Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Championship Manager 01/02 (tak!) doczekał się nieoficjalnej aktualizacji składów!

9 postów w tym temacie

Adam Berlik

Gracie może w Championship Manager 01/02? Zaraz, w co? Od premiery minęło dziesięć lat, a mimo to cały czas funkcjonuje grupa, która zajmuje się przygotowywaniem aktualizacji składów. Właśnie pojawił się najnowszy update.

Przeczytaj cały tekst "Championship Manager 01/02 (tak!) doczekał się nieoficjalnej aktualizacji składów!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekopałem swoje opakowania, płyty, pokrowce i oto jest, CM 01/02. Ile ja się w to nagrałem... Pamiętam jaką furorę zrobiłem sprzedając za 25 mln euro Ibrahima Sunday''a z Wisełki do jakiegoś klubu z Meksyku... To były czasy, może sobie go odświeżę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Championship 01/02 to były wspaniałe czasy wielkich zawodników takich jak Figo, Beckham, Ronaldo, Zidane, Totti, Vieri, Giggs, Scholes innych, długo by tu wymieniać, a nie dzisiejsza pozbawiona honoru farsa czyli kółko teatralnego symulanctwa z wyhodowanym na hormonach wzrostu messim na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2011 o 17:22, Libre napisał:

Championship 01/02 to były wspaniałe czasy wielkich zawodników takich jak Figo, Beckham,
Ronaldo, Zidane, Totti, Vieri, Giggs, Scholes innych, długo by tu wymieniać, a nie dzisiejsza
pozbawiona honoru farsa czyli kółko teatralnego symulanctwa


Do tego momentu +1. Do tego cała armia sezonowych fanbojow Realu/barcy itp przy ktorej wstyd sie przyznać, ze jest sie fanem ktoregos z zespolow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować