Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Drugi etap konkursu Gears of War 3 – wygraj Xboksa 360 i gry!

80 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2011 o 12:53, Pirek123 napisał:

Ile osób dostało się do drugiego etapu?
Chciałbym wiedzieć jak duża jest moja konkurencja;)


Tego nie powiem, ale w każdym razie warto brać udział - sporo ludzi boi się kreatywnych zadań i z założenia w ogóle do nich nie podchodzi tracąc szansę na wygraną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - próbowałem przesłać komiks (JPEGi spakowane zipem), najpierw zwiesiła mi się strona gram.pl przy przesyłaniu (czekałem kilka minut i nic się nie działo. Następnie wszedłem ponownie na stronę, kliknąłem przycisk wyszukaj, zaznaczyłem moje archiwum i kliknąłem wyślij. Błyskawicznie dostałem komunikat z podziękowaniem za wzięcie udziału w konkursie... ale nie wydaje mi się żeby tak szybko wysłał ponad 3MB. Czy mogę prosić o sprawdzenie czy plik przeszedł?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! Mam jedno pytanie i choć wiem, że na stronie z konkursem wyraźnie określono formaty przesyłania gotowego komiksu (cytuję: "formaty: JPG, JPEG, PNG, BMP lub GIF"), to czy istnieje opcja wrzucenia komiksu w postaci PDF albo TIF? W ostateczności jako zbitek ponumerowanych obrazków spakowany ZIPem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O dziwo udało mi się zrobić prackę w terminie - zwykle wysyłam tuż przed deadlinem T_T
Mogę prosić o potwierdzenie, czy jpeg dotarł? Wolę sprawdzić trzy razy, niż znowu zaprzepaścić szansę na nagrodę przez jakieś zaniedbanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2011 o 16:27, Pirek123 napisał:

1. Zwycięskie komiksy będą opublikowanie?


Tak, nie widzę przeszkód

Dnia 05.10.2011 o 16:27, Pirek123 napisał:

2. Kiedy będą wyniki konkursu?


Do 17 października

Daelor--> potwierdzam, otrzymaliśmy pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2011 o 09:39, Laid_back napisał:

> 2. Kiedy będą wyniki konkursu?

Do 17 października

Dlaczego aż 8 dni potrzebujecie? ;)
jest szansa,że wyniki będą wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wrzuciłem komiks :) Nie powiem, wydobyłem cały pokład kreatywności :D Może nawet odciupinę przesadziłem , mam nadzieję że mnie do psychiatryka nie skierujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 23:13, Rincewind napisał:

Poszło, mam nadzieje że praca doszła.
Życzę wszystkim uczestnikom powodzenia :D


Praca wysłana, teraz tylko do 17. Mam nadzieję, ze podesłałem właściwy plik a nie jakiś tam szkic. :D Również powodzenia. Mam nadzieję, że będzie jakaś galeria na koniec konkursu bo jestem ciekaw innych pomysłów i prac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2011 o 21:10, Korthi napisał:

Witam.
Chciałbym się zapytać czy dotarł mój komiks ponieważ strona się przycinała i były błędy.
Proszę o szybką odpowiedź ;)


Pewnie dotarł, noo chyba że dalej mogłeś wtedy dodać zdjęcie... to niekoniecznie.
Ale już teraz widzę że nie mam szans na wygraną, parę artystów tutaj jest :-0 ale co tam.
No ale jak zawsze życzę powodzenia dla wszystkich oraz głównej wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować