Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA miażdży PES-a, EA się chełpi

16 postów w tym temacie

Z tego co wyczytałem to Fifa 12 w pierwszym tygodniu sprzedała się w nakładzie około 3.2 miliona a Pes 2012 tochę poniżej miliona. Czyli 3:1. Mi tam nowy PES się podoba. Niemniej szacun dla EA za to że z crapa jakim kiedys była fifa zrobili rewelacyjna grę (której nie trawie ale potrafię docenić jej walory).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie muszą nie mieć racji i nie potrafić liczyć. Dane dotyczą Wielkiej Brytanii (bo pisze on, że 5 lat temu w Wielkiej Brytanii byli gorsi) i o pierwszym tygodniu sprzedaży. Więc zależy jak to potraktować. Jeśli porównali liczbę samych zamówień przedpremierowych PES''a (bo sprzedaży nie mogli mieć), a porównali to ze sprzedażą pre-order + sprzedaż tygodnia to taki wynik jest bardzo prawdopodobny. Bo pre-orderów PES''a mogło wcale nie być tak dużo jak się on sprzedał.

PS. Ale nie twierdzę, że to jest prawda. Jak dla mnie to baardzo duża przewaga i to byłoby prawdziwe zmiażdżenie, ale to są obliczenia EA, nie wiadomo skąd wzięli dane i na jakiej zasadzie to liczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murda- jako zatwardziały PC''towiec mam odwrotne zdanie, więc wiesz, gdzie możesz sobie włożyć swoje,prawda? I kogo to obchodzi?
Tytuł artykułu beznadziejny, nie wiadomo, o co biega. Wynik w UK także guzik znaczy, bo wątpię, aby czytelnicy posiadali więdzę na temat innych krajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Essau, po co te spinki? :). Wyraziłem swoje zdanie, ty też wyraziłeś. Po to są komentarze żeby wyrazić swoje zdanie a nie żeby jacyś ludzie wytykali ci że może sobie włożyć swoje gdzieś. Więc kolego uważaj, bo ci żyłka pęknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2011 o 18:45, Essau napisał:

Murda- jako zatwardziały PC''towiec mam odwrotne zdanie, więc wiesz, gdzie możesz sobie
włożyć swoje,prawda? I kogo to obchodzi?


Jeśli nie wiesz do czego służy forum internetowe to śpieszę z wyjąsnieniem: służy do wymiany opini a nie do wojen konsole - PC. Proszę szanować zdanie innych użtykowników niezależnie od tego jakiej platformy do grania używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo wziąć je za stek bzdur.

FIFA 12 naprawdę robi wrażenie, zwłaszcza po patchu T-Mobile gdzie wreszcie mogę sobie pograć Śląskiem Wrocław albo Polonią Warszawa z oryginalnymi nazwami. Jest ciągle kilka rzeczy do poprawienia, jednak większość z nich to zwyczajne wypadki przy prototypach jak system kolizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing robi swoje. Ja jestem dumnym fanem PES''a. Kupiłem też najowszą wersję i jest zaje.....fajna :-) Czekam na weekend, żeby sobie pograć porządnie, bo w tygodniu niestety trzeba pracować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować