Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Ok, możesz mi doradzić jak ustawić grę. Też mam GTX 760, do tego 12 GB ramu i Athlona II X4 651 (4 rdzenie 3 GHz). Wszystko prawie na maxa oprócz tekstur (średnie), MSAA (wyłączone), Refleksy MSAA (x2) oraz rozszerzone skalowanie dystansu renderowania mam na około 1/5 paska. Wybrałem inne opcje kosztem tekstur, ale teraz będę grał głównie po multi, więc postawiłbym na lepszą wydajność.

Rozmowę oczywiście kontynuujmy w wątku o GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło tylko o promowanie własnej platformy, bo na kluczach i tak zarobili, gdzieś tam na początku łańcuszka. Przecież nie powstały w próżni. Cena wróciła, GOG się cieszy, bo przecież i tak sprzedają klucze do ich serwisu. Pewnie o to walczyli.

W Polsce, przy założeniu, że posiadamy dwa Wiedźminy dodane do konta za III zapłacimy 31.99€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie być może zły temat, ale w związku z promocją na Steam (85% rabatu na pierwsza i drugą część gry), odpowiedzcie proszę na pytanie: czy wersje tych gier na Steam zawierają głosy polskich aktorów, lub istnieje jakaś możliwość ich doinstalowania? Na Steam widnieje tylko info, że gra zawiera napisy po polsku, ale nic o audio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 23:16, Kadaj napisał:

Oba Wiedźminy mają (również) polski dubbing.


W cyfrowej wersji na Steam, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 23:45, Azvar napisał:

W cyfrowej wersji na Steam, tak?

Tak. Mam tam obie części ograne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 23:55, Kadaj napisał:

> W cyfrowej wersji na Steam, tak?
Tak. Mam tam obie części ograne.


Dzięki, kupuje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W opisie tematu widze, że gra nie będzie mała zabezpieczeń DRM, czy to znaczy ze w pudełku nie będzie żadnego kodu na Gog czy inne platformy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2015 o 10:49, Snafu napisał:

W opisie tematu widze, że gra nie będzie mała zabezpieczeń DRM, czy to znaczy ze w pudełku
nie będzie żadnego kodu na Gog czy inne platformy?

Będzie kod na GOG, który będzie trzeba wpisać, żeby mieć dostęp do wersji cyfrowej gry oraz 16 DLC, ale jeśli będziesz chciał jedynie grać w podstawkę i dodatki Cię nie interesują, to jak najbardziej możesz po prostu zainstalować i uruchomić Wieśka. Korzystanie z GOG daje bonusy, ale nie jest obowiązkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://kotaku.com/the-witcher-3-leaks-early-beware-spoilers-1703231740

W Zjednoczonym Emiratach Arabskich gra trafiła już do sklepów. Wczoraj widziałem tez stream z wiedźmina. Wyłączyłem po 20 sekundach, żeby sobie nie spoilerować, ale z tego co wyczytałem twitch zbanował konta, które streamowały wiedźmina. Anyway, uważajcie na spoilery.

Forum CDPR podjęło już taką decyzję, więc i ja zdecydowałem się ją wprowadzić w tym temacie. Wszystkie materiały (streamy i grafiki), które zostały nagrane przez kogoś z ZEA są wyciekami, więc jeśli ktoś będzie chciał je tu opublikować proszę je oznaczać jako spoiler! W przypadku niedostosowania się, będę rozdawał nagrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 12:23, Ichvander napisał:

Mnie tylko ciekawi jakim cudem...

Sklep złamał umowę o zakazie sprzedaży. Z tego co piszą to już nie pierwszy raz jak w Emiratach coś wypłynęło, niezbyt się tam prawem autorskim przejmują. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2015 o 13:32, Rick napisał:

Sklep złamał umowę o zakazie sprzedaży. Z tego co piszą to już nie pierwszy raz jak w
Emiratach coś wypłynęło, niezbyt się tam prawem autorskim przejmują. :P


To jak to jest? Żeby pograć trzeba będzie coś ściągnąć (jakiś pliczek), czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się