Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest jeszcze szansa na dołączenie do bety Diablo III

43 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2011 o 10:03, Ring5 napisał:

Będziemy się licytować? I czemu ma to niby służyć? Rzuciłem ogólną uwagę, nie adresowaną
do nikogo osobiście, która chyba bardzo Cię ubodła, bo jako jedyny odpowiedziałeś.

Znam tę technikę. Post był skierowany do mnie, ale w razie czego jesteś czysty, bo nie cytowałeś mnie wprost.

Dnia 15.10.2011 o 10:03, Ring5 napisał:

Równowaga w naturze musi być. Z jednej strony masz modę na fb ("jak to nie masz konta
na fb? Przecież wszyscy mają konta na fb, bez tego się nie da żyć!"), z drugiej
- modę na wyśmiewanie wszystkiego, co ma związek z fb ("trzeba być debilem, żeby mieć
tam konto").

Skoro jest równowaga, to po co się burzysz? Nigdzie nie użyłem słowa debil, ani nic podobnego nie zasugerowałem. Jedyne co powiedziałem, to że niczego im nie kliknę na żadnym fb. Coś w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 10:55, hans_olo napisał:

Znam tę technikę. Post był skierowany do mnie, ale w razie czego jesteś czysty, bo nie
cytowałeś mnie wprost.


Wbrew temu, co Ci się wydaje, NIE jesteś pępkiem wszechświata i nie wszystko musi być adresowane do Ciebie. Szczerze mówiąc, nawet nie zauważyłem Twojego posta, gdy pisałem swojego, a odnosiłem się bardziej do tego, co napisali Phobos_s i Gar. Stąd też mój komentarz o uderzeniu w stół.

Dnia 15.10.2011 o 10:55, hans_olo napisał:

Skoro jest równowaga, to po co się burzysz?


Burzę? Nie. I naprawdę nie wiem, czemu z taką zajadłością krytykujesz to, co napisałem. Czyżbym naprawdę na jakiś odcisk nadepnął?

Dnia 15.10.2011 o 10:55, hans_olo napisał:

Nigdzie nie użyłem słowa debil, ani nic podobnego


Jak napisałem powyżej - nie wszystko kręci się wokół Twojej osoby i nie muszę w każdym poście odnosić się tylko i wyłącznie do tego, co piszesz.

Dnia 15.10.2011 o 10:55, hans_olo napisał:

Jedyne co powiedziałem, to że niczego im nie kliknę na żadnym fb. Coś w tym złego?


A czy powiedziałem, że coś w tym złego? Strasznie Cię uraził komentarz, który nie był nawet adresowany do Ciebie. Jak to ładnie mawiali starożytni Persowie - "get over yourself".

Proponuję zakończyć tę dyskusję. Nie wnosi ona nic do tego wątku a jest jedynie wynikiem Twojej nadwrażliwości. Nie mam zamiaru zaśmiecać tego tematu kolejnymi offtopami, zatem z mojej strony jest EOD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś już to napisał ale ja też walne po naszemu:
Q: Czy potrzebuję konta na Facebook aby wziąć udział w tej loterii?
A: Nie. W loterii konto Facebook zapewni pewne dodatkowe możliwości, jak na przykład podzielenie się informacją ze znajomymi o tym, że wygrałeś, jednak nie potrzebujesz konta do wzięcia udziału. Jeśli chcesz uczestniczyć w loterii, jednak nie posiadasz profilu na Facebook (i nie chcesz go tworzyć), możesz kliknąć na "Alternate Method of Entry" na dole oficjalnej strony z zasadami: https://apps.facebook.com/diabloiiibetasweeps/contests/159910/rules

http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/791/Najczesciej_zadawane_pytania_na_temat_konkursu_Blizza.html

Pamiętajcie też, że te 2k kluczy to nie jedyny sposób żeby się dostać:
Q: Dlaczego zastąpiliście opt-in loterią na Facebook?
A: Opt-in do bety Diablo III nie został zastąpiony. Loteria jest po prostu dodatkowym sposobem na rozdanie kluczy osobom śledzącym nas na Facebook. Wciąż będziemy wysyłać zaproszenia do bety graczom, którzy skorzystali z opcji opt-in.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować