzy dostali grę już tu nie zaglądają :)) tylko grają i grają


Ja dostałem podobnego maila około godziny 13:30 teraz jest godzina 15:45. Do zamknięcia sklepu zostało trochę ponad 2 godziny.... zastanawiam się czy dostane ten cdkey do 18 czy też pójdę dzisiaj spać pod most aby syn mi wreszcie dał święty spokój :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:48, Li5 napisał:

> > bardzo miła pani z CDP właśnie odpisała na moją wiadomość, wynika z tego że nie wiedzą

> czemu
> > Masterlink ich oskarża o nie nadanie paczek. Jedno pytanie - czy któś komu rzekomo
paczka
> nie
> > została wysłana ją otrzymał?
>
>
> Czyżby ta miła Pani to ja :)))
> Obawiam sie że Ci wszyscy, którzy dostali grę już tu nie zaglądają :)) tylko grają i grają


Ja dostałem podobnego maila około godziny 13:30 teraz jest godzina 15:45. Do zamknięcia
sklepu zostało trochę ponad 2 godziny.... zastanawiam się czy dostane ten cdkey do 18 czy też
pójdę dzisiaj spać pod most aby syn mi wreszcie dał święty spokój :(


Staram się jak mogę - czekam na przesyłkę i nie wyjdę stąd dopóki jej nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciał bym przeprosić za swoje oskarżenia na CDP. Już wiem po czyjej stronie sa problemy. Pan który powiedział mi że masterlink nie otrzymał od CDP przesyłki po prostu mnie okłamał. 10 minut temu dostałem owa przesyłke, która była już w masterlinku od soboty, co dowiedziałem się od miłego pana kuriera :) Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam. Zapewniam tych co nie dostali że napewno bedziecie miec swoje GW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam sie że Ci wszyscy, którzy dostali grę już tu nie zaglądają :)) tylko grają i grają

Nie grają, bo są na przykład w pracy i pijąc herbatę podczas przerwy umysłowej tutaj zerkają :).

Ja dostałem w piątek CE (EK) i nadal zerkam, gdyż nie wyjaśniono dwóch spraw:
- cloth picture,
- wirtualna kasa + możliwość rejestracji CE (EK)

No i chyba jeszcze sobie poczekam. Jeśli nie wiecie co z płótnem to napiszcie, że tego a tego dnia zostanie to wyjaśnione, bo AN obecnie robi to a tamto. W sprawie rejestracji (wirtualna kasa) też czekam ale to już bardziej na Wasze stanowisko. Tylko plzz. KONKRETNIE !

Brak informacji ze strony firmy to jakieś nieporozumienie. Czy naprawdę nie wolicie ukrucić tej piany na forum, bo ludzie się sami obecnie nakręcają, a ja wypowiedzi w stylu "bo mi napisano", albo "a ja słyszałem" raczej nie będę traktować jako stanowiska firmy.

PS: Inni też na to czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ileż problemów z tym Masterlinkiem.
Ja zamówiłem grę za pośrednictwem poczty polskiej i mam ją już w domu.
W sumie widząc ile jest problemów z dostawą kurierską cieszę się, że wziołem poczte.
Na przyszłość też będe wiedział, że nia ma to jak nasza Polska Poczta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:58, Qrde78 napisał:

Ja chciał bym przeprosić za swoje oskarżenia na CDP. Już wiem po czyjej stronie sa problemy.
Pan który powiedział mi że masterlink nie otrzymał od CDP przesyłki po prostu mnie okłamał.
10 minut temu dostałem owa przesyłke, która była już w masterlinku od soboty, co dowiedziałem
się od miłego pana kuriera :) Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam. Zapewniam tych co nie dostali
że napewno bedziecie miec swoje GW :)


bardzo się cieszę :))))))

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:49, Evil Khan napisał:

Fajne to w ogóle jest to GUILD WARS czy nie ?
jest tam jakiś tryb single czy odrazu multi ?


Wiesz nie sądziłem, że znajdzie się ktoś taki na świecie kto w dniu dzisiejszym będzie w stanie poprawić mi humor, a jednak się myliłem i to nawet bardzo się myliłem. Po przeczytaniu twojego posta spadłem z krzesła i śmieje się jeszcze do teraz za co ci dziękuję z całego serca :D

BTW poczytaj www.guildwars.pl
www.guildwars.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:00, szablo napisał:

> Obawiam sie że Ci wszyscy, którzy dostali grę już tu nie zaglądają :)) tylko grają i grają

Nie grają, bo są na przykład w pracy i pijąc herbatę podczas przerwy umysłowej tutaj zerkają
:).

Ja dostałem w piątek CE (EK) i nadal zerkam, gdyż nie wyjaśniono dwóch spraw:
- cloth picture,
- wirtualna kasa + możliwość rejestracji CE (EK)

No i chyba jeszcze sobie poczekam. Jeśli nie wiecie co z płótnem to napiszcie, że tego a tego
dnia zostanie to wyjaśnione, bo AN obecnie robi to a tamto. W sprawie rejestracji (wirtualna
kasa) też czekam ale to już bardziej na Wasze stanowisko. Tylko plzz. KONKRETNIE !

Brak informacji ze strony firmy to jakieś nieporozumienie. Czy naprawdę nie wolicie ukrucić
tej piany na forum, bo ludzie się sami obecnie nakręcają, a ja wypowiedzi w stylu "bo mi napisano",
albo "a ja słyszałem" raczej nie będę traktować jako stanowiska firmy.

PS: Inni też na to czekają.


oki, juz to nadrabiam :)
poniżej wklejam treść maila który własnie zmierza do wszystkich zainteresowanych EK:

Informujemy, że czasowe opóźnienie wysyłki gry wynika z opóźnienia dostawy z firmy NCSoft - międzynarodowego wydawcy gry ( http://eu.guildwars.com/). Firma NCSoft, z uwagi na gigantyczne zainteresowanie grą, nie zdążyła z dostarczeniem GWF do większości krajów w Europie.
Tym samym w dniu premiery (28 kwietnia) termin dostępności Edycji Kolekcjonerskiej został przesunięty na 3-5 maja 2006. Na obecną chwilę znaczna większość przesyłek wysłanych przez sklep.gram.pl została jednak już doręczona.

Uwaga dla posiadaczy Edycji Kolekcjonerskiej - brak w zestawie "cloth picture", znany jest firmie NCSoft i dotyczy praktycznie całego europejskiego wydania. Według zapewnień NCSoft problem ten zostanie rozwiązany w możliwie najkrótszym terminie, a o szczegółach wysyłki brakującego elementu będziemy informowali na bieżąco.

Równocześnie informujemy, że klucze rejestracji elektronicznej gram.pl dla Edycji Kolekcjonerskiej będą wysyłane drogą mailową od 8 maja.

Za wszelkie niedogodności i kłopoty związane z powyższym w imieniu gram.pl i firmy NCSoft serdecznie przepraszamy.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 16:02, Li5 napisał:

Wiesz nie sądziłem, że znajdzie się ktoś taki na świecie kto w dniu dzisiejszym będzie w stanie
poprawić mi humor, a jednak się myliłem i to nawet bardzo się myliłem. Po przeczytaniu twojego
posta spadłem z krzesła i śmieje się jeszcze do teraz za co ci dziękuję z całego serca :D

No to super :D
Cieszę się, że sprawiłem ci radość. Tak się składa, że akuratw toto nie grałem..może kiedyś sobie zapykam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:50, medoc napisał:

Staram się jak mogę - czekam na przesyłkę i nie wyjdę stąd dopóki jej nie dostanę


Mam cichą nadzieję, że przesyłka nie będzie dostarczona przez masterlink XD

Proszę mi wybaczyć ale nie mogłem powstrzymać się od tej małej złośliwości ;)

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 15:50, medoc napisał:

> Ja dostałem podobnego maila około godziny 13:30 teraz jest godzina 15:45. Do zamknięcia

> sklepu zostało trochę ponad 2 godziny.... zastanawiam się czy dostane ten cdkey do 18
czy też
> pójdę dzisiaj spać pod most aby syn mi wreszcie dał święty spokój :(


Staram się jak mogę - czekam na przesyłkę i nie wyjdę stąd dopóki jej nie dostanę

Po malu poprawia mi sie humor :-) Miejmy tylko nadzieje, ze te przesylki z magazynu nie zostaly wyslane za posrednictwem Masterlinka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak Medoc, ta miła pani to właśnie Ty ;) pocieszyliście mnie, chodź dalej nikt się ze mną nie skontaktował z Masterlinku kiedy ta przesyłka dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta ale to już ostatni tujaj - otrzymałem GW:F i jestem bardzo zadowolony :D zabieram się do gry - nara wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne i istotne pytanie
Dlaczego nie ma katologu gier na 2 kwartał 2006 roku w GW:F ? :)
Tak bardzo chciałem sobie pooglądać gry w katologu i nici mam nadzieję, że w Homm5 znajdzie się katalog :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękję za przesłąnie klucza. Szkoda, że nastąpiło to dopiero teraz i kosztowało mnie sporo nerwów... ale co tam mam nauczkę na przyszłość i teraz wiem gdzie nie robić zakupów.

mimo wszystko pozdrawiam i życzę klientom Waszego sklepu aby w przyszłości dostawali kompletne przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować