Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sledgehammer Games: Silnik Call of Duty: Modern Warfare 3 jest jak Porsche!

29 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2011 o 09:30, Tenebrael napisał:

Nie trzeba się "znać", by widzieć, że technologicznie ta seria stoi w miejscu od bardzo
dawna. Wystarczą w miarę sprawnie działające oczy. A te podpowiadają, że gra wygląda

Ja tam bym nie narzekał na "starynowy" silnik gdyby ewolucję przeszła generalna koncepcja gry, ile można wałkować ten sam schemat?

Dnia 18.10.2011 o 09:30, Tenebrael napisał:

tak, jakby miała być wydana gdzieś w okolicach roku 2005-2007.

2007? To znaczy, że na poziomie ...Crysis''a? :)

Dnia 18.10.2011 o 09:30, Tenebrael napisał:

Ale możliwe, że narząd ów działa niesprawnie u twórcy/wydawcy MW3

Ależ bez przesady, skąd ci przyszło do głowy, że oni w ogóle te gry na oczy oglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 13:47, Tenebrael napisał:

To ja mam poważne wątpliwości, czy Ty kiedykolwiek widziałeś grę ze świetną grafiką,
skoro tak twierdzisz...

Owszem, widziałem wiele, BF3 grałem chociażby w Bete, i widzę gołym okiem że BF3 idzie bardziej w realistyczność, drzewa etc, a MW to takie bardziej wszystko plastyczne, kolory żywe, itp, ale to własnie jest urok tej serii! To jak jakby powiedzieć ze Borderlands ma obleśną grafikę... Proszę, ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porsche niezgorsze, samochód nie najładniejszy, od lat bez większych zmian estetycznych, chodzi wyśmienicie i jest bardzo popularny wśród klientów sportowych aut - pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 14:35, Piotr13PL napisał:

To jak jakby powiedzieć ze Borderlands
ma obleśną grafikę... Proszę, ludzie..

Ziom, Borderlands to ma grafikę stylową i zestawienie jej z pseudo-fotorealizmem CoD to odrobinę nietrafna propozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, bo skoro w grze występują drzewa, to znaczy że jest realistyczna :>.

Co do BFa, to IMHO ta gra jest po prostu: brzydka. Brzydka, na swój współczesny sposób. Do czasów Crysisa twórcy dążyli do fotorealizmu w swoich produkcjach. Obecnie wszystko ma wyższe wymagania sprzętowe i jest gorsze graficznie, no chyba, że komuś podoba się 50 letnia "laska" ze sztucznymi cycami i tapetą na buźce. Bo tak tylko można określić to, czym aktualnie zachwycają się gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 01:12, gogiell napisał:

No, bo skoro w grze występują drzewa, to znaczy że jest realistyczna :>.

Miałem na mysli wygląd drzew. Jest na pewno bardziej oteksturowany i składajacy sie z większej ilości polygonów, niż w MW3, lecz dzieki plastyczności w MW3 - grfaika mi tam bardziej odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować