Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim na PC w pełnej polskiej wersji językowej

131 postów w tym temacie

Adam Berlik

Rodzimy oddział firmy Cenega przygotowuje pełną polską lokalizację gry The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji na PC – gra na Xboksie 360 i PlayStation 3 będzie dostępna po angielsku. W pracach nad dubbingiem wzięli udział znani aktorzy.

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V: Skyrim na PC w pełnej polskiej wersji językowej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHAHHA!!!!!!!!!!!!!
Chwila... wy nie żartujecie? Za wcześnie na Prima Aprilis :-(
Eeeeh, nie sądziłem że do tego dojdzie... Dobrze że będę grał po angielsku, chociaż Franek Kimono jest dobry w dubbingowaniu gier :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nawet nie mam sily komentowac tego typu postow, po korespodencji z panami z Cenegi ... Kolejny tytul, ktory az BLAGA o lakalizacje na WSZYSTKICH platformach. Dziesiatki godzin, ktore moga zmeczyc nawet wladajacych angielskim w stopniu "komunikatywnym". A tu tylko suche info, ze koszty polonizacji zbyt wysokie (padla kwota 1 mln), wiec "latka polonizacyjna" na PC i "odbebniony temat". A reszta powinna sie radowac, ze w pocie czola, w ramach zmian "na lepsze" w Cenedze, mamy Deusa i bedzie... Batman ... RAGE chyba tez uszczescliwi wylacznie grajacych na PC ... Blagam, niech im ktos w koncu zabierze dystrybucje tylu firm!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie usłyszeli dubbingu a już narzekają, bo język polski to zło samo w sobie. Rety, tacy ludzie powinni być skazywaniu na banicję z tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część osób na pewno się z tej informacji ucieszy, osobiście nie jestem fanem pełnej polonizacji, zawsze wolałem kinową. O ile też nie gram od dłuższego czasu na PC, o tyle mam nadzieję, że Cenega da możliwość dowolnego wyboru ścieżek dialogowych i napisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2011 o 11:43, Damianuss1 napisał:

Tzn, że konsolowe wersje nie będą miały nawet napisów polskich? Żenada... :/


Przedstawiciel Cenegi na GOLu napisał, że Sony i MS się nie zgodziły. Po ostatnich jajach z polonizacjami gier Cenegi na konsolach (Mafia 2, Fallout 3) wcale im się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie fajnie, załoga super, dubbing może być całkiem dobry (jeśli tłumacze Cenędzy nie dadzą tyłów).
Super też, ze wersja językowa do wyboru.
Tylko, że....
Co z tego, skoro Cenega/1C zrobiła super biznes robią blokadę regionalną na Steam, i Skyrim tak jak i Rage, nie są dostępne w Polsce. Super posunięcie.
Mam tylko nadzieję, że wersje kupione w UK będzie można normalnie zarejestrować na polskim koncie Steam bo jak nie to się wkurzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fronczewski od razu mi się kojarzy z Baldurs gate 1:)Fajnie że i tu też będzie.Zastanawia mnie to że jeśli spolszczono grę na PC to czemu nie na konsole?Wydaje mi się że można to przenieś bez problemu, ale nie znam się na tym więc nie wnikam:)Tak czy siak fajnie że będzie po polsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i fajnie. Po porażce w Mass Effectem 3 wreszcie jakiś sukces ;) (żeby nie było, zawsze jestem za tym, żeby język był do wyboru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przedstawiciel Cenegi na GOLu napisał, że Sony i MS się nie zgodziły. Po ostatnich jajach z polonizacjami gier Cenegi na konsolach (Mafia 2, Fallout 3) wcale im się nie dziwię.

Rozjezdzaja sie w "zeznaniach". Mi odpisywali, ze w przypadku Skyrim''a, to byla kwestia ogromnych kosztow. Jezeli wylacznie w przypadku Cenegi SONY i MS nie godza sie na polonizacje... to jest ewidentnie problem z CENEGA, a nie "widzimisie" tworcow konsol. Gdyby nie fakt, ze jestesmy "zasciankiem konsolowym", to mysle, ze takie wieczne problemy z nawet kinowa polonizacja bylyby pretektem do otwartego listu te Bethesdy np. z apalem o zmiane "dystrybutora" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować