Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Battlefield 3 to bez wątpienia jeden z najlepszych klipów ostatnich lat!

165 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2011 o 22:27, Darkstar181 napisał:

Wykłady to chyba jedne z najmniej ważnych rzeczy na studiach, zwłaszcza typowo humanistycznych.
Notatki można bez problemu zdobyć od starszych roczników, a listy obecności to są chyba
tylko na pierwszym roku.
Ja chyba jeszcze nigdy nie miałem wyrzutów sumienia z powodu ominięcia takowego, bo dla
mnie są one stratą czasu.

Gorzej jak wykład jest prowadzony dla jednej grupy o liczebności kilkunastu osób, wtedy żadne listy nie są potrzebne, prowadzący i tak wie, kto chodzi, a sam wykład przypomina bardziej raczej ćwiczenia.
I nie zgodzę się również co do nieważności wykładów - kiedyś zapisałem się na logikę i chodziłem na te wykłady. Były bardzo interesujące, a że udało mi się jakieś tam zadanie rozwiązać na jednym z ostatnich wykładów, to w nagrodę dostałem 5.0 na zaliczenie, a reszta baranów musiała się uczyć do egzaminu ^_^

Wracając do samego Battlefielda 3: na tegorocznych NATO Days w Ostravie była buda, gdzie można było chyba pograć w jakąś betę BF3, ale kto by się tym interesował, skoro wszędzie wokół był prawdziwy wojskowy sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 23:05, Xeoo napisał:

Uwierz mi ze na infie sa one jeszcze mniej wazne:) bo zwykle to tylko saljdshowy ktore
potem zamieszczane sa w sieci :P

Dodam jeszcze, że to chyba tylko w naszym wyższym szkolnictwie wykłady są tak kiepskie, że nie warto tracić na nie czasu. Jak byłem na Erasmusie we Francji, to tam wykłady to była czysta przyjemność i naprawdę wartościowa rzecz. Przede wszystkim prowadzili je ludzie, którzy temat wykładu znali ze strony praktycznej, a nie z książek, a poza tym wykłady były dość mocno interaktywne i wymagały od słuchaczy aktywnego uczestnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2011 o 15:29, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Norwegia - szczerze, po co mamy o tym pisać? Akcja dotyczy jednego małego rynku i absolutnie
nie ma wpływu na globalną sytuację, więc z mojej perspektywy jest to mało ważny news.


Ale temu, że jakiś tam pracownik Activision czy Sledgehammer na swoim Tweeterze czy gdzieś tam umieścił jakiś przytyk do BF3, czego zresztą nie napisał wprost (:P) już trzeba było poświęcić całego newsa?
http://www.gram.pl/news_8AfkGue7_Modern_Warfare_3_vs_Battlefield_3_Najpierw_kpiny_potem_przeprosiny.html

Pewnie przeprosił, bo gram.pl zadziałało jak Liga Przeciw Zniesławieniu Abe''a Foxmana, która poluje na najmniejszy przejaw antysemityzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autor newsa chyba musi miec gowniany gust. TO ma byc jeden z najlepszych klipow ostatnich lat? Ze co ?

Rownie wielka chala co MW3. Oba trailery sa do niczego, zero kreatywnosci. Cala masa lepszych zwiasunow jest w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować