Zaloguj się, aby obserwować  
Mikex

Dark Souls - temat ogólny

2209 postów w tym temacie

Pytanie do tych, którzy grali.
Jak ważny w grze jest ten pierwiastek RPG?
Czy w grze moze odnaleźć się ktoś kto generalnie nie przepada za cRPG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2012 o 19:21, L33T napisał:

Co rozumiesz przez pierwiastek RPG ?

Czy gra jest mocno rozbudowana pod względem rozwoju postaci, ilości statystyk itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś się pytałem ,ale nikt mi nie odpowiedział...

Czy w tej grze jest coop ? W sensie można bez problemu przyzwać innego gracza do swojego świata i dropy są osobne czy kto pierwszy podniesie itp. ?
Wiem, że w Demon Souls jako takiego coopa nie było, a tutaj ?
Nastawiam się głównie na grę na PC'a, ciekawe czy coś zmienią w tym aspekcie pod jednostkę stacjonarną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2012 o 10:21, Kermit napisał:

Czy w tej grze jest coop ? W sensie można bez problemu przyzwać innego gracza do swojego
świata i dropy są osobne czy kto pierwszy podniesie itp. ?
Wiem, że w Demon Souls jako takiego coopa nie było, a tutaj ?
Nastawiam się głównie na grę na PC''a, ciekawe czy coś zmienią w tym aspekcie pod jednostkę
stacjonarną :)

Czemu jako takiego coopa nie było, ja calutkiego new game + ze znajomą przeszedłem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

treek

Ale słyszałem, że jedna osoba musi być w formie "ducha" żeby można było grać, a to jakieś inne bonusy się miało w związku z tym. Prawda to ?

L33T
A chociaż drugi gracz widzi co "wypadło" z bosa ? I czy można bez problemu dać coś komuś i się wymieniać ? I jak z ekspem... leci na pół z innym graczem czy znów tylko jedna osoba dostaje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś tu jeszcze jest mam pytanie. Czy wolelibyście TES V Skyrim czy Dark Souls ? Prosze o odpowiedzi od osób, które grały w obie gry( inni też mile "czytani").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim dużo questów i dużo wolności, ma to coś ze ciężko się oderwać, dark souls surowa gra niczego nie wiesz na początku nawet w którą stronę się udać, sam wszystko odkrywasz mało questów nastawione na walkę niż robienie zadań, czasami może stresowac. Wspólną cechą skyrim i dark souls to ze ciężko się oderwać od kompa wciągające jak bagna warto mieć je obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde miałem kupić DS jak wyjdzie na PC w dniu premiery, ale jak poczytałem o co-opie (na czym mi najbardziej zależało) to chyba odpuszczę. Jak nie można od początku i całą grę przejść z kimś to to nie ma sensu.
Wiem, wiem, że ta gra wymaga odkrywania i ginięcia w samotności, ale jednak przejście z kimś gry od początku do końca powiększyło by fun z gry o 1000000% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań, może troche głupich ale dopiero zaczynam więc...
- jak uzywać zwojów
- co to za koleś nie wiem jak sie nazywa ale wygląda zupelnie tak samo jak ten na plycie z grą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2012 o 18:40, seroero napisał:

Mam kilka pytań, może troche głupich ale dopiero zaczynam więc...
- jak uzywać zwojów

Czego ? Jeśli chodzi o czary to musisz mieć tzw focus item dla Pyro/Kleryka/Czarodzieja jest inny. Znajdujesz pod koniec wprowadzenia.

Dnia 30.07.2012 o 18:40, seroero napisał:

- co to za koleś nie wiem jak sie nazywa ale wygląda zupelnie tak samo jak ten na plycie
z grą

Oscar of Astora, zwykły npc.

Polecam stronę: http://darksoulswiki.wikispaces.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować