Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Trzeba było kurierem zamówić to by było szybciej, no ale z drugiej strony patrzyłbyś ze szklanymi oczkami w pudełko z niemożnością gry ;)

EDIT::

Chociaż oni chyba biorą kolejność zamówień więc jakbyś teraz kurierem zamówił to by było wolniej. Ja mam zamówienie z 2013 roku jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, dzisiejsze recenzje będą tylko z wersji PS4, więc nie dowiemy się, jak gra działa na PC i jak na prawdę wygląda na ultra ...
P.S: co się dzieje z forum? Ciągle strona jest niedostępna, są problemy, źle się wczytuje, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 12:15, Dan900Sticker napisał:

Trzeba było kurierem zamówić to by było szybciej, no ale z drugiej strony patrzyłbyś
ze szklanymi oczkami w pudełko z niemożnością gry ;)


No tak nie za bardzo. Niby w paczkomatach gra ma się pojawić już po północy 19 maja. Wydaje mi się, że gra zostanie rozesłana wcześniej, ale mają umowę z inpostem, że paczki mogą się pojawić dopiero 19 maja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest z Krakowa: https://www.facebook.com/events/1569528083297893/

Dla tych co nie mają fejsa: W poniedziałek 18 maja od 21 w Galerii Krakowskiej będzie można pogadać z twórcami, poprosić o autograf itd. Co ciekawe sprzedaż gry rozpocznie się o 23, a więc ci co zamówili pre-ordery czekają na kurierów, a ci co nie, będą mieli już wiedźmina maksymalnie do północy. :P

Analogiczne eventy odbędą się w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie czy się wybrać :D Szkoda, że nie można odebrać swoich kolekcjonerek na miejscu, tylko ewentualnie z tej imprezy trzeba jechać do Paczkomatu (akurat mam po drodze). Swoją drogą, mam tą zniżkę na W3 w Saturnie, może jeszcze drugi egzemplarz kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 14:35, Dan900Sticker napisał:

O ile wiem to kurierzy mają zostać wysłani wcześniej, przed premierą.

Kurierzy mają być rozesłani, ale paczki i tak masz nie odebrać przed północą. To jesli chodzi o Inpost. Jeśli chodzi o normalnych kurierów, to paczki nie zobaczysz przed normalnymi godzinami pracy 19 maja. :P

pawbuk, chodź, będą koszulki rozdawać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten zestaw w Saturnie ale nigdzie nie mogłem znaleźć ile potem będzie kosztowała sama gra... Niby zniżka chyba 34zł (z groszami) ale od jakiej ceny to odejmują? Domyślam się, że powinna kosztować 134zł (czyli równe 100zł) ale dlaczego nigdzie tego nie napisali?
Chodząc po takich sklepach zawsze przeżywam kryzys czy nie brać tego Wieśka ale jeszcze się powstrzymuję :D Mam nadzieję tylko, że wydania po premierze będą równie bogate a nie tylko płyta + 2 stronicowa instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 12:18, lis_23 napisał:

Ech, dzisiejsze recenzje będą tylko z wersji PS4, więc nie dowiemy się, jak gra działa
na PC i jak na prawdę wygląda na ultra ...

Z tego co piszą na forach z ultra prawdopodobnie będzie jak z Crysis 2. (czyli po premierze to walną bo Nvidia nadal gada że ich efekty z E3 wciąż są w grze + rock w jednym filmików powiedział że wszystkie efekty Nvidia mają być na premierę - czyli ci grają już teraz to pewnie grają na wyciętej wersji)

Dnia 12.05.2015 o 12:18, lis_23 napisał:

P.S: co się dzieje z forum? Ciągle strona jest niedostępna, są problemy, źle się wczytuje,
itp.

Pewnie strona przeciążona lub konserwacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro mowa o gadce o grafice tutaj przykład. Na górze wersja z trailerów na dole wersja pokazów znajdźcie różnice poza porą dnia.

20150512154002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 15:40, Numenpl napisał:

skoro mowa o gadce o grafice tutaj przykład. Na górze wersja z trailerów na dole wersja
pokazów znajdźcie różnice poza porą dnia.

Świetna grafika na dole, widać, że grafa z trailerów jeszcze we wczesnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi bardziej podoba się wersja u góry. Ale to pewnie przez oświetlenie (porę dnia).
Gdzieś czytałem, że dzisiaj od 16 mogą pojawiać się już recenzje- to prawda? Czyli za 2min. mogę przekonać się do Wiedźmina? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 15:40, Numenpl napisał:

skoro mowa o gadce o grafice tutaj przykład. Na górze wersja z trailerów na dole wersja
pokazów znajdźcie różnice poza porą dnia.



Matko, tekstura ściany to jakiś koszmar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gamespot poleciał po całości i dał 10/10, większość zarzutów tyczy się bugów, błędów i niedoróbek graficznych - część z nich, jak nie większość poprawią nadchodzące poprawki. Pomijam już żal i niezgodność z materiałami promocyjnymi sprzed roku czy dwóch - o tym wiadomo od dawna.

W każdym razie to co liczy się najbardziej w grze tego gatunku jest na miejscu, zaś walka została poprawiona, nie wygląda tak źle (czy też komicznie) jak w poprzednich odsłonach.

Co by nie napisali i tak zagrać wypada, może nie natychmiast, bo przy grze tych rozmiarów dziur znajdzie się więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 15:40, Numenpl napisał:

skoro mowa o gadce o grafice tutaj przykład. Na górze wersja z trailerów na dole wersja
pokazów znajdźcie różnice poza porą dnia.

Jak dla mnie, różnice są wyraźne - na korzyść pokazów. I nie wynika to tylko z pory dnia - u góry strażnik (?) stoi w widocznej, półkolistej, wnęce w murze, na dole na tle muru, a wnęki ani śladu. Różnica jest zbyt duża, żeby tłumaczyć to tylko porą dnia, tym niemniej - taka różnica zupełnie mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny polskich mediów oscylują wokół 8-9/10 więc gry bardzo dobrej, wręcz wyśminitej, za to media zagraniczne dużo bardziej doceniają Wiedźmina 3 i nie boją się wystawić nawet 10. U nas dużo marudzi się na grafikę i problemy z nią związane, jak widać reszta świata przeważnie ma to gdzieś (i prawidłowo). Reasumując, mamy hit na miarę gry roku.

PS. Naprawdę wszystkie dzisiejsze recenzje są z wersji PS4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem recenzje i widzę, że autorzy wytykają to, czego ja się obawiałem, tzn. ataku klonów i zgrzytów w polskim dubbingu. O bugi się za bardzo nie martwię, bo to kwestia patcha, grafika też mnie niezbyt interesuje. Zastanawiają mnie tylko te loadingi...

No nic, mi się zapewne i tak będzie grało wyśmienicie, więc nie bardzo się przejmuję i mam nadzieję, że za kilka tygodni gra będzie spokojnie mogła pretendować do 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja zdecyduję się w końcu kupić Wiedźmina to nie zrobię tego dla grafiki- może dlatego, że moja karta i tak ultra nie pociągnie :D Liczę, że mechanika gry nie będzie blokowała mi fajnej zabawy- walka z 2 była dla mnie koszmarem.
Powstrzymuję się jeszcze siłą woli przed zamówieniem pre-ordera ale wytrzymam (mam taką nadzieję). Gorzej będzie po premierze, gdy z każdego sklepu będzie mnie obserwował Geralt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się