Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soldiers: Ludzie Honoru - w majowym numerze eXtra Gry!

48 postów w tym temacie

I pomyśleć, że ta gra niedawno kosztowała 100zł, ja już nie kupie gry premierowej, po prostu będę czekac, aż gra stanieje do 20zł ( są dwie możliwości: eXtra Klasyka next, lub eXtra gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super !!
ale nie kupie :P ja czekam na Pełny Baldurs Gate z dodatkiem na 1 DVD oraz na BG 2 zdodatkiem na DVD (moga dac tez do jednego numeru 2 baldury i wsio :P) no i na planescape torment i am waiting :) tyle ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2006 o 13:30, Gosu napisał:

mam juz ta gre...:(

CDP zrobiłe Cie betatesterem Witcher`a ! Gratuluje :D
===
Soldiersy kupie, Toce tez Gothica nie gdyż ma go, a nie chce "dubli" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żenada, to co robi CDP. Tylko tyle można powiedzieć jeśli chodzi o tanie serie :(. Ekstra Gra, z ciekawych PREMIEROWYCH propozycji (Original War) przez kilka lat przeszło do gier, które od roku można było kupić za 39 zł w Fajnej Cenie. Równie dobrze Soldiers mógłby wyjść w Ekstra Klasyce, ba o wiele lepiej by się tam nadawał. Ale z opinni widzę, że Ekstra Gra w obecnej formie odpowiada graczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety masz rację. Extra gra jaką znaliśmy w 2001 czy 2002 roku przestała istnieć już dawno. Kiedyś były to wyłącznie nowe gry, premierowe, a teraz serii tej bliżej do Extra Klasyki, gdzie teraz znajdują się gry o mniej więcej takim samym "wieku" jak w Extra Grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Wami najlepsza była Extra Gra wraz z pudełkiem, instrukcją :D Za nie duże pieniądze można było miec bardzo dobre gry ( Traffiv Giant, Robin Hood,Gorasyl ; z klasyk Homm III , BG , Larry 7, Gothic , The Longest Jorney). Obecna extra gra to taka extra klasyka tylko w kiosku dla wszystkich, by łatwiej można było kupic :/. Kiedys EG była lepsza od Ekstra klasyki teraz jest na odwrót. Gazetka też kiedyś była lepsza, ( poradnik Erotoman w Larrym :D). CDP tego nie zmieni dopóki EG bedzie sie dobrze sprzedawac, i bedzie bo gry sa z lepszej półki, ale nie nowe i nie w tym wydaniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra, napewno kupie bo na DVD. kupiłem w 2004 orginał i nie żałuje, gram w tą gre juz prawie 2 lata i bardzo ja wam polecam. Kupujcie ludzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W cenie 20 zł opłaca się, nie wiem kiedy będe miał czas w to pograć ale kupię może pogram jak będe na emeryturze ale wato ją mieć. Mam nadzieje że następny numer też będzie taki dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plexi - Nie nie będzie zabezpieczona
Peterek1992 - To jest zapowiedz wydania Riddicka w Extra Klasyce, a nie gry samej w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować