Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Factions - premiera na świecie i w Polsce już dziś!

419 postów w tym temacie

Ja też mam pytanie doo CD Projektu.

Zamówiełem grę we wtorek w środę zauważyłem , że przy zamówieniu jest link do pre-order key. Nie zapisałem go do gry, bo mam po wgraniu patche-a wywałki. Nie zapisałem go też na kartce, a od wczoraj po zmianie statusu zamówienia na wysłane link zniknął :( Jak mam teraz znaleźć klucz do gry Dniach Tengu.
W tej sprawie wysyłam mail-e już od wczoraj i jak narazie dostałem tylko odpowiedź, że link jest przy moim zamówieniu. Czy to znaczy, że pracownicy go widzą a klient nie?

Z drugiej stron, to już wina Masterlinka, bo niby kurire odebrał przsyłkę około 9:30, ale jeszcze do mnie nie dotarł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:48, toolek napisał:

Żeby było śmieszniej:
Teraz w opisie Edycjii Kolekcjonerskiej NIE MA obrazka na płotnie :/

a to bardzo ciekawe po chamsku usuneli
lecz nawet na pudełku jest mowa o obrazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ma juz dwa zmartwienia, bo jutro mnie nie ma... i jeśli moja babcia mu nie otworzy to będzie dymał na to zadupie drugi raz... (no bez przesady z tym zadupiem, no ale w centrum nie mieszkam)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18.55 a kuriera jak nie było tak nie ma. a w statusie mojej przesyłki jak byk pisze że kurier odebrał paczkę
Rozumiem że mieszkam na zadupiu no ale bez przesady. Dobrze że mam przynajmniej klucz i już se moge grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 18:39, Kukowsky napisał:

Przypadki chodzą po ludziach, a tym bardziej po CD Projekt, a jeszcze bardziej po Masterlink...
ja sobie tej gierki nie zamówiłem, więc mam jeden stres z głowy... :) Rozumiem tych zdegustowanych,
ale niech pamiętają, że przypadki chodzą po ludziach!


PRZYPADKIEM TO MOZNA WOJNE NUKLERNA ROZPETAC !!

A niedostarczenie przesylki jest poprostu niekompetencja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczkę co prawda dostałem ale mam dwa problemy. Nie ma obrazka na płótnie (to jakoś przeboleje) i nie ma karty rejestracyjnej (i to już większy problem bo np. gwarancji nie będę miał :( )

Bardzo bym prosił CDP o radę co mam zrobić. Może podam wam numer seryjny gry dla potwierdzenia że rzeczywiście ją kupiłem albo numer zamówienia ewentualnie numer faktury która była w pódełku a wy przyślecie mi kartę rejestracyjną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2006 o 19:10, macabra2 napisał:

Paczkę co prawda dostałem ale mam dwa problemy. Nie ma obrazka na płótnie (to jakoś przeboleje)
i nie ma karty rejestracyjnej (i to już większy problem bo np. gwarancji nie będę miał :( )



OMG coraz gorzej to wygląda, to jakaś masakra, nie ma obrazka nie ma kart rejestracyjnych nie ma kodów (juz nie mówiąc o tym, że nie ma samej gry przez cholerny masterlink). Coś mi się wydaje że to nieźle wyglądało w zapowiedziach a okazało się kompletną klapą, może ktoś z CDP się wypowie na ten temat !!!! ludzie płacili za wszystko a jak są braki powinno się im jakoś to wynagrodzić !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jakieś wrażenie, że poprzez poślizg z NcSoft-u wszystko siadło, a najbardziej to chyba Masterlink z nie dostarczeniem przesyłek w terminie w jakim sami ustalili :( A co gorsze zawsze można powiedzieć, że z przyczyn niezależnych od nich nie mogli dostarczyć, zatem przepraszają i dostarczą 2 maja :( Ale jak można wytłumaczyć nie dostarczenie przesyłki już przez kuriera?? Złapał gumę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rzeczy ludzie opowiadacie. Nie wiem, jak sprawa sie ma do konca, ale zadaniem CD Projektu bylo wyslanie paczek z grami przesylkami kurierskimi. Oddali je wczoraj, jak mozna zaobserwowac na karcie zamowienia. Podaja rowniez nr nadania. Reszta to sprawa firmy kurierskiej. Masterlink nie ma dobrej reputacji, ale musze przyznac, ze kurier byl na tyle uprzejmy, ze zadzwonil podczas mojej nieobecnosci i za moja aprobata zostawil w pobliskim banku ja dla mnie. Wiem tez, ze dzis firmy kurierskie dnia lekkiego nie mialy, bo wiele firm chcac zalatwic interesy przed dlugim weekendem nadawalo przesylki. Liczyc tylko, ze kurierzy beda tak mili, jak ten co mnie obslugiwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę "wieszać psów" na CDP bo jeszcze nigdy mnie nie zawiedli a "trochę" już u nich kupiłem. Co do Masterlinka to nie mam miłych wspomień bo nie raz miałem z nimi problemy. Chociaż tym razem przesyłka dotarła na czas. Najbardziej jednak martwi mnie brak karty rejestracyjnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wlasnie przeczytalem, ze ktos kto nie mial karty z kluczem aktywacyjnym dostanie go mailem. A mi kobieta kazala odeslac paczke i bede mial klucz dopiero, jak nowa do mnie dojdzie. Ja tez chce klucz mailem, bo nie chce stracic postaci jak minie te 10 dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale niestety to wina CDP bo wybrala taka firme kurierska. Jak udownodnic potem firmie ze sie nie wywiazala z obowizakow, a CDP tez umywa rece bo sie na dlugi weekend odcinaja od swiata, sprawa przesylek nie zalatwiona, zwroty przyjmuja dopiero po wyslaniu odebranej paczki. Paranoja. Zaluje ze z gory przelewem zapalcilem, bo tka po prostu bym nie odebral tej paczki i kupilbym sobie gre w empiku. Jednym slowem CDP i Masterlink to najbardziej niepowazne firmy z jakimi mialem dotychczas doczynienia.
Brawo oszusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony, wczoraj nadana paczuszka. Dzis rano o 9 godz tel od kuriera czy ktos bedzie w domu i przez 11 gierka lezala juz na moim stoliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos odpowiedziec na pytanie CZY EDYCJA KOLEKCJONERSKA JEST W EMPIKACH ?? bo nie czekalbym juz na kuriera tylko tam szybciej to dostal.

i znowu widac jak CDP dba o klientow, tak samo jak z noca kruka nie dotrzymali terminu, ciekawe jak z Herosami bedzie. kiedy wkoncu zrezygnuja z tej beznadziejnej firmy kuruerskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki. Ale ja wbiłem klucz który miałem do beta-testów i już mogę grać w Factions mimo, że paczkę dostanę cytuję "4-5 maja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć a ja mam taki o to problem otóz dostałem dziś GW:F ale zrobilem 2 postacie i nie dostałem tych 2 superowych przedmiotów a podajrze miałem dostać ;/ nie rozumiem troche tego dodam ze poprzedni cd key ktory dostalem wpisalem na nowym koncie bo trzebabyło zrobić zeby go wpisać azeby zagrac se te 3 dni probne no i na tym koncie mam te 2 przedmiociki natomias CD KEY z gra wpisalem na tym koncie na ktorym miałem zarejestrowane zwykłego GW moje pytanie brzmi jak mam przenieśc TE ITEMY jak sie nie da wogole ich nawet na ziemie walnąć ? moze ktoś pomuc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować