Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Final Fantasy XIV na PS3 z nową datą premiery. Będzie wersja 2.0 na PC

16 postów w tym temacie

Muszą jeszcze sporo zmienić w tej grze. Gra ma potencjał ale zastosowano kilka beznadziejnych rozwiązań, wielu też zabrakło. Podstawowe elementy obsługi tej gry stanowią problem. Pokładałem wielkie nadzieje w tej grze, liczyłem na to że "rzucę" nudnego już dla mnie WOWa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:24, Ferago napisał:

buggeer co ty wypisujesz? Ktoś tu wspominał o Steamie? Poza tym w moim Steamie mam ceny
w Euro.


Strona Steam się wysypała i jak wejdziesz przez przeglądarkę to sklep nie sprawdza regionu, więc wszystko jest dostępne i ceny są $. A buggeer po prostu chciał mieć swoje 5 minut.

@news

Dali by już spokój z tymi masówkami. Ja poproszę o jakieś porządne FF na poziomie VIII albo X, ale nie tylko na PS3 ale też na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:30, Phobos_s napisał:

Strona Steam się wysypała i jak wejdziesz przez przeglądarkę to sklep nie sprawdza regionu,
więc wszystko jest dostępne i ceny są $. Abuggeer po prostu chciał mieć swoje
5 minut.


Nie. Ja po prostu chciałem, żeby portal powiedział ludziom, że mogą kupować gry z dużo korzystniejszym przelicznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:34, buggeer napisał:

Nie. Ja po prostu chciałem, żeby portal powiedział ludziom, że mogą kupować gry z dużo
korzystniejszym przelicznikiem.


Jest wątek o Steam i tam mogłeś napisać albo wysłać maila do redakcji a nie spamować w zupełnie nie związanym wątku.
Poza tym próbowałeś się zalogować na Steam teraz? Nie? To życzę powodzenia. Przez przeglądarkę się nie da, a przez klienta masz właściwe ceny.
Więc zamiast trąbić o głupotach sprawdź coś dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:34, buggeer napisał:

Nie. Ja po prostu chciałem, żeby portal powiedział ludziom, że mogą kupować gry z dużo
korzystniejszym przelicznikiem.


To sprobuj sie zalogowac na steam-a przez przegladarke juz nie bedzie tak kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2011 o 14:30, Phobos_s napisał:

@news

Dali by już spokój z tymi masówkami. Ja poproszę o jakieś porządne FF na poziomie VIII
albo X, ale nie tylko na PS3 ale też na PC.


Zgadzam się i dołączam się do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem wersję pudełkową, znalazłem na aukcji dobrą tanią ofertę.

Nie jestem do końca pewien ale czytałem gdzieś że w tej grze nie ma czegoś takiego jak PVP, brak jakichkolwiek opcji na walkę z graczami, czy to prawda? Ponoć mieli to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jhestem na bieżąco w temacie FF XIV, ale mam pytanie odnośnie tego akapitu - "Square Enix pozwalał najwierniejszym fanom grać bez ponoszenia opłat abonamentowych." - Czy tyczy się to wszystkich graczy czy tylko tych którzy do jakiegos tam czasu płacili abonament? Bo jak jest free to chętnie bym skorzystał, o ile dana opcja jeszcze działa. Wchodzę na stronkę "lodestone" ale tam wołają że jest abonament. To jak jest w końcu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament w tej grze jest ale dopiero od wersji 2.0 czyli od Listopada 14 ma wejść system P2P no ale znając życie wyjdzie SWTOR to i Final zmieni klasyfikacje na F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować