Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rocksteady chce zrobić kolejnego Batmana

13 postów w tym temacie

Ostatni Batman był dla mnie (i pewnie nie tylko dla mnie) tak dużym zaskoczeniem że bez namysłu biorę w ciemno Arkham City.
Nie pogardzę też trzecią częścią jeżeli będzie przynajmniej tak dobra jak pierwsza.

Co nie zmienia faktu że chętnie zobaczył bym co jeszcze Rocksteady potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a premiera już tuż tuż :) anuluję chyba pre-ordera na Wiedźmina 2 na konsole bo nie wiadomo kiedy to premierę będzie miało i kupuję Batmana! Z pierwszą częścią bawiłem się przednio!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsi ludzie którzy podołali stworzeniu gry o batmanie na poziomie, nie robiąc z tego crapa na znanej licencji.
Zatrudnili znanych aktorów podkładających głosy w animacjach Warnera [kto się wychował na serii Batman TAS jak ja ten ma sentyment do tych ludzi jeszcze większy], stworzyli grę z pasją i przyłożyli się do produkcji.

Wcześniej dostawaliśmy same kiszki, nie licząc jednego światełka w tunelu jakim był Batman: Vengeance na PS2 [a przed nim ostatnie dobre gry o gacku to były produkcje z nesa/snesa, względnie może jakaś na handheldach typu GBA się pojawiła a reszta sam syf totalny], była potem jeszcze kontynuacja ale tez poszybowała nieco w dół, choć Rise of sin Tzu nie było totalnym szajsem [ot taki średniak].

Jednym słowem - czekamy na świetne AC [bo wierzę, że kontynuacja przebije jedynkę] i kolejne części.
Ba być może Rocksteady weźmie się kiedyś np za uniwersum Beyond [swoją drogą całkiem fajne, przynajmniej dla mnie], możliwości jest nie mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech robią kolejne części. Jak widać cały czas stawiają jakość ponad ilość i to się panom z Rocksteady chwali.
Przynajmniej nawet najwięksi haterzy nie mogą mówić o dojeniu marki.
A może by tak inne studia, wypuszczające kolejny odcinek swojego tasiemca co rok, popatrzyły i czegoś się od Rocksteady nauczyły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.10.2011 o 11:17, Phobos_s napisał:

A może by tak inne studia, wypuszczające kolejny odcinek swojego tasiemca co rok, popatrzyły
i czegoś się od Rocksteady nauczyły?


Może lepiej by było gdyby Acti sprzedało prawa do marki Spidermana Rocksteady i wtedy jeden z najpopularniejszych bohaterów marvela dostał by porządną reanimację =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 11:53, Pietro87 napisał:

Może lepiej by było gdyby Acti sprzedało prawa do marki Spidermana Rocksteady i wtedy
jeden z najpopularniejszych bohaterów marvela dostał by porządną reanimację =)

Wolał bym jednak nie, pajączek to bardziej "zabawna" postać a panowie z Rocksteady chyba wolą jednak mroczniejsze klimaty, ot co robią gry o "Mrocznym Rycerzu Gotham". Poza tym robią grę o bohaterze z uniwersum DC Comics i pewnie wiąże ich jakaś stosowna umowa która ogranicza ich do tego uniwersum<przynajmniej na chwilę obecną i niedaleką przyszłość.
Mogli by zrobić grę o jakimś złoczyńcy, np. Deadshot''cie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spider wcale nie jest takim kolorowym zawadiaką jak go malują, można ta postać też idealnie przedstawić jako człowieka na krawędzi, wystarczy wyrwać tylko odpowiedni fragment jego życiorysu, więc bez przesady :)

Btw - skoro RS dało rade reanimować Gacka to jestem pewien, że dali by też radę reanimować Spidera, mrocznie czy na wesoło co za różnica, to jak widać świetni fachowcy, więc pewnie są też mocno elastyczni.

Umowy oczywiście ich wiążą, WB to jest ściśle powiązana z licencja DC Universe firma już od lat, podobnie jak teraz Disney z Marvelem [co Marvelowi w kwestii filmów i animowanych seriali na dobre nie wychodzi... bo disney wydaje straszne gówno... tak gówno, to najlżejsze określenie jakie mi do głowy przychodzi, podczas gdy WB idzie na całego : Under the Red Hood, Young Justice, All Stars Superman i wcześniejsze Crisis on two Earths czy dwa Green Lanterny, wszystko to świetne animacje na poziome, stosunkowo dorosłe w przekazie, co prawda bez zbędnej brutalności i lekko na cenzurze, żeby się łapały na kategorie 16+ ale i tak w porównaniu do takiego ścierwa jak super Hero Squad to niebo a ziemia].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 18:29, Pietro87 napisał:

Spider wcale nie jest takim kolorowym zawadiaką jak go malują, można ta postać też idealnie
przedstawić jako człowieka na krawędzi, wystarczy wyrwać tylko odpowiedni fragment jego
życiorysu, więc bez przesady :)

Fakt, epizod z Symbiotem nadał by się chociaż nadal dla mnie Pajączek jest bardziej jaskrawymi kredkami malowany :)

Dnia 03.10.2011 o 18:29, Pietro87 napisał:

Btw - skoro RS dało rade reanimować Gacka to jestem pewien, że dali by też radę reanimować
Spidera, mrocznie czy na wesoło co za różnica, to jak widać świetni fachowcy, więc pewnie
są też mocno elastyczni.

Nie piszę, że nie dali by rady ale cóż. Raczej nie będzie nam dane się o tym przekonać.

Dnia 03.10.2011 o 18:29, Pietro87 napisał:

Umowy oczywiście ich wiążą, WB to jest ściśle powiązana z licencja DC Universe firma
już od lat, podobnie jak teraz Disney z Marvelem [co Marvelowi w kwestii filmów i animowanych
seriali na dobre nie wychodzi... bo disney wydaje straszne gówno... tak gówno, to najlżejsze
określenie jakie mi do głowy przychodzi, podczas gdy WB idzie na całego : Under the Red
Hood, Young Justice, All Stars Superman i wcześniejsze Crisis on two Earths czy dwa Green
Lanterny, wszystko to świetne animacje na poziome, stosunkowo dorosłe w przekazie, co
prawda bez zbędnej brutalności i lekko na cenzurze, żeby się łapały na kategorie 16+
ale i tak w porównaniu do takiego ścierwa jak super Hero Squad to niebo a ziemia].


Zmarnowany potencjał postaci Marvela ale cóż,takie są prawa rynku. Disney w ogóle zszedł na psy, pewnie sam Walter Elias Disney się teraz w grobie się przewraca...
Co do WB to to co robią z bohaterami DC jest świetne, ich animacje wymiatają. Z Marvelowskiego grajdołka podobała mi się seria Wolverine and the X-men<co ja poradzę iż mam słabość do Rosomaka>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że cała historia z Maximum Clonage [afera z Jackalem i jego krętactwa, śmiertelny wirus jakim był zarażony parker, śmierć May Parker etc] to jest idealny materiał na twardy kawałek gry o pająku, bez cyckania się w zabawne kolorowanki.
Znalazło by się jeszcze wiele innych momentów, np cały civil war to świetny materiał na dobrą grę, co prawda użyty w UA2 na X360/PS3, ale nie wyeksploatowany na full.

Wolverine and The X-Men nie był robiony przez Disneya, to jest bezpośrednia kontynuacja bodajże X-Men Evolution i obie te serie robiło jeszcze Marvel Animation przed sprzedaniem licencji na animacje i filmy Disneyowi, dlatego jego jakość jest diametralnie inna niż badziewie jakie robi obecne WD [sam oglądałem owe seriale i tez bardzo je lubię]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 19:31, Pietro87 napisał:

Wydaje mi się, że cała historia z Maximum Clonage [afera z Jackalem i jego krętactwa,
śmiertelny wirus jakim był zarażony parker, śmierć May Parker etc] to jest idealny materiał
na twardy kawałek gry o pająku, bez cyckania się w zabawne kolorowanki.
Znalazło by się jeszcze wiele innych momentów, np cały civil war to świetny materiał
na dobrą grę, co prawda użyty w UA2 na X360/PS3, ale nie wyeksploatowany na full.

Fakt, z tego mógł by powstać świetny kawałek gry...

Dnia 03.10.2011 o 19:31, Pietro87 napisał:

Wolverine and The X-Men nie był robiony przez Disneya, to jest bezpośrednia kontynuacja
bodajże X-Men Evolution i obie te serie robiło jeszcze Marvel Animation przed sprzedaniem
licencji na animacje i filmy Disneyowi, dlatego jego jakość jest diametralnie inna niż
badziewie jakie robi obecne WD [sam oglądałem owe seriale i tez bardzo je lubię]

Wiem, ja po prostu piszę iż to jedyna seria ostatniego czasu, serii animowanych o mutantach która mnie urzekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować