Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 3 – pełna wersja gameplayowej reklamy TV

30 postów w tym temacie

"Above and beyond the call" - heh, marketing EA dorzucił do pieca ;) Widać, że reklama będzie puszczana głównie w USA: Jay Z, nawiązanie do CODa, brakuje tylko napisu "Actual gameplay on XBOX". Niby nic nowego nie pokazali, te same mapy, kawałek singla. Zostaje czekać do bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czy tytuł piosenki nie ma zbytni ukazywać ile ta gra ma problemów. Gdyż jak 25 na konsole miały być wysyłane klucze do bety to jeszcze nikt nie dostał.

Beta zaczyna się z ponad 4 h i dalej nikt nie ma... Coś zdaje mi się, że przesuną ją o miesiąc i usuną tylko napis beta na BF 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 09:39, Metalex napisał:

Beta zaczyna się z ponad 4 h i dalej nikt nie ma... Coś zdaje mi się, że przesuną ją
o miesiąc i usuną tylko napis beta na BF 3 :)


E tam, najwyżej wszyscy ją ściągną 29 września ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "świetnego" komponowania się rapu z obrazkami z wojny - cóż... o gustach ponoć się nie dyskutuje. Jak komuś tak pasuje, niech sobie w tle wojennego piekła słucha nawet disco-polo. Osobiście jednak, rap zostawiłbym do takich gier, jak "Saint''s Row", czy "NFS: Underground". Tam nie przeszkadza i rzeczywiście tworzy klimat. Natomiast do klimatów wojennych, wybuchów, serii z karabinów i ginących towarzyszy, znacznie lepiej od rapu pasowałaby mi muzyka klasyczna lub metal. \m/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

godziny i regiony wysylania kluczy 27 wrzesnia:

US Pacific time: 4 AM – 6 AM
US Eastern time: 7 AM – 9 AM
Europe: 1 PM – 3 PM
Australia (AEST): 9 PM – 11 PM
Japan: 8 PM -11 PM JST

dlatego nikt jeszcze nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma. Specom od marketingu z EA polecam iść na korepetycje do Activision. Bo w porównaniu z reklamą Black Ops (Kobby) to JayZ wysiada. Piosenka jest słaba i same akcje ukazane nie wzbudzają podniecenia. Ale fakt za "Above and beyond Call" ktoś powinien dostać premie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wersja tej piosenki jest słaba - oryginał jest dużo lepszy :
http://www.youtube.com/watch?v=WwoM5fLITfk
.. ponieważ w oryginalnej wersji są gitary, co pasuje do wojennych klimatów.
a ta wersja z filmiku jest po prostu kiepska i nie mówię tego dlatego, że jest w niej elektronika (którą uwielbiam), tylko dlatego, że jest zwyczajnie nuudna i słaba :)
Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że do trailerów Battlefielda nadałby się świetnie Nine Inch Nails (ze starych płyt), jeśli już poszukują mocnych syntezatorowych brzmień :D Takie cuś bym zobaczył :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować