Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premierowy zwiastun Battlefield 3 to bez wątpienia jeden z najlepszych klipów ostatnich lat!

165 postów w tym temacie

Gdyby wyeliminować sceny z czołgami i podłożyć inną muzykę w całości (obecna jest zbyt charakterystyczna, by pomylić ją z muzyką z innej gry) to pomyślałbym, że to reklama nowego CODa, na jeszcze nowszym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:08, Dared00 napisał:

> O maj gat - obejrzałem chyba z pięć razy pod rząd i wciąż mi się chce.
To idź do łazienki.


Byłem już wielokrotnie. Przerosła mnie ta sytuacja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:22, sirufok napisał:

> > O maj gat - obejrzałem chyba z pięć razy pod rząd i wciąż mi się chce.
> To idź do łazienki.

Byłem już wielokrotnie. Przerosła mnie ta sytuacja ;P


Czyżby kolejna wojna fanboyów się szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sceny na lotniskowcu wymiatają, szkoda tylko że znowu terroryści w roli głównej. W CoD można się domyślić jak potoczy się fabuła, w BF3 to coś nowego a tym trailerem przekonali mnie do zajęcia się najpierw singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:24, Kajmal napisał:

> > > O maj gat - obejrzałem chyba z pięć razy pod rząd i wciąż mi się chce.
> > To idź do łazienki.
> Byłem już wielokrotnie. Przerosła mnie ta sytuacja ;P
Czyżby kolejna wojna fanboyów się szykuje?

Ta, próbujesz ją rozpętać. Po prostu wszedł mi żałosny dowcip, to powiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:24, Kajmal napisał:

Czyżby kolejna wojna fanboyów się szykuje?


Ona trwa od dawna. ;) A myślę, że to i tak na razie konflikt lokalny. Światowy po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czym sie tu zachwycacie, filmik może i dobry ale bez przesady to nie "jeden z najlepszych klipów ostatnich lat!" tylko zwykły filmik jakich od groma. Niewiem czemu wszyscy sie tak tm bf3 podniecają, ja jestem sceptyczny co do tej gry i ocenię ją dopiero jak zagram, a sceptyczność wynika z tego że jest to następca bad company 2 w które przestałem grać po pierwszych 5 minutach bo było na maksa sztuczne, świecące i strzelało się jakoś dziwnie. Jak narazie wolę COD tam grafika jest prosta i przejrzysta(może i stary silnik, ale jeśli grafika dla was to cała gra to pozdro), broń jest przedłużeniem ręki, gra się przyjemnie, fabuła jest tak dobra, że nie sądziłem, że w FPS''ie wogóle da się taką zrobić. Niewiem co ludzie się do tego COD''a tak przyczepili, ale jeśli coś jest dobre to po co to zmieniać ba, każdy COD jest lepszy od poprzednika. Zobaczymy co pokaże bf3 oby mi się spodobało bo nie samym COD''em żyje człowiek...
Trzymam kciuki za battlefielda3 i jednocześnie szykuje się do kolejnych niezapomnianych przeżyć z nowym Modern Warfare, którego jestem pewien w 100% że będzie to kawał porządnej, intensywnej i krótkiej(nestety), ciepanki.
Cya fanboye BF3, miłego fapowania przy trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 18:15, gogiell napisał:

Spoiler

Fabuła też jest odgapiona od Black Opsa ;). Doskonale widać to na gameplayach które
wyciekły



Lol, a zaraz się pewnie dowiem od fanbojów, że ta fabuła, mimo że bliźniaczo podobna, to jednak jest lepsza w BF3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:42, Henrar napisał:

>

Spoiler

Fabuła też jest odgapiona od Black Opsa ;). Doskonale widać to na gameplayach
które
> wyciekły



Lol, a zaraz się pewnie dowiem od fanbojów, że ta fabuła, mimo że bliźniaczo podobna,
to jednak jest lepsza w BF3 :)


Nie tylko lepsza, ona będzie nowatorska i innowacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu "fabuła jest dobra" stwierdzam, że to zwykły flame-war-thrower.
"Nie sądziłem, ze taką w FPSie da się zrobić" ... Smile People, it''s a joke! You don''t get it!?

BTW. Pan, panie crosserXY grał może w BioShocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer nowego CoD, zmienili silnik graficzny, nareszcie :) Oj, moment...to trailer BF3? Widać, że się uczą od Acti jak robić widowiskowe trailery, ale nazwanie go "jednym z najlepszych ostatnich lat" wywołuje u mnie tylko grymas politowania (który wzmaga się w momencie wejścia na stronę główną gram.pl z ta elegancką reklamówką jak z ulotki Tesco) :] Jednym z najlepszych to był trailer do Dead Island, Bioshocka, a to jest co najwyżej średnie (a przy wymienionych wcześniej - kiepskie) :] Swoją drogą jak widać nikomu nie przeszkadza, że singiel będzie kopią CoD. Przeszkadza tylko przy tytule Acti :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:29, Vojtas napisał:

> Czyżby kolejna wojna fanboyów się szykuje?

Ona trwa od dawna. ;) A myślę, że to i tak na razie konflikt lokalny. Światowy po premierze.


Strach się bać.Fora bedą niezle zawalone przezwiskami fanboyów.A co do coda i bf3 to ja kibicuje tej drugiej;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jarałem się trailerem z MW2 :D
Po tym trailerze wiem jak powinien wyglądać PRAWDZIWY TRAILER !
MW3 ze swoimi trailerami gdzie motyw przewodni to zielona sraka może co najwyżej pucować gąsienice w Abramsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 21:46, absmak napisał:

Fajny trailer nowego CoD, zmienili silnik graficzny, nareszcie :) Oj, moment...to trailer
BF3? Widać, że się uczą od Acti jak robić widowiskowe trailery, ale nazwanie go "jednym
z najlepszych ostatnich lat" wywołuje u mnie tylko uśmiech zażenowania :] Jednym z najlepszych
to był trailer do Dead Island, Bioshocka, a to jest co najwyżej średnie :] Swoją drogą
jak widać nikomu nie przeszkadza, że singiel będzie kopią CoD. Przeszkadza tylko przy
tytule Acti :>


Powiem tak.Tak myślałem, że kampanie wezmą z coda, ale moim zdaniem dobrze.Lubię dynamiczną kampanie a nie to co było w BC2.Jeśli chodzi o multi to już inna historia.Typowy BF, bo o multi w tej grze głównie chodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 19:52, ww3pl napisał:

Zdziwiłbyś się, ale w tym wyjątkowym wypadku... Nie.

Aż trudno w to uwierzyć... Trailer jak trailer, typowy dla tego typu gier, pełen hollywoodzkiego efekciarstwa i patosu. Mówienie, że to jeden z najlepszych ostatnich lat jest przesadą. No ale pieniądz jest silniejszy niż indywidualny gust. Niestety gram.pl nie potrafi rozdzielić newsów od reklam a niektóre portale, które również mają sklepy lub sponsoring jakiegoś jakoś jeszcze to potrafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2011 o 20:27, Dared00 napisał:

żałosny dowcip, to powiedziałem ;)

Żałosny? Na mój kiepski gust, był całkiem spoko.

@Arcling
Najzwyczajniej w świecie mamy jeszcze trochę swobody w wyrażaniu własnego zdania (choć wciąż do bloga to temu daleko). A że Osti akurat zajarał się tym bardziej od innych, to wiesz.
W sumie trudno mu się dziwić, bo sam jestem pod ogromnym wrażeniem. Jasne, że wygląda jak jeden z pierdyliarda filmów, jakie teraz widzimy w kinach, ale rwa mać - jak to wygląda. Słodycz wylewa się z ekranu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować