Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jest jeszcze szansa na dołączenie do bety Diablo III

43 postów w tym temacie

Nawet jeśli kliknę to gejowskie "Lubię To!" na FB, to i tak nie wygrywam, bo mają tylko 2000 kluczy na cały świat, a co czwarta osoba dostaje 2 klucze zamiast jednego, czyli to zmniejsza szansę, że wylosuję klucz jeszcze bardziej... Dzięki, poczekam na premierę Diablo 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta beta już dawno straciła swój typowy testowy sens... z drugiej strony to nie miała jej od początku xp
Blizzard stał się strasznie komercyjny... szkoda ,że cierpią na tym fani serii Diablo ;/

/btw. prócz tych 2,5k (2k normalnych + 500 bo co 4 osoba dostaje 2 klucz dla kolegi) kluczy z ''''loterii" to prywatne zaproszenia wciąż są wysyłane normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie Blizzardowe pieprzenie.
Na Battle.net można zapisać się do uczestnictwa w beta testach.
Potem mówią, że premiera na początku 2012 co pozwoli większej liczbie
graczy przetestować grę, a teraz wyjeżdżają z cocksbookiem i mówią o 2 tys kluczy.
Szkoda słow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się chcę już tą grą... Blizzard ma w 4 literach fanów Diablo, no bo po jakiego się śpieszyć skoro WoW nabija nam kase. Jakby to było typowe MMO z abonamentem to już byśmy mieli finalną wersję. Tak to po co się śpieszyć? Wychodzą z założenia, że kto ma kupić to i tak przecież kupi. Tylko irytuję mnie ten ich hmmm.. "marketing? Podają jakies info, filmik, screeny, nagrzewają fanów, by za chwilę zamilknąć znowu na parę miesięcy. Przestałem już nawet śledzić informacje na temat tej gry. Pewnie się pojawi dopiero na wiosnę 2012, jak nie na lato. Najpierw mówili, że będzie b. łatwo otrzymać klucz, że Beta to wrzesień i w ogóle, a mamy środek października, a oni chcą jeszcze od 17 rozdawać przez 8 tyg te śmieszne klucze do Bety, która jest na max 30-40min. Do tego te ich żałosne gadanie, że nie chcą wydawać teraz gry: "bo chcą ją doszlifować, dopracować.." itd. Sranie w banie, nie wypuszczą teraz gry bo na przełomie październik-grudzień, jest bardzo duża konkurencja jeśli chodzi o rynek gier. Na początku roku się nie opłaca z wiadomych przyczyn, więc jak mówie wiosna/lato 2012... Straciłem szacunek do Blizza po tym całym "Diablo 3". Z firmy robi się podobny syf jak z Activision. Kasa kasa kasa.... Sr*my na klientów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile Blizz dostał od FB żeby taką promocje wprowadzić ?
Facebook jest (jak już ktoś zauważył) niezmiernie nachalny przez co narobił sobie w ostatnich czasach trochę opozycji. Nie mówiąc już o tych wszystkich dzieciach z ich hasełkiem: "CO? Nie masz fejsa ? To jak ty sie kontaktujesz z innymi ?" - Nie siedząc cały czas przed komputerem przeglądając "fejsa" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie klucz to będę się cieszył, a jak nie przyjdzie cóż, pozostanie kupić grę. Owszem miło byłoby pograć przed premierą, zobaczyć na własne oczy, z czym ma się do czynienia, przemyśleć zakup, ale trzeba mieć sporo szczęścia. Jeśli się nie uśmiechnie to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 13:41, patryk6667 napisał:

Rzygać mi się chcę już tą grą... Blizzard ma w 4 literach fanów Diablo, no bo po jakiego
się śpieszyć skoro WoW nabija nam kase. Jakby to było typowe MMO z abonamentem to już
byśmy mieli finalną wersję. Tak to po co się śpieszyć? Wychodzą z założenia, że kto ma
kupić to i tak przecież kupi. Tylko irytuję mnie ten ich hmmm.. "marketing? Podają jakies
info, filmik, screeny, nagrzewają fanów, by za chwilę zamilknąć znowu na parę miesięcy.
Przestałem już nawet śledzić informacje na temat tej gry. Pewnie się pojawi dopiero na
wiosnę 2012, jak nie na lato. Najpierw mówili, że będzie b. łatwo otrzymać klucz, że
Beta to wrzesień i w ogóle, a mamy środek października, a oni chcą jeszcze od 17 rozdawać
przez 8 tyg te śmieszne klucze do Bety, która jest na max 30-40min. Do tego te ich żałosne
gadanie, że nie chcą wydawać teraz gry: "bo chcą ją doszlifować, dopracować.." itd. Sranie
w banie, nie wypuszczą teraz gry bo na przełomie październik-grudzień, jest bardzo duża
konkurencja jeśli chodzi o rynek gier. Na początku roku się nie opłaca z wiadomych przyczyn,
więc jak mówie wiosna/lato 2012... Straciłem szacunek do Blizza po tym całym "Diablo
3". Z firmy robi się podobny syf jak z Activision. Kasa kasa kasa.... Sr*my na klientów!


Za diablo 2 był idę tyczny płacz tylko w tedy nie było WoWa i również nie byli z Activision

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o news to widać od razu że autor pisał go na szybko. Facebook to tylko kolejna możliwość zdobycia kluczy, które są nadal wysyłane są normalną drogą do osób które zapisały się na betę w swoim profilu Battle.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie update newsa... odnośnie zapisów na losowanie, nie jest potrzebne konto facebook, blizzard bierze pod uwagę, że masa ludzi usuwa konta na FB na zachodzie, tak więc jest alternatywa:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3342018236#1

Q. Do I need a Facebook account to enter this promotion?
A. No. While entering with a Facebook account will provide you with some additional benefits, such as sharing if you''ve won with your friends, you don''t need an account to participate. If you''d like to enter, but don’t have a Facebook account (and don''t want one), you can click on the "Alternate Method of Entry" link at the bottom of the official rules page: https://apps.facebook.com/diabloiiibetasweeps/contests/159910/rules

wchodzie na link i na samym dole "Entrants can enter the Sweepstakes for free by the Alternate Method of Entry." klikamy w "Alternate Method of Entry"

Wypadałoby rzetelnie poinformować czytelników o tej opcji. Aha..news spóźniony od dobre 3 lub 4 dni. Losowanie co poniedziałek

Q. When exactly will the weekly drawings be held?
A. Drawings will be held every Monday, starting October 17th. We'll gather up all of the entries submitted before 11:59 p.m. each Monday and then randomly select 200 qualified winners from that pool to receive a beta key. Out of those 200 winners, 50 of them will receive two keys, sent to the email provided in the entry form. Winners will be removed from the entry pool and the process will repeat again the following Monday for 8 weeks.

Coś czuję, że ludki będą sprzedawać beta keye na ebay/na czarno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:46, Thanathos napisał:

Zróbcie update newsa... odnośnie zapisów na losowanie, nie jest potrzebne konto facebook,
blizzard bierze pod uwagę, że masa ludzi usuwa konta na FB na zachodzie, tak więc jest
alternatywa:
http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/3342018236#1

Q. Do I need a Facebook account to enter this promotion?
A. No. While entering with a Facebook account will provide you with some additional benefits,
such as sharing if you''ve won with your friends, you don''t need an account to participate.
If you''d like to enter, but don’t have a Facebook account (and don''t want one),
you can click on the "Alternate Method of Entry" link at the bottom of the official rules
page: https://apps.facebook.com/diabloiiibetasweeps/contests/159910/rules

wchodzie na link i na samym dole "Entrants can enter the Sweepstakes for free by the
Alternate Method of Entry." klikamy w "Alternate Method of Entry"

Dziwny ten link, bo mi wywala na górze strony jak byk, że mam się zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 12:14, hans_olo napisał:

A ja nie rozumiem tej dziwnej mody na trolololo. Co to waćpana obchodzi, jakie mam powody?


Uderz w stół... ;)

Nie obchodzi mnie. Nic a nic. Nie napisałem "ciekawe, dlaczego tyle osób zachowuje się w taki, a nie inny sposób", tylko to, że owa moda na hate''owanie facebooka jest dla mnie niezrozumiała. Dlatego też nie wiem, czemu wziąłeś to tak bardzo do siebie.

O ile jestem w stanie zrozumieć to, że niektórych to (czyli fb) po prostu nie interesuje bądź też nie chcą ujawniać swoich danych osobowych (co akurat jest naprawdę łatwe do obejścia, bo facebook to nie bank i nie weryfikuje, czy naprawdę nazywasz się Zenobiusz Kałmanawardze), o tyle teksty w stylu "chyba im się coś pomyliło, jeśli myślą, że zarejestruję się na crapbooku" są po prostu śmieszne. Po pierwsze, autorzy owych promocji mają naprawdę w głębokim poważaniu, czy pan Iksiński założy sobie konto na fb, czy nie i fakt ten (wbrew opinii pana Iksińskiego) nie będzie spędzał im snu z powiek. Po drugie, negatywny stosunek do czegoś wywołany modą (a chyba przyznasz, że jest moda na hate''owanie fb), a nie realnymi powodami, świadczy o dojrzałości na poziomie zabawy w piaskownicy i nie różni się absolutnie niczym od tego, jak postrzega (-ło) się np. Ich Troje czy Rubika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto tu pierwszy uderzył w stół? Jak już się negatywnie nastawiamy na mody i takie tam, to ja mogę przyznać jedynie, że jest co najwyżej moda na fb. Nieważne jakie dane osobowe, oni i tak walą na tym miliardy i absolutnie nie mam ochoty im w tym pomagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2011 o 09:00, hans_olo napisał:

Kto tu pierwszy uderzył w stół?


Będziemy się licytować? I czemu ma to niby służyć? Rzuciłem ogólną uwagę, nie adresowaną do nikogo osobiście, która chyba bardzo Cię ubodła, bo jako jedyny odpowiedziałeś.

Dnia 15.10.2011 o 09:00, hans_olo napisał:

Jak już się negatywnie nastawiamy na mody i takie tam, to ja mogę przyznać jedynie, że jest co najwyżej moda na fb.


Równowaga w naturze musi być. Z jednej strony masz modę na fb ("jak to nie masz konta na fb? Przecież wszyscy mają konta na fb, bez tego się nie da żyć!"), z drugiej - modę na wyśmiewanie wszystkiego, co ma związek z fb ("trzeba być debilem, żeby mieć tam konto").

Cóż, ja zawsze wychodziłem z założenia, że wszystko jest dla ludzi, jeśli zachowuje się umiar. Dlatego posiadam konto na fb, które czasami mi się przydaje. A że to ja decyduję, jakie dane podaję (i życzę szczęścia, zdrowia i pomyślności temu, kto będzie chciał te dane do czegokolwiek wykorzystać), to już zupełnie inna kwestia. Natomiast jeśli ktoś nie tylko podaje wszystko o sobie (łącznie z kodem do domofonu), zamieszcza zdjęcia grupowe z kursu dla funkcjonariuszy CBŚ pracujących pod przykryciem i inne tego typu głupoty, to znaczy, że po prostu nie do końca chyba rozumie, co znaczy Złoty Środek.

Dnia 15.10.2011 o 09:00, hans_olo napisał:

absolutnie nie mam ochoty im w tym pomagać.


Pisałem już raz, powtórzę: rozumiem osoby, które są w stanie podać jakieś racjonalne powody, dla których nie chcą mieć konta na fb (jak chociażby obawa przed ujawnianiem danych osobowych). Natomiast nie rozumiem osób, dla których jedynym argumentem na bashowanie fb jest "eee.... bo wszyscy tak robią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować