Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ostatnia szansa na zamówienie Edycji Limitowanej Battlefield 3 z wyjątkowym bonusem!

21 postów w tym temacie

gram.pl

Jeszcze tylko przez kilka dni do każdego zamówienia Edycji Limitowanej Battlefield 3 będziemy dołączać Ekwipunek Specact. Spieszcie się zatem, by nie przegapić szansy otrzymania tego dodatku.

Przeczytaj cały tekst "Ostatnia szansa na zamówienie Edycji Limitowanej Battlefield 3 z wyjątkowym bonusem!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 15:59, Ekonochrist napisał:

Wydaje mi się czy te skóry z Ekwipunu Specact
są dostępne jako domyślne wyglądy w Becie?


Raczej nie bo Specact dla US to mundury w kolorach zielen-khaki,i a dla RU to kolory ciemnogranatowe-szare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prościej poczekać troszkę.
1. Połatają grę
2. Połatają ją bardziej
3. Zmienią irytujące i nietrafione rozwiązania.
4. Dorzucą te DLC do kupy razem z tymi które pojawią się pewnie niedługo
5. Cena spadnie
Będzie można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak każde zamówienie na Gramie - składając, wybierasz czy płacisz:
a) Kartą płatniczą - płatność z góry, w momencie zamawiania
b) Przelewem - j.w.
c) Płatność przy odbiorze - gotówką przy odbiorze od kuriera lub w salonie(zależnie od wybranej opcji odbioru)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 17:27, Phoenix505 napisał:

A czy za pre order trzeba płacić z góry czy można dopiero w punkcie przy odbiorze ?

W uzupełnieniu tego, co napisał wojcio102:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71470&pid=9

dodam, że w przypadku pre-orderów (zamówień na gry, które jeszcze się nie ukazały) potwierdzasz zamówienie pobraniowe lub opłacasz zamówienie płatne z góry dopiero 7 dni przed wysyłką gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bralo - Oczywiście, że nie zabraknie dla ciebie egzemplarza. Nie prościej złożyć pre-order teraz i ew. nie potwierdzić zamówienia na tydzień przed wysyłką w razie wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 21:54, Venydarr napisał:

@Bralo - Oczywiście, że nie zabraknie dla ciebie egzemplarza. Nie prościej złożyć pre-order
teraz i ew. nie potwierdzić zamówienia na tydzień przed wysyłką w razie wątpliwości?


Teraz nie mam kasy. Ale jeśli dobrze rozumiem to gdy teraz zamówię a nie zbiorę kasy , to tydzień przed wydaniem gry mogę anulować pre order ( nie potwierdzić go ) :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2011 o 22:02, Bralo napisał:

> @Bralo - Oczywiście, że nie zabraknie dla ciebie egzemplarza. Nie prościej złożyć
pre-order
> teraz i ew. nie potwierdzić zamówienia na tydzień przed wysyłką w razie wątpliwości?


Teraz nie mam kasy , a zostało 20dni . Ale jeśli dobrze rozumiem to gdy teraz zamówię a nie zbiorę kasy
, to tydzień przed wydaniem gry mogę anulować pre order ( nie potwierdzić go ) :D? .

Sorry że dwa posty ale zamiast edytować kliknołem odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko że dzisiaj nie można zamówić gry gdy klikam zamawiam itp. wybieram rodzaj płatność przy odbiorze to później wyskakuje błąd spróbuj później a do zamówień dodaje się gra i wybór płatności jest on-line. wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo, próbowałem dwa razy i nic. Teraz w "moich zamówieniach" mam dwa zamówienia, w których szczegółach nie ma ani informacji, czego dotyczy zamówienie, ani adresu dostawy. Coś się chyba popsuło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować